Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Zhalias

Puslapiai: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 122
31
Alfa garažas / Ats: AR 166 - Niekso
« Įrašytas: 2016-09-21 18:41 »
Isardyta alfa, toks vaizdas, kad plyso anksciau guma tripoido, nes tepalas istaskytas ir jau purvo/zvyro prikibe, lyg butu is anksciau viskas, nes jei butu plysusi guma per gedima, butu tepalas sviezias. Net nezinau kodel ji galejo plysti. Poto gal privare purvo ir pradejo  strigti tripoidas. Si karta tikesimes, kad padejo saiba 5mm ties abs davikliu ir vaziuosiu vel, nes po saibos uzdejimo birzeli vaziavau iki dabar :D Jei dar karta lus, kelsiu deze.
Guma plyšo dar prieš gedimą, nes, kaip jau minėjau anksčiau, dėl per didelio kampo išorinė granata dirbdama smarkiai perkaista, gumos viduj susidaro slėgis, pati guma suminkštėja ir plyšta. Toliau pats žinai, kuo baigiasi :)
Dalinai problemą padeda spręsti slėgio iš granatos gumos išleidimas - tarp pusašio ir gumos galima įkišti ploną plastmasinį šiaudelį (pvz. nuo WD 40).

32
Alfa garažas / Ats: AR 166 - Niekso
« Įrašytas: 2016-09-21 01:08 »
Sodinant automobilį žemyn smarkiai keičiasi pusašių kampai, ko pasekoje nelaiko granatos. Tokiu atveju reikia kelti motorą viršun arba versti dėžę variklio atžvilgiu. Kol kas pasaulis (bent jau automobilių sporte) kito varianto nerado...

33
Ar bus "legionierių"? T.y svečių iš užsienio?
Bus ;) Taip pat renginį žada aplankyt bei sudalyvaut Italijos ambasadorius Lietuvoje.

34
Kilo klausimas kaip su skirstymu :) ar tarkim iki 2000 cc bus išskiriami motorai su turbo įputimo ir be, ar tiesiog vertinama patenki į ribas litražui ir važiuoji tarp visų? Pvz. 2.0 TwinSpark su 2.0 V6 TB, 1.4 TB, tuo labiau 1.8 TBi lygint net neverta nei galingumu nei dinamika, bet patenka į ta pačią klasę. Bei ar bus išskirtos klasės į dyzelius ir benzinus?
Ne, jokių skirstymų nebus - renginio mintis yra alfistų "track day", pasibuvimas kartu, tuo pačiu smagiai palakstant trasoje. Sportavimui yra skirti tokie renginiai kaip FASTLAP ir pan. Visi samprotavimai apie "galingumų ir dinamikų" lyginimą nublanksta, kai sužinai, kad eilinė "Alfa Romeo" 75 2.0 T.S. 2012 m. Kačergoj įvežė 5 sekundes "Alfa Romeo" 156 GTA 3.2 V6 :)

35
Ar reikia registruotis jei planuoju tik pavėpsoti ir pabendrauti?
Ne - pavėpsavimui ir pabendravimui registruotis nereikia ;)

36
Alfa Romeo 159 / Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Įrašytas: 2016-09-12 21:11 »
Danciau, o kas trukdo suburt alfistus ne kokioj aikštelej pastovėt, o tarkim susiorganizuot visiem ir išsipirkt pusdieniui Nemuno žiedą? Kiek seniau klausiau dėl individualaus pasivažinėjimo nėra tos kainos tokios jau žvėriškos, ar ne 100 lietuviškų buvo, turėk tik šalmą. Žiūrėk kas iš klubiečių prisijungs. Kitiem bus proga savo upgreidus parodyt ne vien stovinčioj pozicijoj iš nuotraukų. Tik noro reikia visiems.
Dabar į aerodromus lėkt rizikinga, koks delfis parašys, kad chuliganai su Alfa Romeo nusiaubė oro uostą ir taip neatsakingai elgėsi, rizikuodami savo ir "kitų" saugumu  :D

p.s tikiuos Petras atleis už Offtopica ir kur nors perkels.
http://forumas.alfaklubas.lt/index.php/topic,69974.0.html

37


Šių metų spalio 15 dieną Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje vėl vyks BALTIC FAST ALFA! Pamiršusiems kas tas yr ar iš vis nedalyvavusiems - tai "Alfa Romeo" owners track day arba tiesiog geras laiko praleidimas alfistų būryje! Ir visai nebūtina plėšyti padangų trasoje - galima tiesiog pabendrauti ir sušlamšti vieną kitą itališką picą, kuri bus kepama tikroje krosnyje tiesiog padock'e!

BALTIC FAST ALFA 2016.10.15 tvarkaraštis:

13:30 Registracija
14:00 Laisvosios treniruotės (1,5 valandos);
15:30 Įskaitiniai važiavimai laikui (grupėse po 5 automobilius);
16:00 Rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai.

Reikalavimai:
*techniškai tvarkingas „Alfa Romeo“ automobilis;
*planuojamas startinis mokestis dalyviui 20€;
*planuojamos klasės: 2000/automobiliai iki 2000cm³  ir 2000+ /automobiliai virš 2000cm³;
*šalmas privalomas (neturintys galės išsinuomoti trasoje);
*padangos laisvos,  draudžiama naudoti sportines slick tipo padangas.

Registracija el.paštu rimvydas(eta)alfaklubas.lt . Nurodykite “Alfa Romeo” markę, valstybinį numerį, variklio kubatūrą, kuro rūšį, dalyvio vardą ir nick‘ą forume. 

38
Alfa garažas / Ats: Alfa Romeo GT JTDm
« Įrašytas: 2016-09-12 10:40 »
Nei aš, nei mano žmona (kuri ją ir vairuoja) pardavinėt GT dideliu noru nedegam, žiauriai patinka automobilis, bet, na, tiesiog tam ateina laikas. Skelbimo dar neįdėjau. Labiausiai dėl to, kad nežinom kuo ją pakeist. Giulietta žmonai nelimpa, 159 jei pirkt, tai reikėjo anksčiau, dabar jau irgi saulėlydis modeliui, na, o kitų markių automobilių tai išvis neaišku ką žiūrėt.
Labiausiai norėtume GT atiduot į geras rankas. Kilometrų 320 000, bet važiuoja puikiai. Tvarkyta Autofficina dirbtuvėse, o kol jų nebuvo, tai buvo tvarkoma ten, kur dirbdavo Steponas. Žodžiu, prižiūrėta. Liepos mėnesį sąžiningai praėjo techninę apžiūrą. Nepaisant to, minusų turi: reikia keisti greičių dėžės riebokšlį (nuėmus dėžę siurprizų bus minimaliai, nes sankabos komplektas pakeistas 2013 metais) ir reikia tvarkyt/keist vairo stiprintuvo pompą, nes praleidžia skystį. Daugiau reikšmingų trūkumų nėra. Jei ką sudomins, galima rašyti tiesiog čia, o jei labai nusižiūrėsim kitą automobilį, tai tada ir skelbimas atsiras.
Man Giulietta irgi nelipo. Kol nepabandžiau... ;)

39
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wkc7EjWucos" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wkc7EjWucos</a>

40
Priklausys nuo to kur lenktyniausi...Dragas,kacerga ar slalomas....Speju,kad tik slalome 59-ta nusileistu....
Kadangi teko išbandyti visas 159 ir Giulietta versijas, tai Giulietta pastatytų 159 vieton visose trasose. Didžiausia 159 problema, lyginant su Giulietta, yra jos svoris...

Puslapiai: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 122