Autorius Tema: AR 166  (Skaityta 33580 kartus)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #60 Įrašytas: 2018-01-17 09:26 »
As irgi tokiu noreciau, bet kai pamatau kaina - noras tuoj pat isgaruoja :D
Del ratlankiu remonto man irgi aktualu. Nedaug pas mane darbo, bet noretusi, kad butu idealiai grazus :)
Pasiadares buvau ideliai grazius pabuvo jie gal pusmeti tokie kol zmona nepradejo arciau bordiuru parkuotis
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs fatallity

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #61 Įrašytas: 2018-01-30 20:16 »
Vežiau "prasukti" ratlankius. Tai du viskas ok, vieną reikėjo patiesinti, kitą reikėjo virinti įtrūkimą ir patiesinti. Šiandien jau pasiėmiau. Tvarkiausi http://www.ratlankiuremontas.lt/ tai esu patenkintas rekomendacija.
Vėl turiu klausimą, gal galite rekomenduoti kur Vilniuje vežti dažyti ratlankius?

Neprisijungęs fatallity

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #62 Įrašytas: 2018-02-06 20:10 »
Toliau vargstu su ratlankiais, gerai, kad pavasaris dar tolokai :)
Išsirinkau vietą kur dažyt milteliniu būdu, bet spalvos jie tai neatitaiko, tai reikia dažyt visus 4 ratlankius.
Man reikia dažyt tik 2 ratlankius, nes kiti du nauji, nenaudoti. Kaip ir gaila tuos nenaudotus smėliuoti ir dažyt, nes originalus padengimas yra originalus.
Tai dabar apmąstymuose, ar tuos du ratlankius vežti paprastai dažyt spalvą atitaikius, ar vežti visus 4 milteliniu perpūst.

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #63 Įrašytas: 2018-02-06 21:17 »
Dazai paprastai ir nesuki galvos
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #64 Įrašytas: 2018-02-10 14:14 »
jei nedaug skiriasi spalva, tai spalvini tik du. Tuos du dazytus dedi i viena masinos puse, kitus - nedazytus, dedi i kita masinos puse. :)
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs fatallity

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #65 Įrašytas: 2018-02-27 17:33 »
Ratlankių epopėja eina po truputį į pabaigą:)  Pasirinkau smėliavimą ir miltelinį variantą. Reikės, kaip ir patarta, vienus mesti į vieną pusę, kitus į kita pusę.

Šiandiena parsivariau iš autofficinos, buvau palikęs truputį patvarkaliot:

Pakeistas paskirstymo diržas ir aušinimo skysčio siurblys;
Pakeistas termostatas;
Pakeista pavarų dėžės alyva;
Pakeista generatoriaus sankaba;
EGR aklinimas ir programinis išjungimas;
Pakeista oro srauto matuoklė;

Blogos žinios, kad iš jų išėjo poliruotojas.



Neprisijungęs fatallity

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #66 Įrašytas: 2018-03-19 20:06 »
Ratlankiai su padangomis jau pagaliau done, ramiai laukia vasaros sezono pradžios :)

Vėl turiu klausimą forumo vilkams. Ar verta yra daryti antikorozinį? Darėte, pasiteisino?

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #67 Įrašytas: 2018-03-19 20:34 »
Ratlankiai su padangomis jau pagaliau done, ramiai laukia vasaros sezono pradžios :)

Vėl turiu klausimą forumo vilkams. Ar verta yra daryti antikorozinį? Darėte, pasiteisino?
Dariau 164 atvainejau kiek metu jokiu bedu nebuvo. 166 nedariau ,bet real pats turi sprest ,idemiai apziurek arkas galines ipac kampus kur sueina su galiniu buferiu ten buna pakelta. Ir real ten reikia kazka daryt pvz luot ta vailoka. Ir paruost (tik ne bituku kokiu) na po slenkscou plasmaskem gali pasiziuret ir dugna apziurek ipac priekine dali kur kondiskes drenazai
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs fatallity

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #68 Įrašytas: 2018-03-19 21:43 »
Dariau 164 atvainejau kiek metu jokiu bedu nebuvo. 166 nedariau ,bet real pats turi sprest ,idemiai apziurek arkas galines ipac kampus kur sueina su galiniu buferiu ten buna pakelta. Ir real ten reikia kazka daryt pvz luot ta vailoka. Ir paruost (tik ne bituku kokiu) na po slenkscou plasmaskem gali pasiziuret ir dugna apziurek ipac priekine dali kur kondiskes drenazai

Dėkui už atsakymą. Aš pats nedaryčiau, pas mane abi rankos kairės, tai vežčiau http://www.dinitrol.lt/lt/ ar http://www.krown.lt/. Tai ir mąstau verta ar ne.






Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #69 Įrašytas: 2018-03-20 08:26 »
Dėkui už atsakymą. Aš pats nedaryčiau, pas mane abi rankos kairės, tai vežčiau http://www.dinitrol.lt/lt/ ar http://www.krown.lt/. Tai ir mąstau verta ar ne.
Na gali ,bet sakau yra tik kelios problemines vietos,laikui begant daugiau galvos skausmo kels akmenuku apdauzytas priekinis buferis ir kapotas (bet ir tas nerudyja tik atrodo nekaip)
AR159 2.0 jtdm Ti