Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Dominykas.info

Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 23
1
Prisijungiu prie nerimaujančių.   :P

2
Detalės / Ats: Alfa Romeo 159 žeminančios H&R spyruoklės
« Įrašytas: 2018-04-17 19:44 »
Honestly as neįsivaizduoju kaip žmonės ištveria su rimtai pažemintom spyruoklėm. Nebent volus užsideda su ultra žemo profilio padangom. GTV gale pas mane visiškai naujos Eibach su minimaliu pažeminimu iš visų siūlomų variantų (-20mm) na ir per "gulintį policininkų kalną" pravažiavus virš 40kmh galas atsiremia į bumpstop'us ir net arkas lengvai priliečia (spaceriai įtakoja kažkiek).  Aišku nesulyginsi su tuo kas buvo kai turėjau senas supūbuvias spyruokles (pravažiuoti virš 20kmh nieko neliečiant buvo be šansų), na bet vis tiek. :)
Galvoju 205/55 R16 pasikeisti į 205/50 R16 tik problema kad nors ir tarpai iki arkų padidės, bet pati prošvaisa irgi pamažės tai slenksčius draskysiu visur.  :(

3
Alfa Romeo įvairenybės / Ats: ALFA nuotraukos
« Įrašytas: 2018-04-17 19:20 »
Normalu, juk kitų markių Lietuvoje nėra :D

Alfa nebebūtų Alfa jei pakampėse visur pristatyta jų būtų kaip aubi.  :)
O kas liečia aktyvumą, na tai pareklamuojam renginius forume, per mūsų FB grupes ir manau tikrai atvažiuos daugiau nei 2-3.

4
Alfa garažas / Ats: Dom's GTV
« Įrašytas: 2018-04-16 16:11 »
Savanorių melga (prieš) vs Martonas 4x4 (po). Komentarų manau net nereikia :D 

Melgos žodžiai dėl galinio kosminio suvedimo laipsnio buvo “geriau nepasidaro” arba kitaip “p* mums” :)

5
Alfa garažas / Ats: Dom's GTV
« Įrašytas: 2018-04-15 20:30 »
Spyruoklės all done. Pravažiavus keliolika dešimčių km galas atsistojo identiškai kaip priekis.  :)   

 
(Eibach spyruoklės pravažiavus 100-200km + 15mm spaceriai gale pri***arinti su 50mm varžtais :D )


Tik vat pakeistas radiatoriaus temperatūros daviklis (į Febi) sugalvojo neveikt išvis. Sriegis tinka, jungtis irgi, bet matyt užtrumpina ne tuos kontaktus (ventiliatorius įsijungia užtrumpinus 2 iš trijų jungties kontaktų), tai arba reikės bandyt chimičint kažką arba kito ieškot.

Dėl tepalų, pravažiavus hardcore 100-200km atkarpą tepalo suvalgė apie 100ml (būtent tiek dapilus ščiupas rodė tiek kiek prieš tai kelis kartus patikrinus) na ir dingo dūmai (garai). Reiškia buvo ne kas kita kaip kondensatas, o pats tepalų suvartojimas sakyčiau normos ribose all things considered (praeitą kartą matyt per riebokšlį išbėgo didžioji dalis arba magija kažkokia). Anyway, dėl tepalų galva ramesnė.

Dabar generatoriaus diržas nerbus gadina kuris pagal nuotaiką cypia prie cold-start. :/     

6
Blevyzgos apie bet ka / Ats: MACIAU-6
« Įrašytas: 2018-04-15 20:13 »
Vakar prie pašilaičių Maximos šone pralenkiau 159Ti (raudona, sedanas) įsukant į aikštelę. Jei ir žiūrėjo ne į tą pusę pradžioj, tai iš garso (de-cat / dalinis straight pipe su Imasaf) garantuotai pastebėjo paskui.  :D   :alaus:

7
Alfa garažas / Ats: Pavogta !!!
« Įrašytas: 2018-04-15 13:23 »
Tame ir esme kad niekam protu nesuvokiama... Visdelto tiikimes kad atsiras, ar bent uzkirsim kelia kad auto neiseitu dalimis... as esu Facebook Tomas Tom paskelbes sita jeigu nesunku sharinam , kad daugiau viesumo butu ir kazkoki atsilikeliai neprastumtu taip lengvai Alfutes.
Jeigu čia tavo paskyra https://www.facebook.com/tomas.bu1?fref=search
tai nesimato jokio posto.  :-\

8
Alfa garažas / Ats: Dom's GTV
« Įrašytas: 2018-04-14 00:16 »
Apie tai kad "Alfoms atvirkšiai" irgi kažkur buvau radęs, bet yra ir priešingos info kur irgi minimos Alfos ir būtent raudonos sportline spyruoklės. Matomai jau ir Eibach sunkiai susigaudo jei jų pačių nuotraukos neatitinka realybės. Either way, nesiskundžiu.  :)

9
Alfa garažas / Ats: Dom's GTV
« Įrašytas: 2018-04-13 19:11 »
Užtruko visgi (niekas jų sandėliuose arti neturėjo, internete likučius ir pristatymo laikus bala žino ką rodo ten), bet pagaliau čia.
8)


PS. Gal kažkas apšvies kaip čia su tom spyruoklių spalvom kas liečia Eibach ir GTV?
Eibach turi "Sportline" bei minkštesnes/konsertyvesnes "Pro Kit". Sportline raudonos (dažniausiai?), Pro Kit juodos (dažniausiai?). Ūžsakinėjau Pro Kit, paveiksliuke buvo juodos ir gavus siuntą visi kodai atitinka. T.y. gavau "Pro Kit" - tai ką ir užsakinėjau. Bet spalva raudona o ne juoda. "Nuėjus į googlus" paaiškėjo kad čia ne aš vienas likau nesupratęs ir tos spalvos bala žino kaip naudojamos bei maišomos. Gal kas plačiau susidūręs su abiems Eibach variantais skirtais būtent GTV ir galėtų plačiau pakomentuot? Net ir Eibach svetainėje matau paveiksliuka su juodom.  :du: 
Aišku raudonos atrodo šūstriau.  :lol: :D

10
Blevyzgos apie bet ka / Ats: MACIAU-6
« Įrašytas: 2018-04-11 03:01 »
Labai dažnai šalia MKIC nuplauta stovi. Forumiečio gal.  ^-^


Puslapiai: [1] 2 3 4 5 6 ... 23