Autorius Tema: Alfa Romeo STELVIO  (Skaityta 172418 kartus)

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2016-11-23 10:58 »
Grazus planas, bet jei tu zadi kasdiena su jais vazineti, tai nera viskas, taip grazu, kaip atrodo. Jeigu ne kasdienai, tai negi yra geriau sioje vietoje, jei aplinkybes nereikalauja to, ko negali pasiulyti fca, pvz miniveno ar pan? Tiek 164, tiek GVT jau ne kasdieniam vartojimui, o tik savaitgali, vasara i gamta nulekti ar per alfatura pasirodyti, jau siandien tinkami, o, kol sutrinsi Q4, bus dar giliau iklimpe i minetaji "liuna". Dar keli metai ir ta pati 156 taps savaitgaline arba paskutiniai metai iki ata. Tiesiog nebeapsimokes kasdienai ju remontuotis, nes jie ne tik techniskai atitarnave, bet ir moraliskai pasene. Vertes, pinigine israiska, is ju nebus (arba bus per didele, kasdienai, kaip pvz GTV6), remontas kainuos tiek, kiek ir dabar, tik detaliu gauti seksis vis sunkiau, apie srotines dalis teks pamirsti, tad, is kitos puses ziurint, remontas/islaikymas net ir pabrangs, nes dauguma smulkmenu, kurias dabar galima neblogas ir pigiai srote rasti, jau neberasi. Kasdienai skirti naujieji modeliai, taip pat modeliai iki 10-15, max 20 metu, bet dar turi laiko pamegti gal ne 159 ar Giulietta, bet Gulia ar Stelvio tai tikrai. Tuo paciu, turetu pasirodyti ir daugiau modeliu netolimoj ateity:D :alaus:
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs moonshine

Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2016-11-23 11:20 »
...bet dar turi laiko pamegti gal ne 159 ar Giulietta, bet Gulia ar Stelvio tai tikrai....
Pirmiau buvo Alfos, kurias buvom pasiruošę "imti nedraugavę". Dabar - na, dar "turim laiko pamėgti". Mane asmeniškai džiugina bent tai, kad čiupinėjant gyvai, naujosios AR kur kas geriau atrodo nei fotkėse.  :lol:
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2016-11-23 11:33 »
Man tai labai net patinka šitas SUV nes tenkina mano visus poreikius kai šeima gausi ;)
Pažiūrėsime review po kelių metų kaip su jų patikimumu ir bus galimą jamti :)

Sent from my iPlyta
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2016-11-23 14:55 »
Pirmiau buvo Alfos, kurias buvom pasiruošę "imti nedraugavę". Dabar - na, dar "turim laiko pamėgti". Mane asmeniškai džiugina bent tai, kad čiupinėjant gyvai, naujosios AR kur kas geriau atrodo nei fotkėse.  :lol:
Kaip kam, man asmeniskai labai gera ispudi paliko Giulia, nepaisant tu fokisko dizaino evoliucijos nesamoniu (cia patemp, ten paplatint ir vuolia, naujas modelis). Yra trukumu lyginant su senesniais modeliais, bet yra ir nemazai +, kaip drivers car'ui, kuriu neturejo jokia Alfa, nuo pat 75 laiku, tai rwd, bei padoru varikli, kuris jau is gamyklos nebus nupiepes, kaip ts ir jts. Sakyti, kad jie neidomus, nesamone, sutinku, kad Mito ar Giulietta daugumai musu gali nelabai patikti, bet naujieji modeliai visai kitame lygyje. Dar pora modeliu per artimiausius metus isleidus, galimai gresia Jaguar likimas, kuriu as nemaciau gatvese pries keleta metu ir kuriu,  paskutiniuju modeliu, kurie, bent man, savo stilistika ir ivaizdziu primena naujuosius AR (reta marke, prisikelusi is anapilio, bet nupiesti tuo paciu "sedanas auksciau-placiau'', tik dar ir brangesni lyginant su AR) dabar sutinku gatvese per daug neieskant.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

TwinTurbo

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2016-11-24 22:24 »
Džiugu, kad nauji modeliai pagaliau pasirodė ir yra/bus parduodami. Bet aš gal senstu :) Prieš tai apie 159 svajojau, bet kai pavažiavau- nepatiko visai. Dabar įsikinkęs 156 Crossą, labai džiaugiuos pravažumu ir praktiškumu, bet sekanti nebus nei 159 nei Giulia, nei Stelvio. Kasdienai ir 156 užteks manau dar ilgam, o sekanti tai arba GTV 6 arba 164 3.0. Naujosios nėra man labai gražios :) just sayin.

Tikriausiai abudu senstam  :D man irgi nei ta, nei tas įspūdžio nepadarė. Vis dar jaučiu nostalgiją seniesiem modeliam būtent 155 ir 164, dar 156 savo laiku buvo kažkas išskirtinio. O 159 ir Brerai tik pasirodžius 2006 metais privertė žandikaulį numest. Pastarosios dizainui palei šiai dienai, mano akim, niekas neprilygsta ir yra kažkas tokio, ko nelabai kada ir bepamatysim.

Taip, Alfa ne vien dizainas, bet jie visus tuos metus, kai negamino performancinių modelių su RWD, išsiskirdavo iš visos likusios pilkos masės būtent savo dizainu. Nekalbu, kad Giulia QV nesižiūri, žiūrisi ir dar kaip, tik "pigiosios" dyzelinės versijos šiek tiek nuvylė ir paprastu dizainiu ir silpnokais varikliais. O Stelvio ne kas kita, bet pripažinkim, kad padidinto pravažumo Giulia Q4  :D
« Paskutinį kartą keitė: 2016-11-24 22:30 sukūrė TBi »

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2016-11-25 10:02 »
Tikriausiai abudu senstam  :D man irgi nei ta, nei tas įspūdžio nepadarė. Vis dar jaučiu nostalgiją seniesiem modeliam būtent 155 ir 164, dar 156 savo laiku buvo kažkas išskirtinio. O 159 ir Brerai tik pasirodžius 2006 metais privertė žandikaulį numest. Pastarosios dizainui palei šiai dienai, mano akim, niekas neprilygsta ir yra kažkas tokio, ko nelabai kada ir bepamatysim.

Taip, Alfa ne vien dizainas, bet jie visus tuos metus, kai negamino performancinių modelių su RWD, išsiskirdavo iš visos likusios pilkos masės būtent savo dizainu. Nekalbu, kad Giulia QV nesižiūri, žiūrisi ir dar kaip, tik "pigiosios" dyzelinės versijos šiek tiek nuvylė ir paprastu dizainiu ir silpnokais varikliais. O Stelvio ne kas kita, bet pripažinkim, kad padidinto pravažumo Giulia Q4  :D

Nieko nepadarysi - iš kažko gyvent irgi reikia. Reikia džiaugtis, kad išvis markės neištiko Saab ar Lancia likimas.

Be to, ar jau matei Giulia gyvai? Ji atrodo kelis kartus geriau gyvai, nei nuotraukose. Tiek išorėje, tiek viduje yra kažkas labai savito ir kartu pažįstamo. Užteko atsisėst į sėdynę ir supratau, kad tai yra būtent tai, kas man patinka ir limpa. Turėjau 156, turėjau 159, dabar turiu Giuliettą. Galiu pasakyt, kad 156 ir Giulietta yra praktiškai tas pats, tik viena senesnė, o kita naujesnė (vairavimo malonumu ir jausmu sėdint sėdynėje). Tuo tarpu, 159 dizainas buvo kažkas tokio, gerai ant kelio stovėjo, patogios sėdynės, bet... Kažko ten trūko. Man ten trūko tos sielos, to vairavimo malonumo, kurį turėjo 156 ir dabar turi Giulietta. Toks, kad pat geras ir keistas jausmas, koks buvo 156 ir dabar yra Giuliettoj, mane buvo apėmęs, kai atsisėdau į 4C - tiesiog atsisėdau ir supratau, kad tai yra kažkas tokio, o Giulia tą jausmą turi dar stipresnį. Labai sunku tai išreikšt žodžiais. Tai reik pajust.

P.S. O tau mažai 150, 180 ir 210 AG dyzeliuose? Ji juk lengva pakankamai, tikrai turėtų smagiai važiuot. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2016-11-25 10:45 »
Gal kartosiuos, bet, manau, kad visi puikiai suprantam, jog, dabar tiek mums, tiek koncernui ne dizaino issukiai ir ekspermentai turetu buti pirmoje vietoje, o pardavimu kelimas, didinimas, rinkos pletimas. Jei tai pavyks, eteityje bus vel galima isleisti kazka unikaliai atrodanciu (ir tikiuosi jau su Giulia, o ne 156 "hardwaru", turiu omenyje rwd, tikra GTA/QV versija ir pan.) Ir taip jau vos per zingsni isvengeme to, kad galbut, siandien butume sulauke ne poros nauju unikaliu modeliu, kurie Nurnburgringe sumales i miltus savo artimiausius konkurentus, bei zada nebloga nauja pradzia, galbut vietoje ju, dabar sukande dantis dziaugtumemes naujuoju, greitesniu ir sportiskesniu Alfa Romeo Passat, Alfa Romeo Golf ar Alfa Romeo Tiguan su naujais TSI, bei TDI varikliais. Daugiau pozityvo :star:
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2016-11-25 11:45 »
Gal kartosiuos, bet, manau, kad visi puikiai suprantam, jog, dabar tiek mums, tiek koncernui ne dizaino issukiai ir ekspermentai turetu buti pirmoje vietoje, o pardavimu kelimas, didinimas, rinkos pletimas. Jei tai pavyks, eteityje bus vel galima isleisti kazka unikaliai atrodanciu (ir tikiuosi jau su Giulia, o ne 156 "hardwaru", turiu omenyje rwd, tikra GTA/QV versija ir pan.) Ir taip jau vos per zingsni isvengeme to, kad galbut, siandien butume sulauke ne poros nauju unikaliu modeliu, kurie Nurnburgringe sumales i miltus savo artimiausius konkurentus, bei zada nebloga nauja pradzia, galbut vietoje ju, dabar sukande dantis dziaugtumemes naujuoju, greitesniu ir sportiskesniu Alfa Romeo Passat, Alfa Romeo Golf ar Alfa Romeo Tiguan su naujais TSI, bei TDI varikliais. Daugiau pozityvo :star:
Trūksta alfai elektros ;) Net vagenas išsikėlė tikslus iki 2025 būti lyderiu elektroje :)


Sent from my iPlyta
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Zenius

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 595
  • Karma: +0/-13
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2016-11-25 13:08 »
Ka ten elektros ,kaip ir rase pries mane ,gerai kad aplamai masinas gamint pratese.
; VAZ 2103,VAZ 8 ,Opel Senator, 2.5 .LANCIA PRISMA 1.9 D 65 AG ,Renault 11 d 1.6.  Vw Golf II 1.6 D .Chevrolet Camaro IROC-Z.  Vw Passat B5 1.6.OPEL VECTRA 4X4 16V A6 C4 Avant 2.5 TDI Quattro 1997. A8 3.7 V8 QUATTRO . Dar  C4 2.5 TDI  QUATTRO . Vw Tiguan D. A6 3.0 TDI Quattro.  Turiu; Crosswagon Q4

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfa Romeo STELVIO
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2016-11-25 13:33 »
Ka ten elektros ,kaip ir rase pries mane ,gerai kad aplamai masinas gamint pratese.
Tikrai taip, jei dar būtų pigesni už vokiečius ir japonus, tada išvis liuks, nes giulkos kaina į Audi ir Bmw kainų segmentą šoka, o tai yra didelis minusas norint rinkoje įsitvirtinti...


Sent from my iPlyta
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?