Blevyzgos apie bet ką > Alfa garažas

KaJeniaus GTV V6

(1/16) > >>

KaJenius:
Visai netiketai igyvendinau sena vaikystes svajone 8)

Jeigu istorija nuo pradziu tai pries tai tureta AR 147 buvo mano pirmoji dyzeline auto ir nors vaziavo bei atrode puikiai, kazkaip visa laika viduje norejosi grizti prie benzino. Toshkui netiketai imetus GTV i rinka susigundziau ir boom - 147'a parduota, GTV V6 paimta.

Tad dabar prasideda mano istorija su GTV kaip daily car. Pirmiausia, reik susitaikyt kad masina nenauja, daug visokiu vizualiniu smulkmenu apsitvarkyt reikia, taciau vaziuoja ji fantastiskai  8) Beje masina jau zeminta ant Novitec coil'u tad bent jau drop'as jau padarytas. Kita vertu pakabinus pilva bandant ivaziuoti i viena daugiauksti garaza teks pagalvot ir apie pakelima :lol:

Na ir pora foto. Kaip tycia vos nusipirkus nesiliauja lietus lyt tad normaliu foto bus veliau, dar ir pora smulkmenu susitvarkysiu iki tol :)

moonshine:
Žaibs!  :alaus:

daewon:
Kažkuo pažįstama istorija  :D

Sveikinu atsivertus :)

KLIFF:
Gera svajone buvo, geras pirkimys. Tik va, del daily car, jau linkes suabejoti. Saugoti toki geri reikia, nes ju nedaug like :D

montezumijus:
Welcome to the club   :alaus: Pas mane irgi buvo žeminta pakaba. Vaizdas gražus, bet kančia su visokiais gulinčiais policininkais ir įvažiavimais į garažą. Neapsikentęs pasikeičiau į standartinio aukščio spyruokles.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją