Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Tsume

Puslapiai: [1] 2
1
Ratlankiai/Padangos / Pirkčiau AR 159 atsarginio rato komplektą
« Įrašytas: 2019-01-09 12:13 »
Pirkčiau AR 159 zapaskės/domkrato rinkinuką (būtų geriau su su visais "putaplastais", kad nesiblaškytų bagažinėje) :)

2
Ratlankiai/Padangos / Pirkčiau AR 159 r18 ratlankius
« Įrašytas: 2019-01-09 12:10 »
Sveiki,

Šiltajam sezonui ieškau r18 ratlankių (4 vnt.) savo AR 159. Priklausomai nuo modelio ir būklės, pasiruošęs mokėti iki 600 eur.

3
Alfa Romeo 159 / Ats: Servisas vilniuje
« Įrašytas: 2018-07-30 08:59 »
Nežinau, kaip kitiem - bet bent man šiandien neveikia "servisai/detalės/meistrai" forumo nuoroda..

Dėl paties serviso - rekomenduočiau Vilniuje parodyti auto Autofficina arba individualius meistrus, rekomenduotus "servisai/detalės/meistrai" forumo nuorodoje.

4
Alfa Romeo 159 / Ats: Noriu pirkti alfa romeo 159
« Įrašytas: 2018-04-11 09:58 »
Dalis apie servisus neveikia. Galite gal sutvarkyti ar parašyti kur patys tvarkote?

https://www.alfaklubas.lt/forumas/index.php?topic=17071.0

Kiekvienas asmeniškai renkasi, pagal piniginę ir technikos supratimą ir konkrečią problemą. Pavyzdžiui, aš, kuris pats apie auto techniką, ir jos remontą nelabai raukiu :) - Vilniuje kreipiuosi į Autofficina dirbtuves http://www.autofficina.lt/ . Bet forume yra nuorodų ir į individualius prof. meistrus.

5
Sveiki,

Gal kam bus ateičiai aktuali info, kad langų/liuko savaiminio atsidarymo problema bent mano 159-oje išnyko po vairuotojo durų spynelės bloko pakeitimo. Ir tikėkimės neatsinaujins :)

6
Beje, nepaminėjau, kad kitas Alfa owner forume aprašytas atvejis, kai tokia problema (visi langai atsidarinėja užrakintam auto), išsisprendė naudojant kitą pultelį, o iš senojo išėmus maitinimo elementą. Tai tada gal ir jokių klaidų gali nemesti diagnostika..

7
Sveikas,

Ruošiausi pradėti tvarkyti savo AR q-tronic selektorių, kai teko visą dėmesį sutelkti į tą pačią problemą kaip Tau. Pas mane naktimis visi langai ir liukas atsidarinėjo.. kartą teko ir sniegą iš salono išsikasti :)

Pirma tikrinau pultelį - bandžiau su raktu tik rakinti. Rezultate rečiau - bet vistiek problema pasitaiko;

Antra, diagnostiką darė Autofficina ir Autobrava (abejose pirmą kartą girdėjo apie tokį gedimą).  Autobrava rado vairuotojo durelių spynelės klaidą.

Nesu specialistas, bet man leido suprasti, kad vairuotojo durelių spynelėje yra centrinio užrakto valdymo vienas iš blokelių, todėl dėl nežinomos priežasties (laidai arba pati spynelė streikuoja) savaime išsiunčiamas signalas automobilio "pravedinimo" funkcijai įjungti (kaip palaikius nuspaustą atrakinimo mygtuką ant pultelio). Įdomu tai, kad anot Autobravos, visi valdymo blokai AR159 "užmiega" po užrakinimo auto.. todėl, nesinorėjo tikėti meistrams, kad gali po užrakinimo savaime suveikti kažkokia funkcija. Na bet faktinė problemos demonstracija visas abejones pašalino :)

Reziumė, reikia daryti diagnostiką normalią ir ieškoti klaidų. Atkreipti dėmesį į spynelę vairuotojo durelių. Alfa owner forume yra aprašyta analogiška situacija, kuri išspręsta po vairuotojo durelių spynelės pakeitimo. Tad tikiuosi ir pas mane patį taip pavyks išspręsti.

8
Kol kas tik su "AT Servisas" Vilniuje kalbėjau, bet jie ten apie viso "kelmo" keitimą nedrąsiai užsiminė ir tuo ir baigėsi kalba. Dėkui visiems už rekomendacijas.

9
tai gali būti laidai/mikro jungikliai selektoriuje jei tokie yra, pats selektorius. reikia jau konkrečiai ardytis ir žiūrėti kas viduj darosi

shpuncik, ačiū. Gal dar ir meistrą/servisą parekomenduotum? Vilniuje arba Kaune?

10
Sveiki,

AR 159 JTD 2.4 (2006 m.) q-tronic nustačius į "D" režimą - įmeta į pavarų jungimo ranka "+/-"režimą (kaip kad pastumtas selektorius į dešinę būtų). Spustelėjus kelis kart selektoriaus rankeną žemyn ir į kairę - užsifiksuoja "D" režimas. Būna, kad kelis kartus pasimėto tarp "D" ir "+/-". Rodos, kad selektoriaus padėties davikliai nesugaudo kurioje pozicijoje rankena nustatyta.

Gal esate kas sprendę panašią problemą? Gal žinote kaip remontuojami tokie auto dėžės selektoriaus grybavimai? Kol kas dar gan retai pasitaiko ir važiuoti netrukdo, bet jau reikia ruoštis sprendimams :) Jeigu turite rekomendacijų dėl serviso/meistro tokiai problemai spręsti - irgi dėkingas būčiau.

Puslapiai: [1] 2