Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Easy2

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 19
1
Nesakė kuris cilindras negauna kibirkšties? Nes galėtum babina patikrinti sukeičiant vietomis su kitu cilindru, atitinkamai jei pereitu klaidą į kitą cilindrą, radai kaltininką.

Sent from my G8141 using Tapatalk


2
Su tuo drebejimu man panašiai buvo. Bet pas mane jis drebedavo ant laisvų apsukų, jei važiuodavau tai dingdavo visas drebejimas ir trauka buvo normali kaip ir visada, ir kuro kvapas buvo tik ant laisvų. Priežastis buvo 0 kompresijos 3-čiame cilindre. Sutvarkymui užteko pritrinti vožtuvus. Tai sakyčiau pradžiai pamatuok kompresija per visus cilindrus. Aišku čia nėra garantijos kad ir tau taip pat kaip man, bet šiokia tokia pradžia. O ir kompresija matuodamas galesi įvertinti žvakių būklę, ir pamatysi kurios užpiltos tepalu. Voztuvu dangtelio tarpinė čia standartinė bėda, nusiteik jas keisti dažnokai, nebent stebuklingai pavyks gauti tokia kurį laikys. Man nepavykdavo ir realiai po savaitės ar kelių vėl žvakėse tepalas :D

Sent from my G8141 using Tapatalk


3
Alfa Romeo GT / Ats: Dreba mašina
« Įrašytas: 2019-06-19 10:51 »
Aš sakyčiau kad smagratis prašosi keitimo. Buvau su panašia situaciją susidūręs kai norėjau pirkt tavo turimą variantą, tai visu servisu kuriem apskambinau spėjimai buvo kad tai smagratis. Paskui autofficina pakeitė savo nuomone kai automobilio savininkas jiem nuvežė parodyt ir paskui jie pradėjo teigti kad tai ne smagratis o kas butent gali būti taip ir nesugalvojo.
Aš vistiek likčiau prie smagračio. Sėkmės.

Sent from my G8141 using Tapatalk


4
Kitos konsultacijos / Ats: Auto dazymas, kebulo darbai Vilniuje
« Įrašytas: 2019-05-03 12:36 »
Sveiki, gal kas galit parekomenduot kazka Vilniuj arba Panevezy kas galetu sutvarkyt dugna Alfos? Yra parudije slenksciai kazkiek ir pats dugnas, skyliu dar nera, bet slenkscius gali but, kad reiks pavirint, Kasper skambinau, bet jis sake nevirina.
Jei dar reikia parasyk i pm numesiu kontaktus žmogaus, man prieš pora metų išpjovė supuvusi slenkstį 47-ai ir kitą išlankstes privirino tai vis dar laiko ir panašu kad viskas ok.

Sent from my G8141 using Tapatalk


5
Detalės / Ats: Reikia alyvos užpylimo dangtelio.
« Įrašytas: 2019-04-07 18:06 »
Turiu dangtelį nuo 1.6 ts siek tiek nusitrynes, nezinau ar tiks, bet atduosiu nemokamai jei privaziuotum :)


Sent from my G8141 using Tapatalk


6
Alfa garažas / Ats: alfa 159 (italiskas apiplešimas )
« Įrašytas: 2019-03-17 13:56 »
Nice!
Atrodo toks paprastas dalykas kaip spyruoklės, bet ant kiek tai pakeičia važiavimą :)
Jei i kaimą nevažiuosi žiemą tai tikrai nereikės kelt :)

Sent from my G8141 using Tapatalk


7
Blevyzgos apie bet ka / Ats: Registratoriai
« Įrašytas: 2018-12-29 02:08 »
Manau kad apsimoka. Visų pirma kainos jų apie 100-200, tai kaip matai nereik tūkstančių išleist, o nauda tikrai yra. Visų pirma pats saugiau jauties, kai žinai kad viskas bus užfiksuota. Ir būna tikrai atvejų, kai tik registratoriaus pagalba galima nustatyti kaltininką. Tik patarčiau imti tokį registratorių, kuris turi didelę raišką. Kitu atveju sėkmės bandant kažką įrodyti teisme su prastos kokybės irašu :D Iš to ką Lietuvoje parduoda https://www.elektromarkt.lt/lt/telefonai-ismanieji-irenginiai/technika-automobiliams/registratoriai tai galiu pasiulyti NEOLINE registratorius. Jie yra gan išmanūs, dažnai turi ir papildomų funkcijų kaip radaro aptikimas ir panašiai.

Cia kaip reklamatorius ar is tiesu naudoji ???
Jokia čia ne reklama. Ir taip aišku kad neoline xcop serija yra geriausias pasirinkimas.
1. Kaip registratorius veikia puikiai.
2. Papildoma funkcija kaip radarų detektorius pagauna, "juodąją našlę" ir padeda sutaupyti tam tikra pinigų sumą, jei pasitaiko momentų kai neesi pavyzdingas vairuotojas.


Sent from my G8141 using Tapatalk


8
Man taip 47-tai buvo, kol pirkau pigias lemputes. Kai tik nupirkau geresnes iškarto praejo. Bet reikia abidvi iskarto pakeist.
Jei nepadės tada mano kompetencija čia ir baigiasi.

Sent from my G8141 using Tapatalk


9
Kalbėjau apie šitą.
Aišku žiūrint transliaciją buvo liudna kad visada man rūpimi automobiliai likdavo už kadro. Žinoma jei čia traktorius tai verkt norisi, niekada nesuprasiu kaip galima šitaip išsidirbinėt iš traktoriaus. Bet jei visas asmeninęs nuostatas padėsime į šalį, tai džiugu kad yra entuziastų bandančių įgyvendinti savo mintis ir žinoma svarbiausia palaikančių šią markę gyvą.  :du:

10
Buvau transliacijos metu užmatęs 147 gta lygtai, tai kartais nežinot kieno bolidas?

Sent from my G8141 using Tapatalk


Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 19