Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - TBi

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 125
1
Muzika, navigacija, elektronika / Ats: Automagnetolos
« Įrašytas: 2018-09-23 21:54 »
Ko gero reikės special tools  :) arba bandyk kišt vinukus į skylutes šonuose (jei tokios yra) ir spustelt. Ir turėtų nusiimt nu "šlicų".

2
Alfa garažas / Ats: Alfa Romeo GT | Juodas
« Įrašytas: 2018-09-13 23:48 »
Šiaip iš jų pasakojimų, tai ne iš vieno girdėjau, kad paprastai pilnas antikorozinis daromas yra per 2-3 dienas. Į šį laiką įeina mašinos plovimas, sausinimas, medžiagų padengimas ir jų visiškas išdžiūvimas. Mažiausias laikas tokiem darbam 24h. Jei pasiimama tą pačia dieną, ko gero mašiną į mikrobangę buvo įdėję, arba kažko tiesiog nedadaro.  :)

3
Alfa garažas / Ats: Alfa Romeo GT | Juodas
« Įrašytas: 2018-09-12 21:27 »
Man irgi darė dvi dienas, tik kaip minėjau ne pas taviškius dariausi. Iš durų ertmių irgi pabėgo tos smalos biški, bet jau dabar pradžiuvo, smarvės kaip po tokios lyg nėra, pirma diena minimaliai jautėsi. Užtat dabar dugnas kaip ir pas tave "black piano"  :D

O GT atrodo išties gražiai, tokią išcackintą net ir traktoriuką ilgai nepardavinėsi, jei nuspręsi. Lovonų ir taip pilni patvoriai ir skelbimai, o tvarkingų ir prižiūrėtų vienetai.  :)

4
Nesu pastebėjęs, kad tavo minėti modeliai kažkaip išsiskirtų rūdžių ir dažų kritimo klausimu. Manau kaip ir daugelis kitų auto, kažkur per vidurį - nei tai kad labai rūdytų, nei tai kad labai laikytų.
156 tikrai, kad mėgsta rūdis pagaut. Nors pats kėbulo dalių metalas labai kokybiškas, buvau minimaliai nudaužęs galinę arką iki "pliko" metalo, netvarkiau, bet taip atlaikė 8 metus be jokios korozijos, kam rodydavau - netikėjo.  :) O vat dugnas ir slenkščiai jau kita kalba, tiek priekis, tiek galas - jei tik yra vietos pažeistos, tikrai surudys.

GTV, GT, 147, 159 lyg ir normaliai laiko.

5
Alfa garažas / Ats: metine ataskaita Giulietta TBI 2010
« Įrašytas: 2018-09-04 22:31 »
Ikainojo 11k jisai. Jau domėjausi, bet žmona zaukia, kad per maža bus :D
Dėkui už info!
Kaip už Giulietta 2010 kaina taip sakant...  :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


6
Alfa garažas / Ats: metine ataskaita Giulietta TBI 2010
« Įrašytas: 2018-09-03 21:52 »
Na ka dar sioks toks update:
daviau 100 k km aptarnavimui i Autofficina, kazkaip man jie paliko lb gera ispudi :), todel varysiu pas juos vel (nuolaidu nedave man jie, uz posta nemokejo).
Pakeite alyva, paskirstymo dirza + vandens siurbli, greiciu dezes tepalus, zvakes, ta nusilanksciusia jungti bagazines, patikrino viska ir kaip ir jokiu daugiau problemu nerado, pakaba gera, galiniai ratu guoliai geri (tipo cia ju liga buna), stabdziai geri. Palikau 600 Eur, nezinau cia daug ar mazai, bet kaip ir negaila uz major aptarnavima.

Del kondiskes, as vasaros pradzioje kitame servise padariau profilaktika, papilde keliais simtais gramu, kai Autofficina ziurejo, sake, kad nebesipildo - reiskia sistema sandari. Kondiske veikia, saldo, bet vis tiek ne taip kaip kitose masinose, gal taip turi buti :D.

Isbandziau ilgesnese trasose nespaudziant pavyko realias sanaudas apie 7 litrus pasiekti :) cia vaziuojant pastoviai greiciu apie 100 kmh, nelabai pasikrovus, bet su keleiviu.

Tai toks update.

P.S. kadangi baby on the way, o maniske nenori mechanikos vairuoti, jauciu reikes ja keisti, i kazkoki automata. Jeigu yra susidomejusiu prasau sakyti, parduociau uz realia kaina.
Masinos rida tikra, serviso knygele yra.

Pagrindinio diržo su vandens pompa keitimas iki 300 Eur. Žvakės iki maks 80 Eur (čia ne TS, tai gal ir dar pigiau). Tepalai nu tarkim patys brangiausi su geru filtru iki 60 Eur. Kur dar palikai 160 Eur nežinau  :)

Kiek esi įkainojęs savo Giulietta? Kiek joje kW?

7
Alfa garažas / Ats: Alfa Romeo GT | Juodas
« Įrašytas: 2018-09-02 14:01 »

daewon, darė Autovitus, Kaune. Šiaip, jie viską daro nuo pradžių iki galo (nuardo, veža plauti dugną, antikorozinį, surenka), nebent susitari kitaip. Kaip pavyzdžiui aš ir dariau - dugno plovimą vežiau pats. Kainą parašiau asmeniškai.

Prisijungiu ir aš dėl antikorozinio, nes esu suinteresuotas pasidaryt prieš žiemą. Mašina rytų Europos žiemų nemačius, tai toks dalykas manau must.
Kaip kainos, kokybė? Ar kokių kliurkų nepridarė? Ar per dieną padaro?  :)

8
Alfa garažas / Ats: Dom's GTV
« Įrašytas: 2018-08-29 23:46 »
Turėjau omenyje, kad vokiškų šriftas griežtas, bet tuo pačiu gražus, bent jau man vieni gražiausiai besižiūrinčių  :)

Raidžių GTV negavai? Va tada tai būtų 10/10  :)

9
Alfa garažas / Ats: Dom's GTV
« Įrašytas: 2018-08-26 22:39 »
Dėk vokiškus atgal - gražesni  :D Reikėjo mašiną registruot Vokietijoj. Mokėtum nemonopolinėm kainom už TPVCAD ir būtum amžinas emigrantas kaip dabar madinga  :)

10
Tose pseudo lenktynėse liko tik pavadinimas, kuris irgi keitėsi kaip kojinės su vis nauju "sponsorium" ir ta pati pseudo "trasa". Pamenu, buvau dar vaikas su įdomumu žiūrėdavau. Kažkuriais metais, gal 2003, laimėjo audinė S4, dar kitais savadarbis garažiuke ruožtas KitCar'as :) buvo įdomu pažiūrėt, kai kovojo ne tik lenktynininkai, bet ir technika, mechnanikai ir visų galimybės buvo beveik panašios. Dar Čiutelė savo LADA 2101 išvarydavo pasiganyt  :D
Dabar prisiperka iš gamyklos jau pribombintų Beetlų, "tam kartui" žiedininkų, pasamdo personalą dirbantį 24h per parą, užvarvolina kokį didelį logotipa su kokiu prekiniu ženklu, dar tuo pačiu pavadina visą komandą ir nu tipo "lentyniauja".  :alaus:

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 125