Konsultacijos > Alfa Romeo 159, Brera/939 Spider, Giulietta, MiTo

932+ BLIC KLAUSIMAI - ATSAKYMAI!!!

(1/8) > >>

Esnyper:
Trūksta čia tokios temos, kaip 156/147/GT lentoj.

Pradėsiu:

1. Perdega per ~6 mėn jau 3-čia lemputė priekyje. Ir nerodo klaidos kompas. Kai gale perdėgė, rodė tiksliai kuri perdegė, o su priekiu ar gabaritas perdega, ar trumpoji - nieko nepraneša. Normalu?
2. Lyjant ir nustačius pilną AUTO kondicionieriui, su laiku jis pradeda pūsti tik į kojas, ko pasekoje pradeda nuo viršaus rasoti priekinis ir šoniniai langai. Salono filtro keitimas nepadėjo. Gal kas susidūrėt?

Auto: 159 FL.

PiPPas:
Dėl lempučių, tai man buvo taip, kad momentais per mėnesį kelias lemputes pakeisdavau vienodas, o tada ramu. Galiausiai nudegė galiniai posūkiai paeiliui per kelias dienas. Taxius sutvarkė ir nuo to laiko buvo ramu visus metus iki pardavimo.

Su oro pūtimu neteko susidurt. 8)

montezumijus:
Jei perdega priekines trumpuju lemputes, pranesimo ir nebus. Tipo ir taip pastebesi. Reaguoja tik i gabaritus, numerio apsvietimo ir stopu perdegima.
Del kondicionieriaus, tai toks jo darbo algoritmas Auto rezime. Nieko nepakeisi. Mano 156oje lygiai taip pat elgiasi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

PiPPas:

--- Citata iš: montezumijus  2016-10-07 21:43 ---Jei perdega priekines trumpuju lemputes, pranesimo ir nebus. Tipo ir taip pastebesi. Reaguoja tik i gabaritus, numerio apsvietimo ir stopu perdegima.
Del kondicionieriaus, tai toks jo darbo algoritmas Auto rezime. Nieko nepakeisi. Mano 156oje lygiai taip pat elgiasi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

--- Baigti citatą ---

Papildymas:
Reaguoja ir į posūkius priekinius, bei galinius, bei atbulinio lempas, rūko žibintą galinį. Kadangi keičiau, tai mačiau šiuos pranešimus 8)

Kadangi su kondiške buvo viskas gerai pas mane ir visada su Auto režimu važinėjau - žiemą ir vasarą 159'oj, tai niekad nebuvo, kad tik į kojas pūstų - eidavo visur, kur atidarytos angos buvo 8)

jarre_lithuania:
Dėl kondicionieriaus tai maniškė 156 būna kartais irgi mėgsta sumastyti į kojas  pūsti, nors nustatyta į langą arba į langą ir kojas. Užkūrus pučia taip kaip būnu nustatęs minimaliu vėjeliu, tada pašilus padidina vėjelį. O vėliau kartais sumąsto permesti į kojas. Šią savaitę, kai labai lietinga, kelis sykius pajutau, kad į langą dingo pūtimas ir liko tik į kojas.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją