Autorius Tema: AR 166  (Skaityta 33611 kartus)

Neprisijungęs Dominykas.info

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 367
  • Karma: +0/-0
  • R e d l i n e ­­_­ ­A d d i c t
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #100 Įrašytas: 2018-04-26 18:06 »
Pas mane viskas skraido kai važiuoju  :)
Main:
Alfa Romeo GTV 916 2.0TS  -  632 Nero [KOU:916]

Dom's GTV

http://Facebook.com/groups/GTV916

Neprisijungęs fatallity

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #101 Įrašytas: 2018-04-26 20:38 »
Kol kas džiugina 166 mane, o kai mašina patinka, tai ir išlaikymo kaštų neskaičiuoji :)

Šiandieną žmonos auto pagaliau prisibaudžiau ratus nuvežt pakeist, ji su 166 į darbą važiavo. Skambina nuvažiavusi, sako pas tave viskas tarška barška bilda, tik lėtai galima važiuot, per duobeles iš vis baisu, daugiau niekad su ja nevažiuosiu. Mmmkay, galvoju, kažkas ne tas. Nuvažiavom su kolega iki mašinos, pravažiuojam, jep, tikrai kažkas ne tas, o pasirodo vakar po antikorozinio priekinį keleivio posparnį klišai įdėjo ir jis į padangą brūzinosi. Taip ir sklinda po to legendos apie alfų nepatikimumą :)

Tai http://www.antikorozinis.lt/ galutinai krito mano akyse, aptarnavimas baisus, atkalbinėjo, kad tokiai senai mašinai nereikia nieko daryt, saloną peckeliai ištepliojo, faras ištepliojo, mašina nenuplauta ir dar priedo posparnį blogai uždėjo.
Kitą mašiną varysiu į http://www.krown.lt/ , gal ten geresnė patirtis bus.

Be cup holderio mašinoje kažkaip susigyvenau, nors tikrai atrodė, kad sunkiai įmanoma.  Pasinaudojau alfa owners Patirtimi  "koks cup holder mašinoje? kas geria kavą mašinoje? AR166 skirta gėrėtis priparkuota prie kavinės, kol geri ekspreso" :)


Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: AR 166
« Atsakymas #102 Įrašytas: 2018-04-26 20:39 »
Na matai mano ūgis toks, kad aš beveik iki galo su vairuotojo sėdyne atsistumes, tada lieka mažas tarpas visokiems buteliams ir niekas ten tada neskraido :)
Vairuodamas negeriu iš butelių ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs ainis

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 484
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
    • Youtube.com/alfainis Vlogas
Ats: AR 166
« Atsakymas #103 Įrašytas: 2018-04-27 09:47 »
gtv ph2 salone, gale yra labai gera detuve, tai jei kada ir turiu koki termosa, ar kazka ka reik tvirciau pasidet, tai puikiai atitinka, bet siaip jo, nelabai aplamai valgau ar geriu masinoje, buteliuka vandens kartais turiu, bet jis buna kurnos po sedyne gale :)
Alfa Romeo 166 2.0 TB 00m
Alfa Romeo 166 3.0 V6 02m
Alfa Romeo 146 1.4 Twin Spark 99m
Alfa Romeo GTV 2.0 Twin Spark 99m

Neprisijungęs alfagta

Ats: AR 166
« Atsakymas #104 Įrašytas: 2018-04-27 22:16 »
Kava geriu kavinėje, su AR megaujuosiu vairavimu ir nesuku smegenu kad nėra kažkokiu "cup holder"
Alfa Romeo 159 Ti Q4

Neprisijungęs fatallity

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #105 Įrašytas: 2018-04-27 22:54 »
Na matai mano ūgis toks, kad aš beveik iki galo su vairuotojo sėdyne atsistumes, tada lieka mažas tarpas visokiems buteliams ir niekas ten tada neskraido :)
Vairuodamas negeriu iš butelių ;)

Sėdynės atstūmimas su ūgiu tiesiogiai nekorialiuoja. Kai kurie vairuotojai, sėsdami į mano reguliuotą vietą už vairo, nors ir yra 10-20cm už mane žemesni, vis tiek sėdynę slenka atgal :) Nemėgstu vairuot atsigulęs :)

Gal kas galite rekomenduoti įmonę/garažą/entuziastą, kas užsiima audio aparatūros pardavimu ir montavimu? Truputį norisi daugiau patogumo ir kokybės mašinoje.

Neprisijungęs Dominykas.info

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 367
  • Karma: +0/-0
  • R e d l i n e ­­_­ ­A d d i c t
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #106 Įrašytas: 2018-04-28 00:41 »
Gal kas galite rekomenduoti įmonę/garažą/entuziastą, kas užsiima audio aparatūros pardavimu ir montavimu? Truputį norisi daugiau patogumo ir kokybės mašinoje.

Jei Vilniuj tai prieš keletą metų Admita (Oslo g.) gan gerą kainos/kokybės santykį turėjo kai buvo reikalas sudėti rimtesnę aparatūrą į 156. Kaip dabar pas juos nežinau, na bet verta pasiskambint ar nuvažiuot.   :)
Main:
Alfa Romeo GTV 916 2.0TS  -  632 Nero [KOU:916]

Dom's GTV

http://Facebook.com/groups/GTV916

Neprisijungęs fatallity

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #107 Įrašytas: 2018-05-24 22:36 »
Tris su puse savaitės buvau be AR, savaitę laukiau kol priims į autofficiną, po to kol atvažiuos posparnis. Tą laiką važinėjau su hatchbackais, tai jausmas buvo vau, kaip su kartingais kokiais. Šiandieną pasiėmiau AR, įsėdau ir vėl pajutau kodėl ji mane džiugina :)

Pakeista:
priekinė spyruoklė;
stabdžių kaladėlės;
šarnyro guma;
dešinės pusės posparnis.

Sekantis žingsnis audio tvarkymas. Reikės spręsti ar keisti ICS į be navi ir statyt yatour ir keisti kolonėles ar keisti patį grotuvą.



Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #108 Įrašytas: 2018-05-26 10:54 »
Jai nori kokybiško garso statyk papildoma grotuvą nes iš ics nieko kokybiško neislausi.
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs fatallity

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 76
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166
« Atsakymas #109 Įrašytas: 2018-05-26 20:06 »
Jai nori kokybiško garso statyk papildoma grotuvą nes iš ics nieko kokybiško neislausi.

Tai ir turiu dilemą, kad avis būtų sveika ir vilkas sotus :) Noriu, kad išliktų valdymas ant vairo, ICS rodmenys, pagerinti kokybę ir failų leidimą iš USB.