Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Easy2

Puslapiai: [1]
1
Kita / Variklio paskirstymo įrankių komplektas (kapyrai)
« Įrašytas: 2017-03-26 18:31 »
Parduodu variklio paskirstymo įrankių komplektą. Pirkau variklio kapitaliniam atlikti, na ir jau viskas padaryta ir veikia puikiai kapyrų jau nebereikia.
Pirkta buvo iš čia: https://www.aliexpress.com/store/product/Engine-Camlock-Cam-Locks-Engine-Timing-Tool-Kit-For-Fiat-Alfa-Lancia-PT1116/924080_1930702300.html?spm=2114.12010612.0.0.6Dss4G
Tačiau kai jie atkeliavo atrodė viskas kiek kitaip, šiek tiek paieškojus radau šitą: http://www.ebay.com/itm/Kit-calado-de-distribucion-Alfa-Romeo-Fiat-Lancia-gasolina-Timing-tool-/331855159951?hash=item4d441be28f:g:mdUAAOSwfZhXNd66
manau čia bus tikslesnis aprašymas kam jie tinka.
Vienintelė problema kad nėra sąrašo kurie kapyrai kuriam varikliui tinką, ištestuota tik 1.6ts 88kw varikliui. Matosi iš foto :D
Už visą komplektą noriu 110eu.
Miestas Vilnius.
PM
2
Detalės / AR 147 variklio apačios apsauga
« Įrašytas: 2015-12-09 16:56 »
Turiu variklio apačios apsauga 147-tai, nelūžtanti (gali lankstyt nesuluž)
Buvo pirkta AR 147 1.6 TS, ar tinka kitoms nežinau. Būklė nauja.
22eu, Vilnius, kituose miestuose nebūnu.
Jei reikia rašykit į PM arba čia (tel numerio viešai neplatinsiu).

3
Alfa Romeo 147 / AR 147 1.6 TS: degina tepalą:
« Įrašytas: 2015-10-24 20:23 »
Sveiki!
Turiu 147, 1.6 TS 88kW. Problema irgi tokia kad valgo tepalą. Tiksliai kiek valgo pasakyti negaliu nei mieste nei užmiestyje, nes prieš kiekviena važiavimą tikrinu ir dapilinėju neskaičiuodamas. Jei apsukų nekeliu virs 2k tai lyg ir dūmo nesimato, bet vos pakeliu virš 2,5k~ iškarto dūmas matos, paskui prie šviesoforo sustojus matos kad dūmina pastoviai po biški, kiek pavažiavus nustoja dūmint jei apsuku nekeliu. Neperseniausiai buvo kelionė  Vilnius-Jonava, Jonava-Vilnius tai per ta kelionę apie 2l tepalo suvalgė, labai dūmino iš dusliarkės. Greitis buvo 100-130kmh. Tepalą pyliau Selenia 20k, bet kai jau pastoviai dapilinėt tenka vos už miesto išvažiavus tai dabar pilu pigiausia koki randu (dažniausiai iš maximos Lukoilo kažkos tepalas 10w40). Šiaip mieste valgo mažai, bet dūmina pakankamai daug, net kažkaip nemalonu važiuot kai taip dūmina.
Toliau istorija apie auto isigijimą ir variklio defektus (gal tai bus kažkaip susije):
Auto pirkau prieš puse metų kažkur. Nusipirkus Iškarto pasikeičiau, antifrizą, pompa vandens, diržą, tuo metu keičiant diržą pasimatė kad išmetimo veleno keli kumšteliai buvo visiškai susivarę, tai teko keist ir veleneli. Viska keičiau Alfaservise (čia tikriausiai pas Girių).
Paskui tepalus pasikeitus ir praplovus variklį (senam tepale radau kažkokiu metalinių adatėlių, tikriausiai nuo veleno), po keliu dienų prasidėjo kažkoks variklio kalimas ( https://youtu.be/FGAcC29fUHo )
veliau išsiaiškinus kad čia kompensatoriai kalti buvo, juos visus pasikeičiau irgi alfa servise. Tuo metu kai keitė man juos bandžiau konsultuotis dėl tepalo valgymo (galvojau gal dėl kompensatoriu gali valgyt), tai sakė kad tikrai ne dėl jų, ir kad grečiausi žiedai bus kalti, apie vožtuvų gumeles nieko neminėjo.
Paskui po kompesatorių pakeitimo, nusipirkau priedų į alyva hermetiku kažkokiu kurie turėtu sumažint arba sustabdyt tepalo vartojima, nepadėjo neivienas iš jų. Toliau Gariunuose radau pardavėja kuris pasiulė susipilt "medaus", nes taip jau visi daro pas kurios beviltiškai valgo tepalą,  ten skardinėse priedas tepalui tirštas kaip medus, na jau ir pats beviltiškoj padėtyje buvau tai nusipirkau ir supyliau 2 skardines po 300ml. Jau galvojau kad padės, bet man variklis vis tiek parodė špyga ir sako kad valgysiu aš ta tepala toliau :D
Na dabar šiandien pasikeičiau tepalus, nes vienodai ar tepalai tirštesni ar skystesni vis tiek juos valgo, o ir variklyje noriu turėti švarius tepalus be jokiu medaus priedų, nes tikriausiai taip varikliui geriau.
Ką jūs manot apie mano situaciją? Ar čia jau tikrai kapitalini daryti reiks? Nes pats jau nevilty esu.
Būsiu labai dėkingas už atsakymus.

Puslapiai: [1]