Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - shoferis

Puslapiai: [1] 2 3 4
1
antras postas: "Kas is to dizaino, jeigu vidaus kokybe kaip fiat punto is kanalizoko dangcio."
sakyčiau labai argumentuotas ir moksliškai patvirtintas  :D tik medžiagų sertifikatų kol kas nematyt. o bet tačiau: tai ir vėl bus asmeninė Jūsų Dzin nuomonė.

2
pradėjo Niekšas taip: "O man kaip tik baisokas ir tuscias". jei "baisu" gali būti dėl kokybės, tai "tuščias" - tik dėl dizaineriškų sprendimų ...apie ką mes ir kalbam.
kiek prisimenu A4 B5 salono medžiagos niekuo neįpatingos, geriau negu golf ar passat to laikmečio.

3
keistokas skonis pas Niekša. kita vertus, pažinojau žmogų, kuriam Multipla - pats gražiausias auto. teko važiuot ir su A4  ir su golf3 ir su 145/146, tai pastarojo salonas toks turintis savotiško originalumo, ypač keleivio pusė  :D golfas - tai iš vis tragedija, A4 - visokių variantų būta, bet elegancija niekaip neprilygsta 156. nebent tai būtų koks nutrintas, su brezentinėm sėdynėm, o ir vidurinė panelė ale medinė nuteikia niūriai.
http://www.alfaromeopress.com/press/article/twenty-six-awards-for-the-alfa-156

4
daugumoje panašiose kainų kategorijose vokiečiai (ir ne tik) gamino visiška beskonybę, stiliaus pajautimas - nulinis:  arba kaip kirviu nukapota  arba iki šleikštulio išpūsta. brrr

5

kaip šiame (originaliame) variante šviečia klimato rankenėlės? neturiu galimybės pamatyti, ar rausvai, ar kaip įprasta - žalsvai?

6
Automobiliai / Ats: Alfa Romeo GT 1300 Junior
« Įrašytas: 2018-10-28 23:04 »
tai gerai kad vis rečiau sutinkama - vis išskirtinesnė iš kitų.

7
Kita / Ats: 156 kasetinę magnetolą !
« Įrašytas: 2018-01-23 19:08 »
jei kas turit tokių magnetolų - siūlykit!

8
sena tema, bet aktuali. bėda tokia: viskas būtų kaip ir gerai tik... šalta kiek pavažiuoja ir pradeda dusti, trukčioti. pasiekus tas mistines 2800 apsukas - važiuoja gerai. viena kart užgeso, užsivedė sunkiai.  apsukos nepulsuoja, nevažiuojant gazuojasi kaip ir normaliai. laimei kai įsijungia dujos - šauna iš vietos kaip raketa. sušilus varikliui ir su benzu važiuoja gerai išskyrus tai kad iki 2800 bėgėjasi lėčiau. vasara tokių problemų nebūdavo. ir aplamai - kuo šaltesnis oras tuo blogiau.

9
Detalės / Ats: Alfos dalimis
« Įrašytas: 2017-09-18 23:48 »
tiek su Renco, tiek su Artūru teko pabendraut - abu normalūs bičai. siulau nedaryti skubotų išvadų dėl vieno siuntinio, juolab kad kainos pas Artūra palygint nedidelės.

10
to veikėjo vardas ne Vytas kartais?

Puslapiai: [1] 2 3 4