Autorius Tema: AR 156 1,9 JTD: elektronikos problemos  (Skaityta 2782 kartus)

Neprisijungęs zornikas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
AR 156 1,9 JTD: elektronikos problemos
« Įrašytas: 2016-12-29 10:44 »
sveiki, turiu alfa 156 1.9 8v sw. pavaziavus 5-15min, pradeda mirkset ekranelis mano alfos, kad atidarytos tai kairios, tai desinios durys. Bet pastebėjau, kad esant sausam orui, viskas gerai. zvakiu lempute mirksi 30sec kai uzvedu, nors zvakes keiciau pries 2men visas naujom i denso. priekine keleivio lempa perdega jau 3 kart, pasviecia mazdaug 4dienas :D, ir nerodo klaidos skydelyje nors indikacinis zenkliukas veikia, kuris pranesa apie perdegusia lempute masinoj. Visos bėdos prasidejo prieš 2 sav.Kur ieškot bėdos?
https://www.youtube.com/watch?v=OTwTebAoCkQ
« Paskutinį kartą keitė: 2016-12-29 10:48 sukūrė PiPPas »

Neprisijungęs montezumijus

Ats: AR 156 1,9 JTD: elektronikos problemos
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2016-12-29 12:22 »
Dėl perdegusių lepmų pranešimo taip ir turi būti. Jei perdega artimos ar tolimos šviesos, pranešimo ir nebus. Jis atsiranda tik nedegant gabaritams, stabdžiams ar numerio apšvietimui. Dėl dažnai perdegančios lempos problema gali būti su kontaktais. Patikrink ar jungtis su pačia lempute nepažaliavusi, neapdegusi, neklibanti.
Dėl pakaitinimo žvakių pranešimo dar gali būti kalta ir rėlė. Reikia ją žiūrėti. Pas mane pvz. pakeistos visos žvakės, nauja rėlė, bet pranešimas dažnai išlenda skydelyje. Nebežinau kur ieškoti problemos.
« Paskutinį kartą keitė: 2016-12-29 12:24 sukūrė montezumijus »
GTV V6 TB
ex 156 1.9JTD


Having an Alfa is a bit like having a cat.......you don't own it, it owns you.

Neprisijungęs zornikas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 1,9 JTD: elektronikos problemos
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2017-01-04 21:56 »
tai vat, problema su durim susitvarkė   :D Žvakių relė ok, pasitikrinau žvakes, tai ketvirta žvakė buvo mirus. Tai Denso zvakes nekokybiškos arba papuolė brokas man. Problemos su lempa perdegančia irgi tfu tfu tfu, nebekelia galvos skausmo  :)

Neprisijungęs zornikas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 1,9 JTD: elektronikos problemos
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2017-01-12 10:22 »
Iškilo dar viena bėda  ::), nebeveikia autopilotas. Nežinau ar čia nuo šalčio gali būt, kad jis nebeveikia? nes žemiau -12 pas mane borto kompas nieko neberodo, kol nesusyla salonas, ir žalias indikatorius neužsidega autopiloto. Jei mažiau kaip -10, tai tada viskas kaip ir ok. Žalia indikatoriaus lempute užsidega, bet kai spaudi užfiksuoti greiti, jis neužsifiksuoja. Gali būt, kad pakeitus sankabos pagrindini cilindriuka (tas kur po pedalais) nusimušė sankabos padėties daviklis ar kažkas atsitiko? Ar tiesiog laukt pliuso lauke ir tada žiūrėt, veiks/neveiks ?

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 1,9 JTD: elektronikos problemos
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2017-01-13 00:32 »
tai vat, problema su durim susitvarkė   :D Žvakių relė ok, pasitikrinau žvakes, tai ketvirta žvakė buvo mirus. Tai Denso zvakes nekokybiškos arba papuolė brokas man. Problemos su lempa perdegančia irgi tfu tfu tfu, nebekelia galvos skausmo  :)

su Denso ant Alfos irgi nekažką. dvi mirusios, nors varža gera, bet maitinimą pajungus kaito korpuso vidury pati žvakė. tai arba visgi brokas arba nemoka gaminti žvakių, nors japonams statytos, bėdų nebuvo
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs zornikas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 1,9 JTD: elektronikos problemos
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2017-01-13 10:19 »
pas mane kaito ji, bet vos vos tik  galejau rankose nulaikyt. sulaukiau pliuso lauke, visai nebeįsijungia autopilotas  ::), nuo kur pradet ieskot bedos?

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156 1,9 JTD: elektronikos problemos
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2017-01-13 14:58 »
pas mane kaito ji, bet vos vos tik  galejau rankose nulaikyt. sulaukiau pliuso lauke, visai nebeįsijungia autopilotas  ::), nuo kur pradet ieskot bedos?

sankabos ir stabdziu daviklius patikrink testeriu. visa kita jau su kompu teks daryti
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480