Konsultacijos > Prestazioni Di Sport Di Alfa Romeo

Garso izoliacija automobiliui

<< < (2/3) > >>

nieksas:

--- Citata iš: wacha  2016-02-24 18:52 ---Žmogus dar net nepaminėjo ką ruošiasi daryti, o jus čia iš kavos tirščių pribūrėt, kad be 600e neverta net prasidėt  :D

--- Baigti citatą ---

Kad ir ka darytu, izoliavus tik viena vieta, pvz duris, rezultato nebus beveik jokio, apart pasaliniu vibraciju, barskesiu nuemimo. Norint pasiekti rezultata, reikia visa masina ruosti.

Dancius:
As kai saabe ispuciau dugna ir ir isvidaus bitumu garso izoliacija kaip reikiant pagerejo ,bet tiesa man tai kanaivo ir papigiam. Meistrai savo medziagos is tobio ir savikaina pasiiemiau. Tikrai net tu 600 nesukisau ir net puse tiek . cia vel viskas priklauso ko tikies kokia garso iranga ir kokia muzika .

Assassin:
Pradžiai ir durelių užteks tikrai. Klausimas tik ar kas nors bandė ir kokias konkrečiai medžiagas naudojo?
O kas dėl tų 600 eurų, tai čia niekis, palyginus kiek man ta mašina jau stovi :D

nieksas:
Dariausi dviem masinom dureles. Realiai pacio bitumo nauda, jei mazi skardos plotai, yra labai maza. Garso slopinimui daugiau daro pusta guma, taip pat ji nuims plasmasiu girgzdesius.

Aplamai, izoliavus tik dureles, esu isitikines, kad skirtumo nejausi triuksmo lygio sumazejimo.

Kalbant apie garsiakalbiu sukeliamus barskiasius - taip, jei paruosi gerai, jie isvis dings, pageres grojimas. Bet velgi, naudos duoda daugiau medinis tvirtas ziedas ir pusta guma.

Assassin:
Tai kam dareisi, jei realiai jokios naudos?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją