Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Folgore_

Puslapiai: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 21
31
Klubo organizuojami renginiai / Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Įrašytas: 2011-03-26 12:04 »
Manau, patrolinimas buvo neblogas. :) O jei rimčiau, tai čia labiau požiūrio į kitus, kurie nepriklauso "korporacijai" (TM) problema. Galbūt, jaunimas nevisai tiksliai įsivaizduoja, kas tai yra "alfistas", užtai iš šalies žiūrint ir susidaro nekoks klubo įvaizdis (156 įsigijimas ir priklausymas klubui dar nedaro tavęs alfistu). Teko kelyje bendrauti su Belgijos klubu, tai palyginimas ne lietuvių naudai, deja.
Visas mano "opusas" atsirado kaip atsakymas į kolegos nusistebėjimą, kad Klaipėdoje yra alfų, bet nėra klubo lipdukų. Šiuo atveju Klaipėda dėl geografinės padėties užima neblogą beždžionės ant kalno poziciją. :)
Zhaliui. Ne piniguose esmė. Esmė požiūryje į nepriklausančius "korporacijai" (TM). :)

P.s. aš kalbu ne apie visus klubo narius, turiu ten ir draugų, bet pirmas įspūdis būna stipriausias.

P.p.s. Gintarini, ar nereiktų jau pradėt apie alfašašlus tavo užkampy? Pavasaris gi.  ::)

32
Klubo organizuojami renginiai / Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Įrašytas: 2011-03-25 07:57 »
Labai jau rimti jūs, iškarto teisinatės. :) Dėl pinigų - vien tam, kad pasisišnekėt mokėt pinigus - nonsensas (čia, žinoma, tik mano nuomonė). Su kuo reikėjo ir be pinigų sisitikom.
Prieš kelis metus buvom su Bajoru užėję. Reakcija tik iš jau seniau pažįstamų, visi kiti užsiėmę savo reikalais. :) Kai buvom Kačergoj, iš gerbiamos prezidentės buvo viena reakcija - "pirkit maikę". :D Tai ir matom, kad esat labai užsiėmę (savimi?), todėl ir nelendam jums trukdyti. :)
P.s. aš tiesiog rašau, kas matosi iš šono, iš vidaus tubūt viskas labiau rožine spalva.
P.ps. anyway, peace.

33
Klubo organizuojami renginiai / Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Įrašytas: 2011-03-24 15:50 »
Nu taigi vasara artėja, kaipgi be muštynių. :)

34
Klubo organizuojami renginiai / Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Įrašytas: 2011-03-24 07:30 »
Aha, apsitveria ir dar pynyghą ima už dalyvavimą zabovose. :) Dėl vieno karto metuose neverta stot į klubą. Čia tik mano pastaba į kolegos nusistebėjimą klubo lipdukų nebuvimu pajūryje.
Plius, iš bendravimo patirties galiu pasakyti, kad klubiečiai labai jau savo "zonoje" užsidarę. Prieini pašnekėt, tai keli pažįstami tik sukruta, kiti nė nereaguoja, draugas Bajoras neleis sumeluot. :) Todėl alfistai prie balos savo traukos centrus kuria. ::)
P.s. trollin' ain't easy.  >:D

35
Klubo organizuojami renginiai / Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Įrašytas: 2011-03-23 06:50 »
Klaipėdoje buvo tik viena narė, ponia Ilda, ir vienas kandidatas. Toli klaipėdiečiams iki vilniečių zabovų. :)

36
Tokiu atveju gili užuojauta. Atgrubnaguva, Autobraukava etc. ne veltui atsirado Klaipėdoje. :)

37
Į Autobravą/Krastą gali važiuoti nebent dantistai ar advokatai - nieko nesupranta apie automobilius, bet pynygho turi (čia perfrazuojant džouką apią SAAB). :)
Žinančių savo darbą meistrų ten nemačiau. Jeigu serviso priėmėjas likęs tas pats (iš autobravos laikų), su skeletiniu žiedu ant piršto, tai ojojoj. :) Po paskirstymo diržo keitimo atsiradus pašaliniams garsams jis aiškino, kad jokio garso nėra, man tik vaidenasi, viskas čiki vienžo. Rezultatas - po savaitės trūkęs paskirstymo diržas ir variklio kapitalinis (2.0 16V T.s.)... Geriau jau žinančiam savo darbą žmogui (o tokių Klaipėdoj tikrai yra) duot negu į tą "atstovybę" važiuot.

38
Klubo organizuojami renginiai / Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Įrašytas: 2011-02-01 17:00 »
Nebus. Rimtai.

39
Klubo organizuojami renginiai / Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Įrašytas: 2011-01-11 09:06 »
Tsss... Neišbudinkit nieko. :)
P.s. Bajore, sveiks pargrįžęs.  :alaus:

40
Alfa Romeo 166 / Ats: ASR TSC
« Įrašytas: 2011-01-04 20:43 »
Neveikia spidometras, tada kuro sąnaudos padidėja žiauriai. Plius dar yra viena klaida, bet neatsimenu kokia tiksliai, U serijos, kur minima CAN klaida. Faceoff turi klaidų kodus, galėtų papostinti.

Puslapiai: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 21