Autorius Tema: Alfa Romeo GT - Nieksas  (Skaityta 57661 kartus)

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #130 Įrašytas: 2018-02-17 16:51 »
A jezau jezau, super teveliai supermamymetes veganai  :D nenustebciau kad tuoj priims istatyma jog jei jau su 2mm padangom isvaziavai baudziamaja byla iskels uz pasikesinima nuzudyt  :D tech reglamente kiek ten - 0.8 ar tai 0.6mm, cia turbut is lempos paeme. O dar labiau man tokie saugos inspektoriai patinka kai ledu 110 varo, nes pas juos padangos tai naujos  :D
Žiemą 3mm (rekomenduojama bent 4mm), vasarą 1.6mm (rekomenduojama bent 3mm). Gali ir pripaišyti, jei su tokiom padangom įčiuoši kokiai advokatei rimtesnei :) O ir draudimas labai apsidžiaugs pamatęs tokias padangas - mašina techniškai netvarkinga, draudimas negalioja.

Kas dėl niekšo varianto, kaip visada forume perspaudžia viską. Sezono damušimui ant galo tokias dar galima panaudoti. Nors asmeniškai nerekomenduočiau.
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #131 Įrašytas: 2018-02-17 17:19 »
A jezau jezau, super teveliai supermamymetes veganai  :D nenustebciau kad tuoj priims istatyma jog jei jau su 2mm padangom isvaziavai baudziamaja byla iskels uz pasikesinima nuzudyt  :D tech reglamente kiek ten - 0.8 ar tai 0.6mm, cia turbut is lempos paeme. O dar labiau man tokie saugos inspektoriai patinka kai ledu 110 varo, nes pas juos padangos tai naujos  :D
Gudruti, o tu pamegink su tuo reikalaujanciu 3mm ,o ne 0. Kazkiek ( uz tokias zinias iskart teises atimt ) vaziuojant net ir 50 km/kai slapdriba staigiau stabdyt ar padaryt manevra bandant isvengt kliuties.
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs daewon

Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #132 Įrašytas: 2018-02-17 17:29 »
Čia jau turbūt bus OFF TOPIC su dabartine "diskusija", bet antgaliai mano akimis perdaug išlindę
Detaily.lt - Detailing & Car Care
ex 05 Alfa Romeo GT 1,9JTD 16v Nero Metallico chipped by Squadra-Tuning.nl - SOLD
04 Alfa Romeo GT 3,2 V6 Nero Metallico spiced up by Supersprint
06 Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #133 Įrašytas: 2018-02-17 17:41 »
Čia jau turbūt bus OFF TOPIC su dabartine "diskusija", bet antgaliai mano akimis perdaug išlindę

 :lol:
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #134 Įrašytas: 2018-02-17 18:12 »
Čia jau turbūt bus OFF TOPIC su dabartine "diskusija", bet antgaliai mano akimis perdaug išlindę

Kažkas pagaliau į temą ;) Galbūt, todėl man irgi atrodo keistai. Bet kokiu atveju dar prie jų prieisiu, remapui bus gerai, niekas netrukdys.

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #135 Įrašytas: 2018-02-17 21:15 »
Plika padanga, nuo atitinka reikalavimus skiriasi.

Šiuo atveju, ji reikalavimus atitinka, o kada jas keisiu ir kodėl, mano reikalas ;)

Kurioje vietoje aš sakiau, jog jos afigenos? Man jos apskritai nepatinka kaip dirba, ant padangų niekada netaupau ir sudo nededu. Ką paliko savininkas, su tokiom vazineju, nes puse laiko mašina buvo dazyme, nematau reikalo pirkti kitų, kai sezonas su kitais ratais jau čia pat.

O dėl TA darbuotojo tai patikėk, dar reiktų paieškoti tokio priekabaus ;)
Neatitinka ta padanga, kuri matosi reikalavimu, patikek, tikrai neatitinka ;) Jeigu matuoti pagal reikalavimus, ten bus koks 1-2mm mesingiausioj vietoj, jei matuoti tiesiog, kiek guma pakilus is korpuso, gal kaip nors ir isspausi tuos 3mm, mesingiausioj vietoj, deja, tai nieko nereiskia, nes protektorius ne taip matuojamas ir tas papildomas 1mm jau nieko nereiskia, jis padangos savybes nieko neprideda. Tai gerai, kad tau bent ju darbas nepatinka, nes tokios bukles padangu darbas ir neturetu patikti. Siaip cia puikios padangos, kazkada buvo, vienos geriausiu rinkoje. Buvo. Jau net ir pats modelis keli metai nebegaminamas. Pats tokiomis vazinejau, patenkintas buvau visais atzvilgiais.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs ZX

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 317
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #136 Įrašytas: 2018-02-17 21:25 »
A jezau jezau, super teveliai supermamymetes veganai  :D nenustebciau kad tuoj priims istatyma jog jei jau su 2mm padangom isvaziavai baudziamaja byla iskels uz pasikesinima nuzudyt  :D tech reglamente kiek ten - 0.8 ar tai 0.6mm, cia turbut is lempos paeme. O dar labiau man tokie saugos inspektoriai patinka kai ledu 110 varo, nes pas juos padangos tai naujos  :D
Pimpelli Nawarking Super Grip X iš Senuku po 29eur su 12mm "mesos"  :D . realiai tai tikrai perlenket su niekso smerkimu: jei yra 3mm ir jis tai zino, ivertina dangos bukle/greiti ir nedaug vaziuoja tai kas cia tokio? pats su galimai nedaug geresnem puse ziemos su Spideriu atvazinejau...kai uzsnigo ir pasalo tai ir padangos ir masina kiti.

Neprisijungęs daewon

Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #137 Įrašytas: 2018-02-18 09:46 »
Kažkas pagaliau į temą ;) Galbūt, todėl man irgi atrodo keistai. Bet kokiu atveju dar prie jų prieisiu, remapui bus gerai, niekas netrukdys.
pagal linijas to galinio buferio "lip'o" norėtūsi kažko panašaus kaip pas Audi būna padaryta kai vamzdžiai eina tiek oem, tiek aftermarket - skirtingai išsikišę  antgaliai kurie gražiai su buferio linija sueina pvz. http://www.vfrblog.com/wp-content/uploads/2012/10/dsc02313_before.jpg
smulkmena bet labai gražiai "išbaigia" modifikaciją. O pas tave kai tik vamzdžiai ir tėra, tai lengva užduotis. Bet jeigu ruošiesi išsivedinėti ir kitoj pusėj tai kaip ir viskas ok būtų simetriška aštri linija tarp vamzdžių neblogai žiūrėsis.. kontrastas dabartinei kėbulo linijai. Ir tokiu atveju beveik Alfa Correct modifikacija :D GTV buvo irgi gan "idiotiškai" atsikišę vamzdžiai Autodelta, Novitec, Ragazzon.. bet žiūrėjosi visai neblogai :)

Pas mane patį panašiai su Supersprint'o bakeliu kad jis perdaug išsikišęs bet ten jau remiasi pats bakas į kėbulą..
Detaily.lt - Detailing & Car Care
ex 05 Alfa Romeo GT 1,9JTD 16v Nero Metallico chipped by Squadra-Tuning.nl - SOLD
04 Alfa Romeo GT 3,2 V6 Nero Metallico spiced up by Supersprint
06 Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #138 Įrašytas: 2018-02-18 16:25 »
Jūs kaip norite, bet modų nepateisinu be gero techninio stovio, kurio šiuo metu nėra ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs moonshine

Ats: Alfa Romeo GT - Nieksas
« Atsakymas #139 Įrašytas: 2018-02-19 09:59 »
Jūs kaip norite, bet modų nepateisinu be gero techninio stovio, kurio šiuo metu nėra ;)
Nieko tu nebesupranti, senoli...  :lol:
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V