Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Tsume

Puslapiai: [1] 2
1
Alfa Romeo 159 / Ats: Dashboard meniu problema
« Įrašytas: 2019-05-16 12:34 »
Sveiki, nusipirkai alfa romeo 159 is vokietojos. Meniu vokiskas, todel sugalvojau nusistatyt i anglu kalba ir tuo paciu nusistatyt data ir laika. Bet pradejas narsyti po meniu pastebejau, kad twn nieko nustatyt neina apart ekrano apsvietimo ir dar keletos nustatymu kurie neaupranti ka reiskia. Taigi meniu tera tik 3 pasirinkimai, 1 ekrano apsvietimas, kitas kazkoks nustatymas kurio neauprantu ir trecias pasirinkimas iseiti is meniu. Pasirinkimai yra;1. lim. Velocita 2. Autom. Anabb ir 3. Uscita menu. Vosus praspaudinejau tai vienas sviesina tamsina ekrana kitas kazka raso 200km/h pasirinkti off ar on, ir trecia iseiti is meniu. Susiduret gal kas? Kiek ziurejau youtube visiem meta normalu meniu su daug pasirinkimu, man niekaip nepavyksta tokio rast.

Kaip rašė Fylfot, jeigu užvestu važiuojant su auto bandei nustatymus keisti, tai tada būna programiškai ribojami MENU pasirinkimai. Bandyk tik degimą įjungęs į MENU eiti ir tada visi pasirinkimai turėtų matytis.

2
Alfa Romeo 159 / Ats: Alfa romeo 159 2.4 Dpf filtras
« Įrašytas: 2019-04-04 14:29 »
Sveiki, manau, kad užsikišo mano dpf filtras, labai jau baisiai dūmija gaza užmynus, ir nuo mažų apsukų labai lėtai begejasi, tai norėčiau patarimo ką su juo daryt, ar vežti kažkur valyt ar tiesiog is programuoti ir kažką panašaus į šitą įdėti? http://www.jtd-performance.com/en/exhaust-parts/dpf-replacement-pipe-159-detail

Jei gerai suprantu, tai čia tas "replacement pipe" turėtų dėtis į DPF filtro bakelio vietą. Tokiu atveju prieš kiekvieną TA teks atgal DPF bakelį montuoti, nes TA nepraleis. Pas mane išprogramuotas DPF, tai esu patenkintas. Greitai ir gan neskausmingai viskas, o rezultatas ilgam (nebent TA kažkada pradės fiksuoti DPF trūkumą :) ). Su DPF valymu patirties neturiu.

3
Alfa Romeo 159 / Ats: Blue&me
« Įrašytas: 2019-03-22 16:45 »
Kažką čia pats sapnuoji, jai originaliai nori paleist muzika iš usb be jokių yotur ar kito bredo tik wma ar tavo manymu jie tą užrašą uždėjo windows media audio šiaip sau uždėjo, CD taip skaito mp3 bet ir tai skaičiau, kad nevisi

Nežinau, kaip pas kitus, bet maniškėje per USB mp3 nuskaito be klausimų. Tad abejoju, ar dėl muzikos failų formato negroti galėtų. Nebent su senesne Blue&Me programine versija kitaip (bet bent internetuose nieko tokio neradau).

4
Ratlankiai/Padangos / Pirkčiau AR 159 atsarginio rato komplektą
« Įrašytas: 2019-01-09 12:13 »
Pirkčiau AR 159 zapaskės/domkrato rinkinuką (būtų geriau su su visais "putaplastais", kad nesiblaškytų bagažinėje) :)

5
Ratlankiai/Padangos / Pirkčiau AR 159 r18 ratlankius
« Įrašytas: 2019-01-09 12:10 »
Sveiki,

Šiltajam sezonui ieškau r18 ratlankių (4 vnt.) savo AR 159. Priklausomai nuo modelio ir būklės, pasiruošęs mokėti iki 600 eur.

6
Alfa Romeo 159 / Ats: Servisas vilniuje
« Įrašytas: 2018-07-30 08:59 »
Nežinau, kaip kitiem - bet bent man šiandien neveikia "servisai/detalės/meistrai" forumo nuoroda..

Dėl paties serviso - rekomenduočiau Vilniuje parodyti auto Autofficina arba individualius meistrus, rekomenduotus "servisai/detalės/meistrai" forumo nuorodoje.

7
Alfa Romeo 159 / Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Įrašytas: 2018-04-11 09:58 »
Dalis apie servisus neveikia. Galite gal sutvarkyti ar parašyti kur patys tvarkote?

https://www.alfaklubas.lt/forumas/index.php?topic=17071.0

Kiekvienas asmeniškai renkasi, pagal piniginę ir technikos supratimą ir konkrečią problemą. Pavyzdžiui, aš, kuris pats apie auto techniką, ir jos remontą nelabai raukiu :) - Vilniuje kreipiuosi į Autofficina dirbtuves http://www.autofficina.lt/ . Bet forume yra nuorodų ir į individualius prof. meistrus.

8
Sveiki,

Gal kam bus ateičiai aktuali info, kad langų/liuko savaiminio atsidarymo problema bent mano 159-oje išnyko po vairuotojo durų spynelės bloko pakeitimo. Ir tikėkimės neatsinaujins :)

9
Beje, nepaminėjau, kad kitas Alfa owner forume aprašytas atvejis, kai tokia problema (visi langai atsidarinėja užrakintam auto), išsisprendė naudojant kitą pultelį, o iš senojo išėmus maitinimo elementą. Tai tada gal ir jokių klaidų gali nemesti diagnostika..

10
Sveikas,

Ruošiausi pradėti tvarkyti savo AR q-tronic selektorių, kai teko visą dėmesį sutelkti į tą pačią problemą kaip Tau. Pas mane naktimis visi langai ir liukas atsidarinėjo.. kartą teko ir sniegą iš salono išsikasti :)

Pirma tikrinau pultelį - bandžiau su raktu tik rakinti. Rezultate rečiau - bet vistiek problema pasitaiko;

Antra, diagnostiką darė Autofficina ir Autobrava (abejose pirmą kartą girdėjo apie tokį gedimą).  Autobrava rado vairuotojo durelių spynelės klaidą.

Nesu specialistas, bet man leido suprasti, kad vairuotojo durelių spynelėje yra centrinio užrakto valdymo vienas iš blokelių, todėl dėl nežinomos priežasties (laidai arba pati spynelė streikuoja) savaime išsiunčiamas signalas automobilio "pravedinimo" funkcijai įjungti (kaip palaikius nuspaustą atrakinimo mygtuką ant pultelio). Įdomu tai, kad anot Autobravos, visi valdymo blokai AR159 "užmiega" po užrakinimo auto.. todėl, nesinorėjo tikėti meistrams, kad gali po užrakinimo savaime suveikti kažkokia funkcija. Na bet faktinė problemos demonstracija visas abejones pašalino :)

Reziumė, reikia daryti diagnostiką normalią ir ieškoti klaidų. Atkreipti dėmesį į spynelę vairuotojo durelių. Alfa owner forume yra aprašyta analogiška situacija, kuri išspręsta po vairuotojo durelių spynelės pakeitimo. Tad tikiuosi ir pas mane patį taip pavyks išspręsti.

Puslapiai: [1] 2