Autorius Tema: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )  (Skaityta 4007 kartus)

Neprisijungęs FORTUNE

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 78
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, taigi gryzau vel prie Alfa Romeo, buvau pasukes kairen pas opely omega... vien del galo varomo..
parsivariau Alfa Gt is vokieciu, tad kilo keletas klausimu,
kadangi ten paprastas medziaginis salonas, norisi pasikeisti i odini, tad klausimas ar tinka sedynes nuo 147 ? ar nuo kokio kito modelio ?
kitas klausimas del langu darinejimo, man jie atsidaro tik kai dureles yra uzdarytos, kai dureles atviros tada nesidarineja langai o tik kaskoks pypsejimas girdisi spaudziant mygtuka, kaskaip keistai...
pamirsau kitus klausimus, kai atsiminsiu papildysiu tema :D sorry.. ir aciu uz atsakymus

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2018-02-16 13:26 »
Sveiki, taigi gryzau vel prie Alfa Romeo, buvau pasukes kairen pas opely omega... vien del galo varomo..
parsivariau Alfa Gt is vokieciu, tad kilo keletas klausimu,
kadangi ten paprastas medziaginis salonas, norisi pasikeisti i odini, tad klausimas ar tinka sedynes nuo 147 ? ar nuo kokio kito modelio ?
kitas klausimas del langu darinejimo, man jie atsidaro tik kai dureles yra uzdarytos, kai dureles atviros tada nesidarineja langai o tik kaskoks pypsejimas girdisi spaudziant mygtuka, kaskaip keistai...
pamirsau kitus klausimus, kai atsiminsiu papildysiu tema :D sorry.. ir aciu uz atsakymus

lužę laidai prie vyriu?
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2018-02-16 13:43 »
Pas mane atidarytom durim irgi neleidzia darineti langus, tad manau cia taip ir turi buti  :)

O sedynes deti is 147 apsurdas, juk GT turi labai patogias sedynes, su prilaikymais. Ieskok srote salono, dauguma ejo su odiniais salonais, surasti nebus sunku.

Neprisijungęs daewon

Ats: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2018-02-17 16:54 »
Viskas ten darinejasi atidarytomis durimis :)
pabandykit pasidaryti langų pozicijos atnaujinimo procedūra:
1. Abu langai vienu metu į apačią ir laikyt mygtukus nuspaustus ~10s
2. Abu langai į viršų ir laikyt mygtukus nuspaustus ~10s

bent pas mane kai nusimuša šita informacija arba elementariai užmirštama dėl atjungto akumo tai langai durų atidarymo metu nusileidžia gerokai daugiau negu įprasta ~1cm vietoj 1-2mm ir atidaręs duris gali langą tiktais nuleist bet pakelt nebegali (pakyla automatiškai, uždarius duris)
Detaily.lt - Detailing & Car Care
ex 05 Alfa Romeo GT 1,9JTD 16v Nero Metallico chipped by Squadra-Tuning.nl - SOLD
04 Alfa Romeo GT 3,2 V6 Nero Metallico spiced up by Supersprint
06 Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm

Neprisijungęs aurimas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 88
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2018-02-20 10:15 »
Sveiki.

Kad  nekurti naujos temos, rasau čia.
Alfa GT. Pastoviai sukvailioja vairuotojo puses langas. Pora savaičių veikia be priekaištų, bet ima ir sukvailioja. Nesidarinėja, nepakrenta/nepakyla. Atidarytos ar uždarytos durys nesvarbu. Bandant nuleist langa (užgesinus variklį), girdisi manau reles spragtelejimas, o mygtuka keliant aukstyn (neva uzdaryt langa) - tyluma, jokiu garsu is reles. Ką įtarti? Laidai prie virių, rėlė? Kaip patikrinti tą rėlę?

Neprisijungęs NURBS

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 46
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2018-02-20 15:14 »
Galimai kontaktas kazkur prastas, gal bloke ant duru gal knopkes puliuoja o gal ir giliau, pas mane panasi situacija bet dar pershalta kad krapstyciausi. Jei iki pavasario niekas neatrasys pabandysiu padeti.  ::)
AF GT JTD

Neprisijungęs aurimas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 88
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2018-02-20 21:57 »
Na pas man irgi šalta, bet praeitą kartą nistoja veikti kai langas buvo praviras kokius 5cm, tai labadiena :)
Gal nelaukiam to pavasario ir pabandyk padėt :)
1.Rėlės tokios pat vairuotojo ir keleivio pusių? (Sukeisčiau pabandymui, aklai ardyt nenoriu :(  )
2. Pliusas į dureles ateina vienu laidu ar atskiri? (Ryt bandysiu praskleist tarpvyrį, gal bus matomas lūžis kokio laido. Beje gal kuris laidas ten langų žinote?
3. Tas lango pakritimas atidarant dureles. Jis reaguoja kiek suprantu nuo durelių užrakto snapelio. Ten viskas suveikia mechaniskai ar jau nuo spynos laidai bėga į rėlę?

P.s. Veidrodžių valdymas veikia, centrinis ok, langų valdymo pypsėjimas gordimas abiejų pusių visom kryptim.

Neprisijungęs NURBS

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 46
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2018-02-21 15:41 »
Na bandom:

1. Fizishkai reles tiksliau blokelei tokie patys. Neteko dar jos ardyti tai nezinau kas ten viduje.
2. Jei pliuso nebutu tai niekas nepypsetu ir neveiktu, galimai signalu laidai nekontaktuoja. Tarpdury langu laidu nera. ju valdiklis duryse kuris bendrauja su body per can tinkla.
AF GT JTD

Neprisijungęs aurimas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 88
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2018-02-21 23:12 »
Ačiū! :)

Šalau pirštus šiandien, tarpdury atrodo viskas kaip ir ok.

Įtarimas vis tik lieka langų valdymo blokeliui, jis nespragsi spaudziant lango mygtuka aukstyn (neva uzdaryneciau langa),  spragsi neva atidarant langa, na bet stiklas nė krust. Keleivio puseje spagsėjimas yra abiejom kryptim.

Reziume - tarpdurys ok, lieka el grandine duryse/blokelis.

Kaip yra valdomas (duodamas signalas) lango pakritimui ar pakilimui uzdarant/atidarant duris?

Spragsejimas blokelio turetu buti abiejom kryptim?

Ryt ardysiu duris ir ziuresiu kas ir kaip ten. Turiu nor pakeist blokelius pusem, gal butu kazkoks pagyvejimas.


Neprisijungęs NURBS

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 46
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GT : keletas klausimu (sedyniu tvirtinimai? langu darinejimas? )
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2018-02-22 15:31 »
Pakritimas ir dakilimas vygdomas per spyna ten daviklis duru uzhdarymo mechanizme. Jis siuncia signala i duru ECU.

Spraksejimas turi buti abiem kryptim.

Man tai kolkas per shalta krapshtytis, gerai kad turiu dvi mashkes! :D
AF GT JTD