Autorius Tema: Bosch vs Pierburg...  (Skaityta 9777 kartus)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Bosch vs Pierburg...
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007-10-15 10:39 »
Ir kaip dirba tavo matuokle ?

Be priekaistu, jau gan senai ji pas mane, boscho matuokles mirsta labai daznai nuo apsuku ribotuvo, su sia matuokle oj kiek ju esu pagaves, ypac per alfatura ir nieko, nes zymiai kokybiskiau ir protingiau padaryta :)

Chia kuro sanaudos su ja http://www.spritmonitor.de/en/fuelings/176653.html jokiu pokyciu kuro suvartojime, kompas pilnai ja supranta ir t.t.

Ir baigesi mano apsuku plaukiojimai, kai isidejau sia matuokle :)

  O norejau paklaust,ar tarkim 1,8 TS ir 2,0 TS matuokles skiriasi kuo nors..? ::)

Na ju tik tos trubos diametras skyriasi... Bet isemus pati elementa galima nustebti, kad jis identiskas kitoms matuoklems... Kaip pvz pierburgas eina tiek ant 2ltr auto tiek ant 4.3ltr :)

reikia ziureti pagal koda, bent 1.9jtd ir 2.0ts eina tas pats kodas, lygtai ir 2.4 jtd tas pats 019 galas,
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Spaikis_2.0

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 79
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: Bosch vs Pierburg...
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007-10-16 15:14 »
Ir kaip dirba tavo matuokle ?

Be priekaistu, jau gan senai ji pas mane, boscho matuokles mirsta labai daznai nuo apsuku ribotuvo, su sia matuokle oj kiek ju esu pagaves, ypac per alfatura ir nieko, nes zymiai kokybiskiau ir protingiau padaryta :)

Chia kuro sanaudos su ja http://www.spritmonitor.de/en/fuelings/176653.html jokiu pokyciu kuro suvartojime, kompas pilnai ja supranta ir t.t.

Ir baigesi mano apsuku plaukiojimai, kai isidejau sia matuokle :)

Savo oro srauto matuokle ir seniai galvoju keisti, pilna pozymiu kad ji mirstanti, bet gaila kad manajam varikliui nera. Kiek internete landziojau ieskojau tai pierburg'as tik turi atitikmeni Bosch 0280218019, o pas mane 0280217111 ir atitikmens nelabai yr  :-\  Kiek skaiciau internete tai pierburg patikimesnes matuokles nei bosch ??? ir kaina geresne, bet matyt jau nebeissisuksiu teks bosch det :-\