Autorius Tema: Dashboard meniu problema  (Skaityta 1563 kartus)

Neprisijungęs bestas13

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 3
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Dashboard meniu problema
« Įrašytas: 2019-05-15 20:01 »
Sveiki, nusipirkai alfa romeo 159 is vokietojos. Meniu vokiskas, todel sugalvojau nusistatyt i anglu kalba ir tuo paciu nusistatyt data ir laika. Bet pradejas narsyti po meniu pastebejau, kad twn nieko nustatyt neina apart ekrano apsvietimo ir dar keletos nustatymu kurie neaupranti ka reiskia. Taigi meniu tera tik 3 pasirinkimai, 1 ekrano apsvietimas, kitas kazkoks nustatymas kurio neauprantu ir trecias pasirinkimas iseiti is meniu. Pasirinkimai yra;1. lim. Velocita 2. Autom. Anabb ir 3. Uscita menu. Vosus praspaudinejau tai vienas sviesina tamsina ekrana kitas kazka raso 200km/h pasirinkti off ar on, ir trecia iseiti is meniu. Susiduret gal kas? Kiek ziurejau youtube visiem meta normalu meniu su daug pasirinkimu, man niekaip nepavyksta tokio rast.

Neprisijungęs Fylfot

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 164
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Dashboard meniu problema
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2019-05-15 21:27 »
Sustojęs bandei?

Neprisijungęs Maklaudas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 23
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Dashboard meniu problema
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2019-05-16 09:04 »
Aš dar naujokas, bet iš to ką parašei panašu kad tu eini į meniu kuris yra ant posūkių rankenėlės, reikia per radios meniu eiti. Na bent jau pas mane taip.

Neprisijungęs Tsume

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 24
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Dashboard meniu problema
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2019-05-16 12:34 »
Sveiki, nusipirkai alfa romeo 159 is vokietojos. Meniu vokiskas, todel sugalvojau nusistatyt i anglu kalba ir tuo paciu nusistatyt data ir laika. Bet pradejas narsyti po meniu pastebejau, kad twn nieko nustatyt neina apart ekrano apsvietimo ir dar keletos nustatymu kurie neaupranti ka reiskia. Taigi meniu tera tik 3 pasirinkimai, 1 ekrano apsvietimas, kitas kazkoks nustatymas kurio neauprantu ir trecias pasirinkimas iseiti is meniu. Pasirinkimai yra;1. lim. Velocita 2. Autom. Anabb ir 3. Uscita menu. Vosus praspaudinejau tai vienas sviesina tamsina ekrana kitas kazka raso 200km/h pasirinkti off ar on, ir trecia iseiti is meniu. Susiduret gal kas? Kiek ziurejau youtube visiem meta normalu meniu su daug pasirinkimu, man niekaip nepavyksta tokio rast.

Kaip rašė Fylfot, jeigu užvestu važiuojant su auto bandei nustatymus keisti, tai tada būna programiškai ribojami MENU pasirinkimai. Bandyk tik degimą įjungęs į MENU eiti ir tada visi pasirinkimai turėtų matytis.
AR 159 SW 2.4 JTD (2006)