Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - ainis

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 45
1
Kitų organizacijų renginiai / Ats: Vilnius Road Crew
« Įrašytas: Vakar 09:20 am »
Nezinau ar cia Arminas ir Nikas lankosi, bet fb tikrai juos gali atrasti :) as ir kirbinau minti uzsuktu, bet nelabai gavosi :) Kita menesi, manau jau galima bus organizuotis alfistu pinknika gamtoje :) Tai sek fb, cia irgi pasistengsiu paskelbti :)

2
oho traversas tai tikrai baisiai atrodo  :o bet, visa kita tai tikrai graziai atrodo :)

3


Pirmasis 2019 metų paskutinysis mėnesio trečiadienis, o tai reiškia - Picadienis. Tradiciškai Lietuvos Alfa Romeo klubas kviečia visus Alfistus ir Alfistes susitikti pas Jurgi Ir Drakoną, Ogmios mieste 20h. Paskanausim picų, pasidalinsim žiemos įspūdžiais, galbūt susipažinsim su naujais veidais ir šiaip gerai praleisim laiką tarp bendraminčių. Labai visų lauksim, nepraleiskim progos susibėgti, kas vis dar dvejojat, nesidrovėkit, naujokai visada labai laukiami!

4
Alfa Romeo MiTo / Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo MiTo:
« Įrašytas: 2018-12-04 16:43 »
Man rodos jos tik siaip labai nepopuliarios tai ir stovi ilgai skelbimuose, bet isikruju net sunku pasakyti :D

5
https://www.youtube.com/watch?v=kxdKRQ7BVTY

75 iš vištidės ištraukta :)
bet cia tai radinys... Ziauriai uzskaitau, ir truputi net pavydziu :D

6
As isemiau galines sedynes, nusiardziau ta plastikini tuneli, sponkes nuo to kartono kitoje puseje, kad atsivertu didesne skype ir ilindau, tiek kad su krokodilais kita akuma pasiijungti :) True story :D

7


Paskutinio mėnesio trečiadienio tradicija tęsiasi. Tradiciškai Lietuvos Alfa Romeo klubas kviečia visus Alfistus ir Alfistes susitikti pas Jurgi Ir Drakoną, Ogmios mieste 20h. Paskanausim picų, pasidalinsim vasaros įspūdžiais, galbūt susipažinsim su naujais veidais ir šiaip gerai praleisim laiką tarp bendraminčių. Labai visų lauksim, nepraleiskim progos susibėgti, kas vis dar dvejojat, nesidrovėkit, naujokai visada labai laukiami! :)

8
Kazkaip man tas Hyndai zenkliukas asocijuojasi su Lada :D

9
Alfa garažas / Ats: Dom's GTV
« Įrašytas: 2018-07-24 11:10 »
neatsidaro senose bagazine kol degimas ijungtas. biski uzknisantis dalykas, bet safety feature kad vaziuojant neatsidarytum
ne tas zodis uzknisantis :D man dar nesuprantama, kodel bardacioke lempute dega tik kai buna ijungtas degimas :D

10
Alfa garažas / Ats: Dom's GTV
« Įrašytas: 2018-07-24 08:11 »
O jums papaudus ta mygtuka bardacioke atsidaro bagazine kai buna uzvesta masina? :D

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 45