Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - PiPPas

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 788
1
Sveiki,

Šiltasis laikotarpis prasidėjo todėl laikas galvoti apie atidarymo šventę. Po teisybei, apie šventę galvojama jau kelis mėnesius buvo ir daromi darbai. Norėjome pratęsti istorinių vietų tradiciją Trakuose balandžio 21 d., tačiau dėl biurokratinių trukdžių tenka atšaukti šiuos planus - susitvarkius su visomis svarbiomis institucijomis ir savivaldybe, pagrindinis trukdis tapo komunalininkai, kurie užsimanė paplėšikauti finansiškai.

Tačiau nenusimenam. Klubas nepasiduos ir bent simbolinę šiltojo sezono atidarymo šventę surengs. Sekite informaciją 8)

2
Galima nors ir 20 colių dėt ratlankius. Priklausomai nuo to, kiek turi papildomų šlamančių kitoms modifikacijoms, kurių gali prireikti norint juos sukišti ten taip, kad nieko niekur neliestų ir galima būtų važiuot 8)

3
Matyt ne naujiena, to galima buvo tikėtis, tik net man kaip petrolhead'ui, ta žinia gerokai per anksti ir nelabai jau maloni, kai Alfa dar neturi net planuose normalios bent jau hibridinės jėgainės...  :-\

na, neoficialiai naujienų portalai skelbia, kad prasidėjo darbai ties hibridais - https://www.autoblog.com/2017/12/30/alfa-romeo-seven-seat-mild-hybrid-suv/

O facebooke šiandien ar vakar užmačiau ir Giulia Coupe QV renderį su ale dabartiniu V6 ir elektros varikliu, kurie atseit išvystys apie 650 AG. Kiek čia tiesos - pamatysim jau netrukus. 8)

4
Blevyzgos apie bet ka / Ats: MACIAU-6
« Įrašytas: 2018-02-18 12:52 »
Šiek tiek po fakto, bet, kaip sakoma, geriau vėliau... Kalėdų rytą vedžiojant šunį užmatytas šioks toks "ekskliuzyvas"

Ar tik ne Toshko 75'ą užmatei 8)

6
Alfa garažas / Ats: metine ataskaita Giulietta TBI 2010
« Įrašytas: 2018-02-15 20:09 »
tai gal plaunant valytuvų svirtelę reik ilgiau palaikyti - pas mane 145'oj jei trumpai palaikysi irgi tik plauna. ilgiau palaikius ir valytuvai suveikia

156 ir 159 irgi buvo, kad ilgiau palaikius pradeda valyti, o čia truputį kitaip, mat kritulių daviklis stovi ir teoriškai turėtų iškart valyti, kai tik užpurški, bet retai kada tinkamai suveikia.

Tačiau aš kitaip darau - svirtelę traukiu įstrižai į viršų, tarsi plovimui, tarsi valymui ir vualia - viskas veikia puikiai vienu metu. 8)

7
Alfa garažas / Ats: metine ataskaita Giulietta TBI 2010
« Įrašytas: 2018-02-15 14:59 »
Viskas, kas liečia bagažinės dangčio elektroniką yra surišta su laidais, kurie nusilanksto dėl per kieto izoliacinio šarvo. Per 1,5 metų eksploatacijos jau du kartus teko tas vietas remontuoti po 2-3 laidus vienu kartu.

Kas liečia valytuvus - pas mane tas pats. Papurškus ne visada sureaguoja daviklis. Nesuku smegenų ir pajudinu pirštu svirtelę - nemanau, kad tai problema.

Automobilio garso izoliacija yra prastesnė nei kitų modelių, tai tiesa - bet man asmeniškai tai netrukdo. Tačiau žinau variantų, kai tai buvo dirbtuvėse koreguojama papildomai dedant izoliacinių medžiagų. 8)

8
Alfa Romeo Giulia / Ats: Alfa Romeo Giulia 2015
« Įrašytas: 2018-02-03 21:22 »
gražu... idomu jos tikros ???

Tikrai ne - photoshopas 8)

9
Sveiki, del ko 2.4JTD 100kW gali buti maza trauka ir gan dideles kuro sanaudos? 10l salerkos kas 80km sudegina... 1l 8km ...

Vaziuot vaziuoja, bet nera to staigaus lupimo is vietos... Toks jausmas lyg tysciau fura paskui save...

Koks automobilis?

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 788