Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Pavas

Puslapiai: [1] 2 3
1
Alfa Romeo 159 / Alfa Romeo 159 SW stogo gumos
« Įrašytas: 2016-07-15 10:36 »
Sveiki,

kadangi mano 159 vis dar pas mane, tai pradėjau tvarkyti smulkius 'kasiakus' visokius, su ta mintim, kad apsiženijau šitą mašiną.

Ant stogo, šalia stogo skersinių yra tokios juodos gumos juostelės. Ir jos pas mane dėl oro sąlygų (greičiausiai) išsikraipė ir šiaip ne vietoj stovi. Ar jas galima kur naujas nesunkiai užsisakyti ir ar jas reikėtų įklijuoti, ar ką su jom padaryti ?

Pridėta orientacinė foto.

2
Komentaruose diskutuojam.

Įdomu kodėl, kas padarė įtaką, ar esat ištikimi ir t.t. - įdomu viskas.
Darau mini rinkos tyrimą ir papildomas duomenų šaltinis nepamaišys.

 :star:

3
Automobiliai / Parduodu Alfa Romeo 159 2,4 Q tronic
« Įrašytas: 2016-05-22 23:14 »
Sveiki,

parduodu savo Alfutę :) Nuoroda į skelbimą čia :

http://autoplius.lt/skelbimai/alfa-romeo-159-2-4-l-universalas-2008-dyzelinas-4780693.html

Jei reikės daugiau info - prašome kreiptis.  :du:
FORUMO DALYVIAMS KAINA IŠSKIRTINĖ, PM !  :loud:

4
Alfa Romeo 159 / AR 159 2.4 JTDm: apsitepalavęs variklis
« Įrašytas: 2016-04-27 20:54 »
Taigi siandien visas patenkintas vaziavau pas Alfa RS keisti greiciu dezes tepalu antrai regeneracijai. Pakelem, nuemem apsauga ir...oplia. Varva tepalai is greiciu dezes per ivore, viskas apibege. Na, cia dar istorija ne tokia baisi...rytoj bus nuimtas pusasis ir pakeista, tuo paciu pakeisti ir tepalai.

Didysis linksmumas prasideda, kai paziurim salia. Visos slangos, variklis, slangu sujungimai ir t.t. apipurksta tepalu. Aiskiai matosi, kad sistemoj yra tepalo ir nemazai. Taip pat ir turbina varo tepala i sistema, tai gali ir jos bukle buti liudna. Kol kas visa tai tik spejimai, aiskiau bus rytoj...taciau prognozes liudnos, panasu, kad mano 2.4 JTDM bukle labai prasta :( o tik 210k pravaziuota. As priziurejau, neaisku, kas vazinejo pries mane. Na, tikiuosi geriausio, taciau nusimato, kad vietoj nauju ratlankiu, tiek pat teks sudet i varikli.

 :'( :'( :'(

Rytoj vakare papildysiu ka dar prieskojo Alfa RS servisas.

5
Sveiki,

Neradau panašios temos – tai kuriu. Jei kartais buvo – prašau sujungti.
Daug skelbimų pranaršęs nusprendžiau pasilikti su esamais ratais, tik nori juos šiek tiek atgaivinti. Turi daug pabraižymų, giliau, ne tik lako pažeidimų.

Norėčiau gerai juos nusiplauti/nusišveisti. Tada pašveisti nelygumus iki pasidarys lygūs ir užlakuot. Esmė, kad galvojau negruntuot ir nedažyt, tiesiog sušveist vietomis ir užlakuot naujai tas dalis. Nežinau ar kas gero bus iš to.

Gal kas patarsit kaip paprastai namų salygom nenuimant ratų juos pasitvarkyti ? Labai menkai pažįstama man auto dažymo sritis yra. Ačiū   :star:

6
Alfa Romeo 159 / Alfa Romeo 159 2.0 Diesel 125kW
« Įrašytas: 2016-04-07 09:33 »
Sveiki,

Neradau tokios temos, tai nusprendžiau sukurti. Kas galite man papasakoti daugiau apie 2,0 dyzelinį variklį montuota paskutiniuose 159 modeliuose. Su 125kW. Iš kur jis atkeliavęs, kas su juo gerai kas nelabai, įdomu viskas.

Ačiū.  :du:

7
Kitos konsultacijos / Ratlankiu uzsakymas is WSP ITALY
« Įrašytas: 2016-02-12 11:43 »
Sveiki,

Kadangi visi puikiai zinome esancia situacija su ratlankiais, galvoju daryti uzsakyma tiesiai is WSP Italy. Jie turi daug alfa romeo ratlanku (zinoma replica).

Gal but daugiau norinciu prisijungti prie uzsakymu ? Atsiradus laiko galeciau patikrinti kainas ir galimus variantus. Pagrinde pas juos 18-19, horseshoe ir TI modeliai. Dar yra Giulietos turbinos ir t.t.

8
Alfa Romeo 159 / AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Įrašytas: 2016-02-08 11:41 »
Sveiki,

Kurį laiką ramiai pagyvenus išlindo dar viena problema – na tiksliau dar neišlindo, tik triukšmą skleisti pradėjo. Priminsiu, AR 159 2,4 Q-Tronic, 2008 metų, galingas.lt atliktas programavimas.
Kada stipriau nuspaudi gazą, sukyla turbo apsukos iki max  (pagal tą dačiką ant paneles), maždaug ten iki 1,5, nu čia viskas kaip ir turėtų būti. Bet yra toks garsas, lyg kažkokio dirželio cypimas. Tikrai ne kaip standartinis turbinos švilpimas (a.k.a. turbo whine), bet grynai cypimas, kaip kokio generatoriaus dirželio ar kokio bieso :D Trauka - gera. Buvo šlanga intercoolerio prakiurus, tai dingus ir trauka buvo. Dabar viskas kaip reikiant. Bet tas cypimas, tikiuosi nebus turbina prie mirties. Help

Dar vienas požymis, kad šalta nenori greitai kurtis – starteris suka kokias 5 sekundes. Žvakės patikrintos, viena mirusi buvo – pakeista. Klaidų nerodo. DPF nėra ir išprogramuotas, EGR uždarytas. Kolektoriaus sklendės sutvarkytos. Diržai variklio ir pompa irgi pakeista.

Kas dabar gali buti ? Važiuočiau pas meistrus ieškoti bėdos. Bet jeigu kas nors žinote kas per bėda - sutaupyčiau, nes nereikėtų nieko ieškoti.  :idea:

9
Sveiki,

Taigi vakar - užvakar pradėjo erzint nauja bėda. Kaip žinia, pas mane yra Qtronic dėžė. Kurios fixatorius (tas mygtukas ant pavarų svirties kurį reikia nuspausti) pradėjo strigt. Tiesiog sustoji ir nenusispaudžia.... mynkai mynkai kurį laiką, atstringa.

Ir nesuprantu kur lįst - ar čia bus pačiam fiksatoriuje bėda, ar tos vadinamos elektros 'varlytės' kur stovi ant stabdžių pedalo ? Kas turit idėjų pasidalinkit...Būtų idealu, jeigu ir nukreiptumėt pas kažką, kas galętų sutvarkyti  :du:

Ačiū

10
Alfa Romeo 159 / AR 159: Neveikia 'Menu' mygtukas.
« Įrašytas: 2015-05-12 10:09 »
Sveiki,

na pagaliau po truputį visos smulkios bėdos tvarkomos mano Alfutei. Bet liko viena labai erzinanti, kurios niekas man nesutvarko :D Meniu mygtukas esantis ant posūkių svirties neveikia...ir negaliu nusistatyt laikrodžio ir jis man pastoviai mirksi ir rodo nesąmones :D

Dabar man kas nors pasakykit, gal kas esat susidūrę ? Reikia visą tą vadinamą 'kelmą' ardyt kad nuimt ? Ar galima kažkai paprasčiau ? Kaip su vairu, nuimt reikia, kaip air bagai ? Help...  :idea:

Puslapiai: [1] 2 3