Autorius Tema: Alfa Romeo STELVIO  (Skaityta 172394 kartus)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #150 Įrašytas: 2018-08-20 18:19 »
Ką išvardinai skamba kaip superis :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs montezumijus

Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #151 Įrašytas: 2018-08-20 21:29 »
Bet kas per mada pristot ir bandyt irodyt, kad tavo pirkinys niekam tikes. Kazkoks tikro lietuvio bruozas.
GTV V6 TB
ex 156 1.9JTD


Having an Alfa is a bit like having a cat.......you don't own it, it owns you.

Neprisijungęs Dominykas.info

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 367
  • Karma: +0/-0
  • R e d l i n e ­­_­ ­A d d i c t
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #152 Įrašytas: 2018-08-20 22:32 »
Bet kas per mada pristot ir bandyt irodyt, kad tavo pirkinys niekam tikes. Kazkoks tikro lietuvio bruozas.

Brum pats laikas reabilituotis ir grįšti prie alfų o tai išties paskutiniu toks jausmas čia rašinėja bile parašyt ir aistras pakurstyt kaip koks pasiklydęs tarp forumų.  :D
Main:
Alfa Romeo GTV 916 2.0TS  -  632 Nero [KOU:916]

Dom's GTV

http://Facebook.com/groups/GTV916

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #153 Įrašytas: 2018-08-20 22:35 »
Bet kas per mada pristot ir bandyt irodyt, kad tavo pirkinys niekam tikes. Kazkoks tikro lietuvio bruozas.
Aš nesakiau taip, pirkinys puikus, tik noriu pasakyti, kad reiktų mažiau marketingo klausyti, kai gauni tą patį tik su kitu pavadinimu ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #154 Įrašytas: 2018-08-20 22:36 »
Brum pats laikas reabilituotis ir grįšti prie alfų o tai išties paskutiniu toks jausmas čia rašinėja bile parašyt ir aistras pakurstyt kaip koks pasiklydęs tarp forumų. 
Šiaip yra ne tavo reikalas kur ir kaip aš reabilituojuosi ir kas man šiuo metu yra prioritetai, tai pasylaikyk asmeniškumus sau ;)
Aistras matysime kai antrą variklį su savo tepalu padėsi su tiek vargo ir pinigų švaistymu jau būtum laimingas busso savininkas.
« Paskutinį kartą keitė: 2018-08-20 22:38 sukūrė brumbrum »
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Dominykas.info

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 367
  • Karma: +0/-0
  • R e d l i n e ­­_­ ­A d d i c t
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #155 Įrašytas: 2018-08-20 22:45 »
Šiaip yra ne tavo reikalas kur ir kaip aš reabilituojuosi ir kas man šiuo metu yra prioritetai, tai pasylaikyk asmeniškumus sau ;)
Aistras matysime kai antrą variklį su savo tepalu padėsi su tiek vargo ir pinigų švaistymu jau būtum laimingas busso savininkas.

Čia rimtai seni? Aš gi aiškiai rašiau kas buvo su tuo varikliu ir kad indėklai buvo suvalgyti kai buvo pravažiuota be tepalų (prikepę žiedai ilgai stovėjusiam motorui) ir tuo metu buvo Shell tepalai pagal knygą. Tai prie ko čia tie tepalai dabar? Kartais geriau atkreipti dėmesį į žmonių pastabas o ne atsakant nukreipti temą kad nesąmonę parašyt.  :)
Main:
Alfa Romeo GTV 916 2.0TS  -  632 Nero [KOU:916]

Dom's GTV

http://Facebook.com/groups/GTV916

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #156 Įrašytas: 2018-08-20 22:50 »

Čia rimtai seni? Aš gi aiškiai rašiau kas buvo su tuo varikliu ir kad indėklai buvo suvalgyti kai buvo pravažiuota be tepalų (prikepę žiedai ilgai stovėjusiam motorui) ir tuo metu buvo Shell tepalai pagal knygą. Tai prie ko čia tie tepalai dabar? Kartais geriau atkreipti dėmesį į žmonių pastabas o ne atsakant nukreipti temą kad nesąmonę parašyt.  :)
Dabar paskaityk dar kartą savo komentarą apie mano reabilitacijas ir kaip tai susiję su šia tema? :) Tada suprasi mano komentaro mintį ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Dominykas.info

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 367
  • Karma: +0/-0
  • R e d l i n e ­­_­ ­A d d i c t
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #157 Įrašytas: 2018-08-20 22:54 »
Dabar paskaityk dar kartą savo komentarą apie mano reabilitacijas ir kaip tai susiję su šia tema? :) Tada suprasi mano komentaro mintį ;)

Susiję tuo kad kurstai aistras ten kur to visiškai nereikia, o tavo komentaras (kaip ir mano) viso to tesinys.   :mzp:
Main:
Alfa Romeo GTV 916 2.0TS  -  632 Nero [KOU:916]

Dom's GTV

http://Facebook.com/groups/GTV916

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #158 Įrašytas: 2018-08-20 23:03 »
Jei edukacija yra kurstymas, tebūnie žmogus tiesiog norį įrodyti, kad launch edition (kitose rinkose vadinasi first Edition) kažkuom ypatingiau nei superis apart pavadinimo kuris tiesiog yra pirmųjų stelvio išleidimas, tai realiai tik paketo pavadinimas kuris vėliau tapo superiu, o realiai tas pats, mane tiesiog erzina autobravos vadybininkai kurie nieko nesupranta apie Alfas, o jas pardavineja ir ne vienu atveju durnina žmones, dabar ir superį galimą įsigyti su standartinėje įrangoje su xenon, žibintų apiplovimu, šildomas valytuvais, galinio vaizdo kamera ir taip toliau, tik Pvz Lietuvos stelvio superio standartinė įranga kažkodėl skyriasi nuo kaimynų lenkų ar vokiečių ir kai kuriais atvejais Lietuvoje stelvio brangiau... thats the point... kas man nelabai patinka kaip potencialiam pirkėjui...
First Edition arba Launch Edition vienas pliusas, tai buvo gera kaina už sukomplektuotą įrangą.
Čia mano pirminio pasiūlymo kainos, dar radau popiergalį :)
« Paskutinį kartą keitė: 2018-08-20 23:23 sukūrė brumbrum »
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Juodas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 204
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #159 Įrašytas: 2018-08-20 23:37 »
brumbrum, taip suprantu, tau reikia keisti parašą "Bus: 75/GTV6? Stelvio" :)
Alfa Romeo 147   1.6 TS 88 kw 2001          ... 2012-2019
Alfa Romeo GT   1.9 JTD 110 kw 2004        ... 2017-
Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTD 147 kw 2008   ... 2020-