Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Infas

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 199
1
ech gavau kappa uz gera kaina ir is patikimu ranku, o isore kappos man asmeniskai grazesne :( tik blem salonas tragedija :X

Pažiūrėjus fotkes internete tai iš tikro panašu, kad dugnai jų vienodi. Matosi ir pagal centrinio tunelio formą ir pagal vietą aplink pedalus. Durelių apačia gal ir galėtų būti vienodos formos, bet ties stiklais jau viskas skiriasi. Nė neabejoju, kad skirsis visokios tvirtinimo vietos ir t.t.

Tiesa pasakius, tas perdarymas yra panašus į vargą, kurį tik koks baltarusas ar ukrainietis ir apsiimtų daryt. Be didelio kiekio degtinės tokio hemorojaus nepraeit.

2
Kiek žinau Kappa padaryta ant AR 166 bazės, su vienoda važiuokle. Norėčiau įsidėti visą dashboardą iš Alfos, nes gražiau atrodo. Ar įmanoma? Jos išmatavimai neturėtų skirtis... Ir kaip dėl elektronikos? turbūt AR 166 spidometras neveiks Kappoj?
aišku grožis yra subtilus dalykas, bet 166 ir iš išorės gražesnė, tad ar ne paprasčiau tiesiog 166 nusipirkt? :)

3
Alfa garažas / Ats: AR 166
« Įrašytas: 2017-12-13 07:23 »
1) fone stovi 156. Sutapimas? Nemanau :)

2) pagal dizainą jie nėra panašūs į 166 ratlankius.

Vienu žodžiu, visi statymai, kad tai ne 166 ratlankiai.

4
Ratlankiai/Padangos / Ats: Pirkčiau ratlankius 5x110
« Įrašytas: 2017-09-12 14:57 »

5
Ženkliukai priekyje ir gale :D

O vat ir ne :D GTV gale ženkliukas keičiamas kartu su spyna (kaip 166), nebent kolchozint :)

6
3.2 variklis  :lol:
šitą pamiršau :D

7
GT ir GTV - visiškai skirtingi modeliai, reiktų gerai pagalvot, kad apskritai atrast juose kažkokių vienodų dalių.

ratų varžtai? ::)

8
Sveiki, ar tinka ant alfa romeo gt priekinis kelmas (subframe) nuo gtv? Ar yra kokiu kitu modeliu tinkanciu kelmu ant GT? Mano surudyjo ir nuluzo bevaziuojant :))
Jei tiks nuo kitų, tai nebent nuo 147.

Nelabai tuose barbarizmuose nusimanau, bet subframe yra porėmis arba liaudiškai traversas. Kelmas, mano žiniomis, kitur.

9
Kitos konsultacijos / Ats: AR Alfetta: Neveikia garsinis signalas
« Įrašytas: 2017-08-28 12:52 »
kad per daug neįsivelti gali gi minusą nuo kėbulo atsivesti ir pajungti kad ir prie kokio varžto kur pvz vairo reguliavimo rankena prisisuka - turėtų pakakti, bent kaip iš diagramos atrodo.

dar variantas, gal ten viskas paprasčiau - buvo jungiamasis laidas nuo vieno kryžmės galo, iki kito ir nupuvo su laiku

Na, pagal piešinį jungiamasis laidas yra kiek aukščiau (pažymėjau žaliai), jis reikalingas, nes ten yra guminė įvorė ir ten viskas ok. Daugiau jokių jungiamųjų laidų, ypač apie mistinę kryžmę pagal originalą nėra.

Opcija 2. Minusas kitur. Būtų labai logiška ir lengva pasijungt minusą kur nors ten, kur sakai (pažymėjau mėlynai), BET vėl keistenybės - tarp mėlynai pažymėtos dalies ir ir violetine spalva pažymėtos - nėra ryšio. Aš nežinau kaip ir kodėl, bet nėra. Priimu tai kaip norma, nes pagal piešinius matosi, kad gamykliškai nuspręsta minusą nuleist žemyn per visą vairo kolonėlę.

10
Kitos konsultacijos / Ats: AR Alfetta: Neveikia garsinis signalas
« Įrašytas: 2017-08-28 07:20 »
o ne bus ten viskas kaip 115 Spider - valdymas per minusą, laidas nuo signalo relės įeina į vairo veleną variklio skyriuje ir keliauja iki pat mygtuko ant vairo. o minusą vaire turi iš korpuso kur prisisuką vairo velenas prie firewall'o ar kur ten jis sukasi.

per kryžmes gali dingti jei kryžmėse kokios plastikinės įvorės stovi ar pan.

Ne, ne kaip 115. Čia nuo relės laidas ateina iki kelmo. Ant kelmo yra grafitinis kontaktas, o ant vairo diskas. Na, kad būtų kontaktas sukant vairą ir nereiktų laidų. O tada toliau keliauja per mygtuką ant vairo, tiesiai į vairo kolonėlę. Ir vat vienoj vietoj ant kryžmės, kuri yra jau variklio skyriuje, ties vairo kolonėle, minusas pradingsta.

Aš irgi kažkaip galvoju, kad ten gali būti kokios ne metalinės įvorės sudėtos. Žodžiu, reiks tą hemorojų lupt lauk ir ant stalo žiūrėt viską išplovus. Nujaučiu viskas užrūdiję bus, laukia kraujas ir ašaros.

Pažymėtoje vietoje nebepraeina minusas.

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 199