Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Dominykas.info

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 14
1
Hm.. Jeigu kiek anksčiau grynai iš neapsižiūrėjimo pravažiavau kokius 100km su sausu šciupu tepalo ir porą kart važiuojant trumpam užsidegė tepalo lemputė (ant staigesnių posūkių)... Ar po dapilimo verta/būtų naudinga apskritai tą tepalą su filtru pakeisti naujais?

2
Turiu vietoje visus, kurie išvardinti skelbime ;) Jei domina į PM arba tel.
Užsisakyk siuntą normalių black-white, šitie su sidabriniu užrasu, hmm... nesiderina.  :P

3
Detalės / Ats: Alfa GTV 916 V6TB PH1 Dalys
« Įrašytas: Vakar 01:43 am »
Ne.

4
Teoriškai gal ir taip. Bet praktiškai ten tikrai nėra tokios jėgos kad būtų perkraunami vyriai. Plius kitos pusės senas pakelėjas nėra visiškai miręs. Bagažinė labai lengvai užsidaro patraukus todėl niekas nesiskersuoja. O kad trumpiau tarnaus - I'm okay with that, vis tiek nėra jie brangūs.  :)

5
Alfa Romeo 156 / Ats: AR 156: priekinės važiuoklės klausimai:
« Įrašytas: 2018-01-16 22:45 »
kaip ratlankiai/rastafkės gali įtakoti išvirtimą?

Niekaip.  ;)

Bet kai žemini išvirtimo kampas didėja ir jis dažnais atvejais nesireguliuoja, nebent perdarinėsi ir dėsi spec reguliuojamus varžtus.

Ratlankiai R6 standartiniai, rastafkiu nera, spyruokles standartas.
Paciam teko vaziuokle pries TA remontuot, tai nera ji nauja, bet ir neklibanti.

Esminis klausimas ar ant ašių šoninių ratų išvirtimo kampas vienodas? Jei vienodas nesuki sau galvos ir tos tavo spyruoklės greičiausiai "žemintas standartas"  ;)

Galėsi kažką pradėt galvot nebent jei labai valgytų padangas - ko tau niekas tiksliai neišprognozuos kol nepavažinėsi ir pats nepamatysi. Bet if you ask me - niekas tų Alfų nežemintų jei tai būtų didelė problema.

PS. Na ir kas be ko, su išvirtimo kampu (jei vienodas) ratai kažkiek stabiliau laikosi kelio.

6
Iš bilekokio norm eshopo, kaina/kokybė/terminai, stebuklų čia nėra, yra ir LT.
O atšokanti bagažinė man pasirodė nepraktiška, kai atidaroma tik iš bardačioko arba rakteliu. Esant blogam orui ar kitais atvejais geriau kai yra galimybė tik pridaryti.
Na pas mane dėl panašių priežasčių tik vienas ir pakeistas. O kitas pravertė ir kitur.

7
Alfa Romeo 156 / Ats: AR 156: nesijungia pavaros, nejuda svirtis:
« Įrašytas: 2018-01-16 15:21 »
Temos pavadinimas įdomus, užšalo sankaba, gali taip būti realybėje?. Prieš šalčius buvau plovykloje ir jau kita ryta reikėjo įsikibti į svirti ir stipriai judinti, kad bent jau pajudėtu. Dabar kas ryta turiu mankšta. Jei nepasitaisys per savaite, prikišiu nagus. Aš galvojų trosai, kaip rašo, prišąla, ir su tepalų per visus sąlyčio taškus pertepti, tik dar nesugalvojau su kuo tepti.  Arba įdomiau būtų, jei kondensatas ant greičių dėžės kauptus ir ledėtu. Reikia tik šalto ryto, kad bėgių svirti pajudinti atjungus lynus nuo greičio dėžės ir bus aišku. Jei Jums padės wd, gal ir greičiau prieisiu.
Šiaip dar vienas faktas, jeigu tau svirtis į šonus sunkiai juda = sankaba irgi jau automatiškai ne prie ko nes jos nereikia kad galėtum svirtį makaluoti ant laisvos pavaros.

O atsakant į pirmą klausimą - teoriškai GAL ir įmanoma, jei tarkim išminamas guolis prie pabaigos. 

8
Alfa Romeo 156 / Ats: AR 156: nesijungia pavaros, nejuda svirtis:
« Įrašytas: 2018-01-16 15:13 »
O šiaip ateičiai - visada sužinosi ar sankaba kalta pabandžius junginėti bėgius išjungus variklį. Jei nesijunginėja iš laisvo į pavarą = sankaba ne prie ko.

9
Kur pasiulytumet pirkti variklio dangcio pakelejus?

Aš bagažinės į GTV pirkau šituos:
https://www.ebay.com/itm/2X-FOR-ALFA-ROMEO-GTV-916C-COUPE-1998-05-REAR-TAILGATE-GAS-SUPPORT-HOLDER-STRUTS/121866291697?hash=item1c5fcc09f1:g:A5MAAOSwoydWmR1z

Kokybe patenkintas, realiai užtenka tik vieną pakeist kad bagažinė laikytųsi kaip priklauso, su dviem naujais pati atsidaro iš salono atrakinus.  :)

Pas tą patį pardavėją yra ir GT variklio dangčio:
https://www.ebay.com/itm/2X-FOR-ALFA-ROMEO-GT-2003-10-FRONT-BONNET-HOOD-GAS-SUPPORT-HOLDER-LIFTER-STRUTS/111875938681?hash=item1a0c535979:g:tGcAAOSwGotWmRxl

10
Alfa Romeo 156 / Ats: AR 156: priekinės važiuoklės klausimai:
« Įrašytas: 2018-01-16 00:41 »
Žeminta?

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 14