Autorius Tema: Twin Spark varikliai  (Skaityta 64704 kartus)

Neprisijungęs ARman

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 88
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Twin Spark varikliai
« Įrašytas: 2006-06-10 21:50 »
Kas vazineja su TS varikliais, kokios jusu nuomones apie juos?
Siaip kaip as skaiciau tai jie megsta labai didelius sukius, jiem netgi geriau dirbti ant aukstu siukiu, negu ant mazu. Vazineti kaip taksistas taupant kura, siems varikliams yra labai nesveikia, nes jie turi labai gera kuro misinio sudegima ant aukstu sukiu, o ant mazu neefektivu!
Taigi manau sis variklis yra skirtas megstantiems palenktiniauti, o ant Alfa Romeo vazineja kaip tik tokie zmones :)
Yra: Lexus IS300 SportCross 157kW 02
Buvo: Lancia Thesis / Alfa Romeo 166 / Lancia Thema / Fiat Marea / Fiat Brava / Lancia Lybra SW / Lancia Dedra SW / Lancia Kappa / Lancia Dedra

Neprisijungęs ARman

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 88
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Twin Spark varikliai
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2006-06-10 21:58 »
Beje pirmas Twin Sparkas (dvi zvakes ant vieno cilindro, jeigu kas nezino :) ) buvo pagamintas 1914 vadinasi GRAND PRIX, skirtas lenktynems. O pirmas Twin Spark skirtas kasdieniniam naudojimui ant AR 75 1987 metais. AR 75 su situ varikliu turejo 148AG ir 0-100km/h 8,2s! Manau puikus Alfa Romeo variklis. Savo laikais ant pvz 2.0l kubaturos buvo galingiausias (neskaitant varikliu su turbina)
Yra: Lexus IS300 SportCross 157kW 02
Buvo: Lancia Thesis / Alfa Romeo 166 / Lancia Thema / Fiat Marea / Fiat Brava / Lancia Lybra SW / Lancia Dedra SW / Lancia Kappa / Lancia Dedra

Neprisijungęs ARman

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 88
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Twin Spark varikliai
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2006-06-10 22:13 »
Gal kas turi Twin Sparka ant duju? Kaip jis su dujom vazineja? Kiek ryja?
Yra: Lexus IS300 SportCross 157kW 02
Buvo: Lancia Thesis / Alfa Romeo 166 / Lancia Thema / Fiat Marea / Fiat Brava / Lancia Lybra SW / Lancia Dedra SW / Lancia Kappa / Lancia Dedra

Neprisijungęs techno

Dėl:Twin Spark varikliai
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2006-06-10 23:05 »
Greit desiu dujas, tai ir man lb aktualus sitas klausimas :)
AR 166 3.0 V6 162 kW ROSSO

AR 147 1.9 JTDm 88 kW NERO

Neprisijungęs Alfaman

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 733
  • Karma: +19/-1
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Twin Spark varikliai
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2006-06-11 23:35 »
Ilga laika vazinejau su 75 2.0 t.s., ji man puikiai vaziuodavo ir penktu begiu, 50 km/h, bent jau nesipurtydavo, o sukimo momento tokiu rezimu, savaime suprantama, kad neturi, bet ramiai vazineti tikrai galima. O nuo mazdaug kokiu 4000 rpm pasijunta geras sukimo momentas, ir variklio balsas prie 6000 rpm sako \"dar ne viskas\" :evil:
O apie dujas: manau, kad toki modeli perkant geriau apie tai negalvoti ;)
156 SW jtdm 16v

Neprisijungęs ARman

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 88
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Twin Spark varikliai
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2006-06-12 02:13 »
Alfaman rašė:
Citata
Ilga laika vazinejau su 75 2.0 t.s., ji man puikiai vaziuodavo ir penktu begiu, 50 km/h, bent jau nesipurtydavo, o sukimo momento tokiu rezimu, savaime suprantama, kad neturi, bet ramiai vazineti tikrai galima. O nuo mazdaug kokiu 4000 rpm pasijunta geras sukimo momentas, ir variklio balsas prie 6000 rpm sako \"dar ne viskas\" :evil:
O apie dujas: manau, kad toki modeli perkant geriau apie tai negalvoti ;)


Tai as nesakau twin spark ant maziu sukiu nevaziuoja, aisku vaziuoja, cia butu nesamone jeigu nevaziuotu. Tik skaitosi kad varikliui sveikiau vazineti ant didesniu sukiu, o ten 4000-6000 tai jam kaip tik geriausiai rezimas :D
Yra: Lexus IS300 SportCross 157kW 02
Buvo: Lancia Thesis / Alfa Romeo 166 / Lancia Thema / Fiat Marea / Fiat Brava / Lancia Lybra SW / Lancia Dedra SW / Lancia Kappa / Lancia Dedra

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Twin Spark varikliai
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2006-06-12 03:03 »
O kodel jus man paaiskinkit naujasniems TS motorams (1,6; 1,8; 2,0) svaistiklis islenda vos,nu nutrunka kodel? Sako kad svaistikliai kaip susisuka tai tie varzta atsipalaiduoja ir buna sakes kai jie atsisuka. o kodel taip? Ar galima isgirsti kai jie atsipalaiduoja ir speti dar kazka padaryti iki kol atsitiks kaip sakiau?

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Dėl:Twin Spark varikliai
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2008-05-26 23:02 »
O kodel jus man paaiskinkit naujasniems TS motorams (1,6; 1,8; 2,0) svaistiklis islenda vos,nu nutrunka kodel? Sako kad svaistikliai kaip susisuka tai tie varzta atsipalaiduoja ir buna sakes kai jie atsisuka. o kodel taip? Ar galima isgirsti kai jie atsipalaiduoja ir speti dar kazka padaryti iki kol atsitiks kaip sakiau?

Ir man idomu pasidare del tu svaistikliu. Pastaruoju metu ir girdziu, vienam truko, kitam truko. Kame reikalas? Siaip jei varztai atsisuktu, tai kompresija visu pirma dingtu, o dabar, zmogus sako, vazinejau, jokiu problemu, tik karta eme ir sove. Ar tai kokybe prasta, ar tiesiog kai kam pasiseka gauti rinktus variklius, su nekokybiskais svaistikliais.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs evaldas156

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 73
  • Karma: +2/-0
  • Squadra Alfa Romeo
    • Žiūrėti profilį
Ats: Twin Spark varikliai
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2008-05-27 06:46 »
Kiek vazineju,tai bedu nepasitaike(ir dabar 2 ts explotojam).Prtariu Alfamano nuomonei!!!
Svarbiausia-komandos spalvos!
O ,Tu,ar visada-pasiruošęs apgint Alfa Corse spalvas?!

Neprisijungęs breal

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 103
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Dėl:Twin Spark varikliai
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2008-05-27 14:07 »
Ilga laika vazinejau su 75 2.0 t.s., ji man puikiai vaziuodavo ir penktu begiu, 50 km/h, bent jau nesipurtydavo, o sukimo momento tokiu rezimu, savaime suprantama, kad neturi, bet ramiai vazineti tikrai galima. O nuo mazdaug kokiu 4000 rpm pasijunta geras sukimo momentas, ir variklio balsas prie 6000 rpm sako \"dar ne viskas\" :evil:
O apie dujas: manau, kad toki modeli perkant geriau apie tai negalvoti ;)

pilnai sutinku, vaziuot ramiai 5 pavara galima
o del duju tai kai pirkau savo dujos jau buvo tai ryja bent pas mane beveik tiek pat kiek benzo
10l benzo, 11l duju mieste nevaziuojant ramiai
AR 155 1.8 TS