Autorius Tema: Bręstu 159 pirkimui!  (Skaityta 1394 kartus)

Neprisijungęs Edgar

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Bręstu 159 pirkimui!
« Įrašytas: 2018-09-05 16:43 »
Sveiki, planuoju įsigyti savo pirmąjį automobilį ir šiai dienai didžiausio mano dėmesio susilaukia Alfa Romeo 159 modelis. Akį labiausiai traukia sedanai, tačiau Lietuvos rinkoje randu tik vieną skelbimą, kuris atrodo patrauklus - https://m.autoplius.lt/skelbimai/alfa-romeo-159-1-9-l-sedanas-2007-dyzelinas-7402873.html juodas, odinis salonas, navigacija ir gan gausi komplektacija viskas, ko man reikia. Ar 1.9 ar 2.4 didelio skirtumo nesudaro, nors didesnį potraukį jaučiu pastarajam. Nenoriu per daug plėstis, tad klausimai būtų keli: per kur jūs, alfistai, ieškot sau modelių? Ir į kokį biudžetą galiu tikėtis tilpti apibūdintai mašinai nusipirkti? (TI komplektacijos viršija mano biudžetą). Iš anksto ačiū už supratingumą ir atsakymus!

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Bręstu 159 pirkimui!
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2018-09-05 17:08 »
iesko kas kaip ismasto, kreipes i edie romeo ar laimi ,kad parveztu is kur nors, navi nesinaudosi nes himarojus ir pradziai pasiskaityk pirkejo gida kelis kart ir idemiai :)
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Edgar

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Bręstu 159 pirkimui!
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2018-09-05 17:56 »
iesko kas kaip ismasto, kreipes i edie romeo ar laimi ,kad parveztu is kur nors, navi nesinaudosi nes himarojus ir pradziai pasiskaityk pirkejo gida kelis kart ir idemiai :)
Ačiū, pasinaudosiu patarimu!