Autorius Tema: Alfa Romeo GTV - social  (Skaityta 4344 kartus)

Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Alfa Romeo GTV - social
« Įrašytas: 2019-03-06 02:18 »
Sveiki gerbiamieji :) pamaniau kad jau laikas aprašyti ir savo istoriją apie tai kaip ji pas mane atsirado, kaip ji atrodė nupirkus ir svarbiausia koks procesas vyko iki dabartinio stovio.
       Viskas prasidėjo gal prieš keturis metus(o gal penkis). Tuo metu važinėjau nuostabiu, valinančiu :D Honda Civic ir Alfom išvis nesidomėjau. Kadangi Civic'as jau buvo išbaigtas iki negalėjimo ir nebebuvo jau kur bekišt nagų, kažkaip nejučiom pradėjau dairytis kito auto. Va tada aš susipažinau su GTV, nors tai buvo tik "internetinė draugystė", bet aš jau tada žinojau kad su ja ženysiuos. Man labai įstrigo vieno kolegos pasakyta mintis, kad jeigu jamt tai jamt galingiausią versiją, nesvarbu koks auto, čia bendrai, ala vėliavnešį, tai aš kažkaip dairiausia tik šešiukės. Tokios nerimtos paieškos ir pasvaigimai truko gal kokius metus. Kaip žinia ant Lietuvos tokių visai nekažką, tai žiūrinėjau užusienį. Ir jei gerai pamenu vienu metu buvo autopliuse v6, bet kadangi buvau visiškas bevalis ir neapsisprendėlis, tai tas skelbimas ir dingo kol jau valia užaugo. Nu ir ką, po poros gal mėnesių (tiksliai nepamenu), eilinį kartą sėdint vokiečių saituose užmačiau begėdiškai pigiai kainuojančią v6. Atsidarau skelbimą, ir ką tu manai - ta pati mašina dėl kurios laužiaus ir negana to dar ir Lietuvoj besanti! Kaip sako - rankas kojas atėmė...ką daba daryt! Pinionzu da nėra, subinė jau dega. Paskambinau pardavėjui, susitikom, apžiūrėjau, išsilydžiau, pasakiau įžadus ir labai labai labai tikėjausi kad jis jos neparduos, kol prastumsiu savo Civicą. Tą pačią dieną cvekas buvo paskelbtas kaip parduodamas ir gal per kokią savaitę iškeliavo pas kitą jaunuolį. Nu ka. Doleriai yra reikia jamt Alfa. Tą pačią minutę kai sužinojau kad cvekas perkamas, paskambinau Edvaldui (pardavėjas Alfos) ir pranešiau džiugią žinią kad imu Alfą. Buvo dar streso ją perrašant ir registruojant(nes pasirodo kažkokie, kažkur mokeščiai už ją nebuvo sumokėti), bet tai jau smulkmenos. Rankų paspaudimas ir Alfa Romeo GTV rakteliai pas mane.
        Kita dalis apie tai ką aš nusipirkau  :-\

Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV - social
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2019-03-06 08:57 »
Taigi. Alfos stovis iš esmės buvo tragiškas. Gaila neturiu bendro vaizdo fotkių kaip ji tada atrodė, bet trumpai...kėbulo nebuvo sveikos detalės(bet nesupuvusi) visa arba aplankstyta arba apibraižyta, priekinė važiuoklė mirus, galas dar pusė bėdos, langai subraižyti(tiesą sakant jie ir dabar tokie liko), bet salonas buvo labai padoriai išlaikytas, tik kad murzinas.
      Aišku nusipirkus atliktas toks mini aptarnavimas, aplopyta kad praeitų techą(beje techo nepraėjo dėl vairo užrakto, mat neištraukus raktelio užsirakindavo vairas, tai šitą funkciją pašalinau visai), prieš žiemą pakeista viskas kas susiję su diržais ir t.t. Po aptarnavimo pastebėjau kad kažkaip daug vaivorykščių atsiranda kur tik stoviu, o pasirodo koks geras puslitris alyvos išbėgo iš pavarų dėžės, galvoju o čia jau bus įdomiau. Alyva bėgo per "kožuchą" iš vidaus, tad kol nenumausiu dėžės nieko nepamatysiu. Bet šitam reikalui aš užmerkiau akis kuriam laikui. Taip alfytė buvo eksploatuojama kaip daily car'as virš metų, per tą laiką sutvarkyta priekinė važiuoklė iki galo, pakeisti trys galinių ratų guoliai, trys šrotinės ir viena nauja oro srauto matuoklė ir didžiulė krūva visokių niekelių sutvarkyta.
      Pirma žiema žinoma neapsiėjo be įvykių....
Čia man stuktelėjo

čia jau aš įkaliau....bet taip skaudžiai....

« Paskutinį kartą keitė: 2019-03-06 09:04 sukūrė social »

Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV - social
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2019-03-06 09:05 »
« Paskutinį kartą keitė: 2019-03-06 09:08 sukūrė social »

Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV - social
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2019-03-06 09:23 »
Sekančią vasarą vienas vyriokas pabandė "meninį lyginimą", tai rezultate beveik nieko nepaėmė pinigų, aplygino visai šiaip sau ir dar sulankstė kelias savo "menines" fomkes :) pasirodo alfos skardos kaip zilo.


Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV - social
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2019-03-06 09:37 »
Vasarą dar įsigijau ratus R18, išlyginti, nusmėliuoti ir nudažyti milteliniu. Bet spalva gavosi kaip grunto...ne kažką

Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV - social
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2019-03-06 10:16 »
Taip atvažinėta vasara ir rudenėlis, o tada jau alfa buvo pastatyta žiemojimui ir čia jau baigėsi jos kaip daily auto karjera. Va tada prasidėjo darbai. Nuimta visa galinė važiuoklė restauravimui, tuo pačiu padengtas dugnas antikorozine po galine važiuokle.



Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV - social
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2019-03-06 10:24 »
Nepraėjus nė porai mėnesių, važiuoklė perrinkta, perdažyta, sudėtas poliuretanas ir eibach spyruoklės trumpesnės.



Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV - social
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2019-03-06 10:38 »
Praeita vasara buvo paaukota kėbulo remontui...ir paaukota daug daug pinigų... :-\


Ir pagaliau ilgai lauktas ir sudėtingiausias remontas baigtas. Rezultatas pranoko lūkesčius. Darbas buvo atliktas nuostabiai.


Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV - social
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2019-03-06 10:58 »
Likusį vasarinių padangų sezoną atvažinėjus atėjo eilė priekinės važiuoklės, pavarų dėžės ir variklio projektui. Paskleidžiau visą priekinę važiuoklę, nuėmiau traversą. Pakeistas priekinis stabilizatorius į stambesnį, įvorės poliuretanas. Iš esmės viskas padaryta kaip ir su galu. Ta pačia proga nuimta pavarų dėžė ir pagaliau aptikta kur leido alyvą.

Mano giliu isitikinimu kadaise subyrėjo ismynimo guolis arba sankaba ir skeveldros suniokojo "kožucha" ties diferencialu. Trūkimai užvirinti, alyvos nebeleidžia. Šiaip tas važinėjimas su "puse normos" alyvos maniau daės dėžę, bet kažkaip stebuklingai viskas veikia puikiai ir be garsų. Sankabos komplektas buvo keistas apie 2012 (nes ant disko parašyta pagaminimo data) ir pasimatavus storį nusprendžiau nelyst, pagal specifikacijas dar važiuot ir važiuot.

Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GTV - social
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2019-03-06 11:08 »
Na o šiuo metu jau beveik baigtas ir variklio vizualinis atnaujinimas, į vidurius nelindau, ne mano ten zona :) Viskas buvo nurinkta iki vožtuvų dangtelių, pakeisti keli aušinimo skysčio O-ringai, nes leido skystį per vamzdį kuris jungia pompą su termostato korpusu. Viskas nušveista, nuvalyta, padažyta, patepliota ir vaizdas daug mielesnis akiai.