Autorius Tema: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?  (Skaityta 7450 kartus)

Neprisijungęs tommix

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 114
  • Karma: +0/-17
    • Žiūrėti profilį
Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Įrašytas: 2017-04-24 13:03 »
Noriu paklausti tų, kas 100% žino ir savo akimis matė - ar stabdžių valyklis sugadina oro srauto matuokles? Žinau, kad jis ėda plastika šiektiek, tačiau pats temperatūros sensorius matuoklėje yra metalinis + stiklas.
Bėda ta, kad po mano pavalymo po kurio laiko mašina pradėjo nebetraukti taip gerai, bet joje bėda dar yra, kad suplyšus intercoolerio žarną į padavimą, kurią aš laikinai kaip ir sutvarkiau, bet gali leisti vistiek pro šalį, nors garso kaip ir nėra.

Todėl ir mastau, ar sugadinau matuoklę, nes daug interneto troliu teigia, kad galima sugadinti su stabdžių valykliu o įrodymų 0, ar visgi man dėl žarnos, bet su tokia žarna jau pusmetis ir anksčiau bėdų nebuvo.
Kas "įdomu", kad įpylus WYNS purkštukų "valyklio" mašina tuo metu traukė geriau, jam pasibaigus vapšie šūdas. Žinau, kad tie ale valykliai nieko gero-bet tai buvo gelbėjimosi rato griebimasis, nes varyklis šaltas gan negražiai dirba, galvojau, gal purkštukai ar pan.

ATNAUJINIMAS:
Tiems, kas neskaitys visos temos - mano atvėju stabdžių valyklis matuoklės nesugadino, bėda tikriausiai buvo laiduose, kurie jau kažkada buvo kito sąvininko ardyti, ir man išėmus praplauti matuokle stabdžiu skysčiu, jie nebe visi konktaktavo.
Išėmus ir įdėjus vėl-atsigavo. Tad galiu 90% užtikrintumu teigti, kad bėda buvo ne stabdžių valiklyje.
« Paskutinį kartą keitė: 2017-05-02 12:58 sukūrė tommix »

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2017-04-24 17:45 »
Visu pirma, tai gal matuokles ir nesugadinai, bet, kad damusei ja tai faktas.  O antra, susitvarkyk slangas ir visa kita, kas netvarkoj, o tada jau ieskok priezasciu toliau, jeigu tai nepades. Dabar viskas skamba mazdaug taip, kad, chebra, uzsidejau ratus be padangu, tai biski nekaip vaziuoja, bet ir anksciau tie ratai buvo be padangu, tai gal bandyt uzsidet padangas ar cia jau niekas nebepades? Tiesa, uzdejus zapaske buvo biski geriau, bet, vistiek, blogai:D jeigu dyzelis atjunk ta matuokle ir vaziuok i sveikata, slangas susitvarkes.
Ps. Neaisku nei kas per masina, nei koks varilis, nei metai, niekas, apart to, kad slanga trukus ir matuoklei labanakt, nors visi taip teigiantys ir troliai, bet jie teisus.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs tommix

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 114
  • Karma: +0/-17
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2017-04-24 19:19 »
Visu pirma, tai gal matuokles ir nesugadinai, bet, kad damusei ja tai faktas.  O antra, susitvarkyk slangas ir visa kita, kas netvarkoj, o tada jau ieskok priezasciu toliau, jeigu tai nepades. Dabar viskas skamba mazdaug taip, kad, chebra, uzsidejau ratus be padangu, tai biski nekaip vaziuoja, bet ir anksciau tie ratai buvo be padangu, tai gal bandyt uzsidet padangas ar cia jau niekas nebepades? Tiesa, uzdejus zapaske buvo biski geriau, bet, vistiek, blogai:D jeigu dyzelis atjunk ta matuokle ir vaziuok i sveikata, slangas susitvarkes.
Ps. Neaisku nei kas per masina, nei koks varilis, nei metai, niekas, apart to, kad slanga trukus ir matuoklei labanakt, nors visi taip teigiantys ir troliai, bet jie teisus.

Prie ko cia masinos modelis? :) as neprasau diagnostikos kodel masina netraukia, siaip idomu ar yra tiesos tame, kad stabdziu valyklis sugadina oro srauto matuokles. Nes 50/50 sako, kad naudoti tinka, kiti, kad ne. Jei kazkas parasys naudoju 3metai ir nebuvo bedu-tada zinosiu, kad negadina, ir neverta bus jos dar syki pervalyti, jei tarkim kokia plevele uzsidejo.

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2017-04-24 20:54 »
Gadina gadina. As kazkada savo leisgyve irgi buvau supurskes, tai damusiau galutinai :) yra joms spec purskalas, bet sklando gandai, kad ir jis ne i gera. Modelis prie to, kad pvz atjungus maf pas 147 2001 jindar geriau vaziuoja, nei su juo ir jokiu eror nemeto.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs tommix

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 114
  • Karma: +0/-17
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2017-04-24 21:26 »
Gadina gadina. As kazkada savo leisgyve irgi buvau supurskes, tai damusiau galutinai :) yra joms spec purskalas, bet sklando gandai, kad ir jis ne i gera. Modelis prie to, kad pvz atjungus maf pas 147 2001 jindar geriau vaziuoja, nei su juo ir jokiu eror nemeto.

Teoriskai visos turi geriau vaziuoti be MAF sensoriaus. Nes ecu tada naudoja zenkliai daugiau kuro. Bet dekui uz info, tikiuosi maniske paduso biski del kitu bedu. nes moketi tiek pinigo uz metalo gabaliuka 0.5gramu-man gaila.
Bet vistiek noreciau chemiko paiskinimo kaip tas skystis gadina metala. gal kokia "plevele" uzsideda ant jo ir blogai atsala orui einant per ji.

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2017-04-24 22:01 »
Aš naudoju contact cleaner, jis skirtas elektriniams dalykams valyti, yra spirito pagrindu ir iškart išgaruoja.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2017-04-24 22:40 »
Teoriskai visos turi geriau vaziuoti be MAF sensoriaus. Nes ecu tada naudoja zenkliai daugiau kuro. Bet dekui uz info, tikiuosi maniske paduso biski del kitu bedu. nes moketi tiek pinigo uz metalo gabaliuka 0.5gramu-man gaila.
Bet vistiek noreciau chemiko paiskinimo kaip tas skystis gadina metala. gal kokia "plevele" uzsideda ant jo ir blogai atsala orui einant per ji.
Teoriskai vienaip, o praktiskai kitaip. Ne vien maf itakoja kuro padavima, tai tik vienas is komponentu skirtingose degimo sistemose.
Del chemiko, galima suzinoti, koks tau skirtumas? Ka pakeistu zinojimas? Kazkoki ekspermenta galvoji daryti ar tik siaip, del ramesnio miego? Gal koks vgtu uzsiimtu, istirti sudeti ir jos poveiki ten esantiems elementams? :D
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2017-04-25 08:55 »
Bet vistiek noreciau chemiko paiskinimo kaip tas skystis gadina metala.

Sako chemiko nori :D :D :D :D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2017-04-25 10:35 »
Galiausiai tai nera siaip metalo gabaliukas, nes jei butu tiesiog metalo gabaliukas, tai jas gamintu visi, kas netingi, praktiskai namie galetum issilankstyti ir laikytu tol, kol surudytu :D
Kai ji sugenda lieka tokie variantai:
1. Zaidi loterija su pigiom, bet "naujom" kiniskom no name is ybej ar alibaba.
2. Zaidi loterija su srotinem.
3. Vazineji atjunges arba vazineji su mirusia, del ko pas Benzina motor prarandama galios, o JTD atveju nebutinai.
4. Perki nauja ir vaziuoji, kaip priklauso, tuo paciu sutaupai dali nerviniu lasteliu :D
Pirmais dviem variantais, nusprendus zaisti loterijoj, gali prireikti daug kantrybes, o rezultate likti isleidus daugiau euru, nei nauja normali matuokle kainuoja, bet vis dar netureti teigiamo rezultato.
Paziurek osm.lt "prie lito" jie turedavo normaliu matuokliu padoresnem kainom arba tas pats ybejus, tik zinoma ne is kinijos ir ne "noname" firmos.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžių diskų valyklis oro srauto mat. gadina?
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2017-04-25 10:59 »
Esu nudusines viena matiokle su brake cleaneriu ,o siaip naudot geriau contact cleaner mineta.
AR159 2.0 jtdm Ti