Autorius Tema: AR Giulietta: Kuro sąnaudos  (Skaityta 13986 kartus)

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR Giulietta: Kuro sąnaudos
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2016-09-05 13:50 »
Man pavaziavus su is250 kilo toks ispudis, kad jis neina.  :begam:

Bent ne taip, kaip tikejausi. Apskritai, lexus pasizymi panasia vairavimo dinamika kaip gulejimas vonioje. Jis tiesiog nenori vaziuoti agresyviai. Zinoma, su ISF nevaziavau.

O kalbant aoie kuro sanaudas - laikinai eksploatuoju vw polo 1.4 benz su 59kw. Automata. Tai mieste taip pat 10...taigi neieskok gedimu, viskas yra ok  :D dziaukis gera masina, o ta 1 litra prir sanaudu gali lemt ir vejo kryptis mano nuomone.  :D :D

Neprisijungęs linasmnt

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR Giulietta: Kuro sąnaudos
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2016-10-08 14:06 »
Na man po truputį vis užeina noras pasižvalgyti ir į montuojamas dujų įrangas. Ar problemų nebūtų į tokį modelį įsistatyti,nes vistiek yra laisvos vietos, kai atsarginio rato nėra?

Neprisijungęs KLIFF

Ats: AR Giulietta: Kuro sąnaudos
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2016-10-09 01:20 »
I sita nezinau, bet i tuos kiek senesnius variklius (nuo ~2006 ir auksciau) su tiesioginiu ipurskimu, kaip jts, tfsi ir pan, dujas dedavo, bet montavimo kaina versdavo dauguma persigalvoti. Pasinaudojes paieska ar gugle, rasi daugiau info apie tai, as tik viena ausim girdejau tuos nuansus, bet ju yra ir del ju kaina toli grazu ne 600eur, kaip i senuosius variklius. Vargu ar i siuos kainuos pigiau. Cia ne vietos balionui klausimas, nes balionui vietos visada atsiras :) Skambink visiems dujininkams ir suzinosi, kaip kas, cia nelabai rasi, kas dujom vaziuoja, nes apskritai nera daug forume su Giuliettom.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491