Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - kasparukas

Puslapiai: [1] 2 3 4
1
Alfa Romeo 159 / 159 1.9 110kw: Bardačioke airbag fiškė?
« Įrašytas: 2019-11-27 09:21 »
Sveiki,
    Užsidegė pas mane airbag lempačka jau antrą kartą. Praeitą kartą vienas forumietis "shpuncik" sutvarkė, sakė, kad lyg fishė ant siulo laikėsi, tai prispaudė ir ok viskas. Kiek prisimenu tai sakė, kad fishkė yra nusiardžius bardačoke ten kažkur viduj. Sunku ten prilyst prie jos? Galvoju savaitgalį pasiardyt pažiūrėti.

2
Alfa Romeo 159 / 159 1.9, pašalus neužsidaro durys
« Įrašytas: 2019-09-23 09:29 »
Sveiki, jau bręstant šalčiams prisiminiau savo bėdą, tad reikia tvarkyti kol neprasidėjo. Tai bėda tame, kad kai stipriau pašala neuždarau vairuotojo durelių. Atsidaryti atsidaro, o atgal niekaip (nefiksuoja tos auselės), po kažkiek laiko atšilus užsidaro jos. Tad galvoju skersti dureles ir žiūrėti, bet klausimas - ką ten žiūrėti reikia? Spyna ne prie ko kaip suprantu? Tai valyti reikia tos užfiksavimo auselės mechanizmą, sutepti tepaliuku ar dar kokia šmara?

3
Ir man kilo mintis, kad svoris savo darbą padaro.
Tai prie to pačio, kažkaip pirmą kartą teko susidurti su spyruoklės lūžimu. Iki serviso man netoli, 2 kilometrai žvirkeliu. Auto šonas nusėdęs kaip reikalas. Kaip suprantu dabar ant amortiko ji stovi? Lėtai važiuodamas daugiau bėdos neprisidarysiu ar tralą kviestis geriau?

4
Pas mane irgi paliko katalizą, žiūrėsim kaip bus su TA. Jau apsidžiaugiau, kad viskas ok ir... kažkaip sugebėjo važiuojant per kalniuką ant 30km/h lūžt priekinė spyruoklė.

5
Įpratimas :)

6
Tai va dabar ir klausimas. Darysiu pas patikimą žmogų, iš forumo kelių žmonių rekomenduotas.
Kaip su katalyzu daryti? Sakė lupam ir jį lauk...Kaip daryti? Nenubiednėsiu dėl tu 70 gaunamų EUR. Ar galima tik DPF išmušt, o katalyza palikti vietoj?

P.S. kas yra EGR aušintuvas? Ir kaip žinot jis yra ar ne?

7
NA žiūriu nieks nieko nesakė tai pabandžiau :D Ir... Nepasidarė, per daug užsikimšęs, laukia operacija, prie to pačio ir EGR ir kolektoriaus sklendės. Tada kitas klausimas. Sakė viska viduj išmuš, paliks bačioką patį. Kas esat jau pasidarę? Kaip paskui su technikine ėjosi?

8
Sveiki, gal lengvas, gal kvailas klausimas:
Ar saugu atlikti priverstinę DPF regeneraciją?
Dabar pas mane check engine užsidega, įsijungia avarinis režimas. Diagnostika rodo užsikimšusį dpf'ą.
Užsikimšimas 112%, paskutinė regeneracija buvo prieš 1500km.
Galvoju leisti priverstinę, nes pačiam važiuojant nepavyks, nes kaip ir minėjau nuo maždaug 2000 apsukų jungia avarinį režimą. Dar įdomu ar leis jungiant priverstinę užkelti tas apsukas?
Bet vėl gi, man nelabai pasirinkimo yra. O kaip vyksta jo išpjovimas ir išprogramavimas? Kaip paskui su technikine?

9
Alfa Romeo 159 / 159 1.9 110kw: Keistas cypimas kairiam rate
« Įrašytas: 2018-12-27 12:00 »
Sveiki, alfistai, su šventėmis!
Keista problema kamuoja mane.
Vis kiek laiko pavažiavus, kairiam  rate atsiranda cypimas. Cypimas būna ne visada, dažniausia kai suki arba kažkiek sukteli į kairę pusę. Nuspaudus stabdžius tam kartui dingsta. Bet jis ne visada būna, kartais cypteli kai ir tiesiai važiuoji, bet dažniausia kairio posūkio metu. Galvojau pakeitus stabdžių diskus ir kalades išsispręs, bet norėtum, toliau sėkmingai... Nesvarbu lauke sausa ar šlapia, ratas nekaista cypimo metu.
Meistriukas nieko neranda, supportas geras, o ir sunku jam ką pagaut, kai jis būna dažniausia tik pavažiavus ( galbūt kas sušyla ir išsiplečia? ).
Apibendrintai: Cypia po kažkiek laiko pavažiavus, sukant ar suktelint į kairę, stabdžių diskai, kaladės keisti. Supportas geras. Cypimas dingsta tam kartui spustelint stabdžius.
Lauksiu minčių :)

10
Alfa Romeo 159 / Ats: Vibracija begejantis
« Įrašytas: 2018-08-30 12:08 »
Aš irgi dėl 2 punkto noriu pasiklaust/pasitikslint.
Dėl vibracijos jau nežinau ko griebtis. Vibruoja maždaug nuo 80-90 km/h. Nesvarbu ar tuo metu akseleruoji ar riedi. Būna atrodo važiuoji su auto-pilotu ~100 viskas ok, tik kokį kitą kelio ruožą užvažiuoji ir jau vibruoja. Vibracija daugiausia vaire, bet man lyg ir kažkiek vibracijos per gazo pedalą duodą.
Ratai tiesūs, padangos naujos (su senom tas pats), bandyta keisti priekį su galu, tas pat. Važiuoklė ok. Kolonėlė vairo kita, stabdžių diskai su kaladėm keisti. Pusaašius chebra žiūrėjo, sakė "lyg geri", supratau, kad gal baisiai laisvumo nėra...
 Gal galit kokį gerą būdą pasakyti kaip pratestuoti dar pussašius? Nes jau nežinau ko griebtis, kažkaip keisti, nors neaišku ką keisti nesinori. Arba kas turi gerą akį ant tokių dalykų Vilniui, atvažiuočiau pasitikrinti.

Puslapiai: [1] 2 3 4