Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Evalda5

Puslapiai: [1]
1
Automobiliai / Ieškau AR 159, dyzelio, automato
« Įrašytas: 2022-08-24 19:58 »
Sveiki, ieškau 159, su automatine pavarų dėže, idealiai būtų 1.9,  bet neatmetu ir 2.4JTDm. Turėtų būti su sveiku kėbulu, neužmuštu "automatu", ir aptarnavimo istorija.

Reikia: PDC priekyje ir gale, šildomos sėdynės, kruizas.

Gerai būtų: Odinis salonas, stoglangis, BOSE, Xenon

Automobilis keliaus į užsienį, todėl negaliu pirkti variantų su išoperuotais DPF ir EGR, ir panašiomis modifikacijomis.

Suprantu, kad forumas beveik miręs, bet viltis miršta paskutinė - surasti gyvą 159 Vokietijoje praktiškai nebeįmanoma.

Ačiū už (galimus) atsakymus ir pasiūlymus!

Evaldas

2
Alfa Romeo 147 / Trūko pagrindinis diržas...
« Įrašytas: 2013-03-20 21:33 »
Žmonos 147''ai 1.9JTD 85kW nutiko tokia istorija: važiuojant mašina nei iš šio nei iš to "užduso" - išmetė jos žodžiais sakant "bilekiek klaidų", pradėjo lėtėti, variklis lyg ir užgeso, kartu ir visos lemputės, "dingo" vairo stiprintuvas ir stabdžiai. Sustojus atsidarė kapotą, ir pamatė, kad trūksta diržo (spėju kalba apie generatoriaus ar pan.) - vesti nebebandė, suprato, kad kažkas negerai. Aš išvykęs, taigi negaliu nieko pačiupinėti, todėl mašiną nuvilko į artimiausią miestą (pasitaikė Alytus), pakliuvo pas šiokius tokius meistrus. Anie pasakoja tokią situaciją: "užklynijo" genero diržo įtempėjo guoliukas, trūko genero diržas, ir pakliuvo po pagr. diržo "škyvu" (taip tikrai gali atsitikti?), ko pasekoje nulėkė ir pagr. paskirstymo diržas. Klausimas toks - ar tikrai realu, kad taip galėjo nutikti, ir jei taip, plius minus kokių nuostolių galiu tikėtis? Mašina liko "pastrigusi" Alytuje, pradžiai kalba eina apie linkusius vožtuvus, galvos šlifavimą - bent taip aiškina "meistrai", o auto laukia švenčių, atseit ten vietoj normalesnis motoristas tooooookią eilę turi...

Puslapiai: [1]