Autorius Tema: 159 2.4 JTDm problemos  (Skaityta 3356 kartus)

Neprisijungęs FORTUNE

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 78
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
159 2.4 JTDm problemos
« Įrašytas: 2018-11-16 17:08 »
Sveiki, gal yra kas patartu nuo ko pradet ziuret, problemos tokios:
ryja per daug kuro, trasoje apie 10l,
vaziuojant ir laikant gazo pedala vienoje padetyje jauciasi kaip kartais padideja ir pamazeja trauka, tuo tarpu kai padideja, ant kompo matosi kad pamazeja momentines kuro sanaudos.
stovint vietoje ir pabandzius uzgazuot pasiekia 3000 apsuku ir ne daugiau bet palaikius ilgiau nuspausta gaza pasoka iki galo.
lyg ir truksta traukos, traukia, bet manau kad turetu traukt geriau.

vaziuojant ir atleidus gaza ant begio, kuro sanaudas rodo 2.0, kiek esu turejas kitu auto visos rodo 0.00


kuro filtras naujas,
filltras ispjautas ir perpruogramuotas
vedasi gerai
nedumia
jokiu check'u nemeta

vietiniai meistrai upi....so
sakai jiem kad kuro sanaudos didokos ir kad truksta traukos, jie aiskina kad cia viskas gerai.

« Paskutinį kartą keitė: 2018-11-16 17:55 sukūrė FORTUNE »

Neprisijungęs ogiz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 159 2.4 JTDm problemos
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2018-11-16 19:20 »
Pozymiai panasus i srauto matuokles (maf)
Beje panasiai man buvo su e38 bmw bet benzas/dujos, nei is sio nei is to dingdavo trauka, spaudi gaza ir jokio veiksmo, tai kaltas buvo virsutinio velenelio sensorius
« Paskutinį kartą keitė: 2018-11-16 19:29 sukūrė ogiz »

Neprisijungęs FORTUNE

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 78
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 159 2.4 JTDm problemos
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2018-11-17 09:13 »
na man nera taip kad spaudi gaza ir nieko, tik buna kad jauciasi kad traukia geriau ar blogiau vaziuojant ir laikant pedala vienoje padetyje
dar yra toks dalykas kad daznai aleidinejant akseleratoriaus pedala jauciasi taip grubiai kaip uzgestu variklis.
tai gal gazo pedalo daviklis grybauja, bet del to neimtu dag kuro...cia turbut bus kelios problemos...

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: 159 2.4 JTDm problemos
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2018-11-17 12:54 »
Pradžiai MAF išplauk ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs benten

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 67
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 159 2.4 JTDm problemos
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2018-11-17 15:44 »
Sveiki, gal yra kas patartu nuo ko pradet ziuret, problemos tokios:
ryja per daug kuro, trasoje apie 10l,
vaziuojant ir laikant gazo pedala vienoje padetyje jauciasi kaip kartais padideja ir pamazeja trauka, tuo tarpu kai padideja, ant kompo matosi kad pamazeja momentines kuro sanaudos.
stovint vietoje ir pabandzius uzgazuot pasiekia 3000 apsuku ir ne daugiau bet palaikius ilgiau nuspausta gaza pasoka iki galo.
lyg ir truksta traukos, traukia, bet manau kad turetu traukt geriau.

vaziuojant ir atleidus gaza ant begio, kuro sanaudas rodo 2.0, kiek esu turejas kitu auto visos rodo 0.00


kuro filtras naujas,
filltras ispjautas ir perpruogramuotas
vedasi gerai
nedumia
jokiu check'u nemeta

vietiniai meistrai upi....so
sakai jiem kad kuro sanaudos didokos ir kad truksta traukos, jie aiskina kad cia viskas gerai.

kad rodo 2,0 sąnaudų normalu, čia ne opelis, kur 0,0 rodo :)
jei autopilotu važiuojant jaučiasi nelygumas traukoje, pirma opcija srauto matuoklė, antra opcija - turbina.
trasoje sąnaudos pas mane iki 110 kmph - 6-7 l, mieste mažiau po 10 l sunku tilpt. ir taip jau 5 metai ;)
AR 159 SW 2,4JTDm

Neprisijungęs FORTUNE

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 78
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 159 2.4 JTDm problemos
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2018-11-17 16:47 »
na netik opelyje rodo 0.00, keik esu turejes auto tai visose rodo 0.00, kad ir sakykim bmw, arba audi,
beto kaskur skaiciau, bet neberandu kur, kad turi rodyt 0.00, jei rodo daugiau reikisa vyksta dpf filtro regeneracija.
pas mane filtras ispjautas ir kaskas isprogramuota. bet gal nepilnai isprogramavo nzn... uzknisa kai gerai nesupranti visko.. ;(

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: 159 2.4 JTDm problemos
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2018-11-18 19:54 »
na netik opelyje rodo 0.00, keik esu turejes auto tai visose rodo 0.00, kad ir sakykim bmw, arba audi,
beto kaskur skaiciau, bet neberandu kur, kad turi rodyt 0.00, jei rodo daugiau reikisa vyksta dpf filtro regeneracija.
pas mane filtras ispjautas ir kaskas isprogramuota. bet gal nepilnai isprogramavo nzn... uzknisa kai gerai nesupranti visko.. ;(
O jei kreivarankiai kišo pirštus prie ECU, tai esu matęs net tokių bajerių, kad tik klaidų lentelę pakoreguoja, Check engine neišmeta, bet visa sistema kaip veikia toliau, taip ir veikia su visokiomis mistikomis, dar būna emuliatorių DPF įdeda, su jais irgi visokių fokusų būna...
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs FORTUNE

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 78
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 159 2.4 JTDm problemos
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2018-12-01 20:05 »
paskaiciau kad reikia pasiziureti turbinos slegio davikli esanti kolektoriuje, taigi siandien nusiemiau ir jis buvo toks apauges suodziais, tai jeigu jis apauges suodziais tikriausiai bus ir pilnas kolektorius brudo, to pasekoje gali kilti ir mano anksciau isvardintos problemos ?

Neprisijungęs ogiz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 159 2.4 JTDm problemos
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2018-12-03 11:30 »
Prasivalyti tikrai nepakenks, o ziurek gal ir beda susitaisys

Neprisijungęs FORTUNE

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 78
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 159 2.4 JTDm problemos
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2018-12-05 09:25 »
Nepakenks, bet darbelio nusimato nevalandai ir ne dviem ;)