Autorius Tema: Alfa Romeo 159 1.9, 88kw, prastai vedasi is ryto  (Skaityta 7414 kartus)

Neprisijungęs tommix

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 114
  • Karma: +0/-17
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 1.9, 88kw, prastai vedasi is ryto
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2019-09-02 16:30 »
pas mane tas pats, masina 1.9jtdm, 110KW, dabar vasara, ateik diena 12h, saule plieka 30c+, sukt motora turi kokias 3-5s, ne visada, bet dazniausiai, masina uzsikurus ismeta baltus dumus, pravaziuoji kol variklis pasyla, toliau dienoje kurk betkada, uzkursi is puse pasukimo, bent jau pas mane asmeniskai prasto uzkurimo problema atsiranda kai auto pastovi kokia 10h

Kas keista/tvarkyta:
starteris naujas (seno inkaras itrukes jau buvo)
lauko temperaturos daviklis naujas (senas isvis numires buvo), kol sito nepakeite masina prie -6 praktiskai neimanoma uzkurt buvo
akumuliatorius naujas (senas buvo per silpnas idetas tam varikliui pagal gamintojo rekomendavimus)
zvakes visos pakeistos naujos BOSCH (is pietu prancuzijos parvaziavus, neiviena neveike)

automobilis buves jau ne pas viena elektrika, vieni pasake "smegenys veluoja", kiti pasake "taip turi but", kiti pasake "nezinom"

galiausiai, interneto platybese atknisau, kad padeda degima palaikyt ilgiau, ta prasme, idedi rakta i masina ir jos nekurti kokia 10s, tai sitas variantas man padejo, DALINAI, kartais kuriasi iskart, o kartais ne, cia vasara dabar taip, kaip bus sia ziema bus matyt :D

Tai tokie ten ir elektrikai :) Gali keisti visas dalis i naujas ir vistiek neveiks jei minusas kuris eina i korpusa bei i pavaru dezes korpusa (nzn ar tai pagrindiniai 159 taskai, bet taip yra ant 156) bus chujovi.
Pamatuok kiek amperu siurbia uzvedimo metu ir bus aisku. Aisku tam reikia bekontakcio matuoklio su kokiui 600 amperu palaikymu. Bet minti pagavai - gal tiesiog sroves kiek reikia nepraeina todel tenka sukti ilgiau. Laidai oksidavesi, akumas purvinas, o kai akumas purvinas -srove teka parazitine per korpusa akumo ir siurbia elektra pastoviai, gal kontaktia akume oksidavesi-pagramdyk tiek kontaktus tiek klemus.
Taipogi Lietuvoje, ypac senukuose aprdavinejami akumai, net ir VARTA yra gavno net nauji.