Autorius Tema: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.  (Skaityta 15739 kartus)

Neprisijungęs Fylfot

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 164
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2017-03-24 14:57 »
Sveiki,
Na aš irgi galiu pasidalinti savo patirtimi. Pirmas išmanusis mano buvo samsung galaxy s1, tuo metu buvo vienas pirmųjų ir atrodė cool, aplamai kad išmanus, bet tai buvo jau seniai, vėliau nusipirkau, samsung s3, nothing really special, tiksliau nelbai kas jame naujo buvo, tiesiog SEKANTI versija,, po to tur4jau Sony Xperia buvau jau kažkas naujo, geras visai telefonas, bet batareika parėjo, pasikeičiau, tada vis striginėt pradėjo, kol galiausiai trūko kantrybė. :D Nusipirkau šiemet iPhone 7 http://www.ideal.lt/produktai/apple/iphone/iphone-7/iphone-7-32gb tai visai kitaip, esu dabar patenkintas, aišku žiūrėsim kas bus po metų, kitų, bet kolkas atrodo labai kokybiškas, stilingas, batareika ilgai laiko, ir kas svarbiausia man softas labai patinka :)) jis paprastas, user friendly, nesunku susigaudyt, viskas ten kur reikia :) Tai jei kas galvosit apie šį tai drąsiai rekomenduoju :) Aišku kaina nėra maža, bet believe me it is worth it ;) Good Luck!
Tipiska situacija girdeta aibes kartu. Su laiku taip susigyvensi su ios, kad nebenoresi zvalgytis atgal. Asmeniskai su ios ta pati padariau pries kokius 3-4 metus, su macos 5-6 ir ne vienos dienos nesigailejau :) Kaina, kaip kaina, nera ji didele, nes android flagmanai dabar kainuoja ta pati. Po metu, jeigu neprireiks garantinio, kaip zinia dabar viskas i rinka paleidziama be ilgesniu gamintojo testavimu, mazdaug istestuos vartotojas, ar tai tik siaip kas neveiks, ar kelnes susisprogdins, ne musu rupestis, tai bus pas taps, kaip ir dabar, taip ir po dvieju, ir dar po triju jis suksis panasia sparta, kaip naujas, tuo jie labiausiai ir issiskiria is kitu, netoleruoja "lago" :)

O man labiau į tipišką reklamą panašu.
« Paskutinį kartą keitė: 2017-03-24 14:59 sukūrė Fylfot »

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2017-03-24 15:01 »
Niekad nepatiko Apple produkcijos darbas (dizainas tai taip, gražus). Servisas jų taip tikrai orientuotas į vartotoją, bet kai tiek sumoki už naują aparatą su 2 metų senumo hardware, tai turėtų kiekvieną pirkėją, kuris ateina į saloną, pamasažuoti nemokamai.
Nežinau apie kuriuos flagmanus šnekam, bet turimo OnePlus nekeisčiau į jokį Obuolį, o ir jo kaina mažesnė ir parametrai žymiai geresni, apie jokį lagą net prisimint nereikia.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2017-03-24 16:51 »
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu, viskas tvarkoje sioj vietoj. Bet kas liecia  tu ramu, mhz, ghz, gb bei kitu mato vienetu kieki ant pakuotes, perkant produkta man dauguma ju svarbus tiek pat, kiek mpx kiekis renkantis foto aparata ar watu kiekis renkantis garso sistema. Dauguma ju seniai prarado prasme ir labiau tinkami reklaminiams sukiams, nei realiai turintys nauda vartotojui ar kazka nurodantys apie pacio produkto geruna/bloguma. Juolab, kai kalbama apie skirtingas operacines sistemas. Daug svarbiau ne tai kuris irenginys turi daugiau skaiciu pries kableli, kiek tai, kiek gera jo operacine, kiek ji atidirbta ir pritaikyta turimam hardwarui. O gal tiesiog hardwaras os'ui parenkamas optimalus.? Mgz, ramai aktualesni islieka pc su win sistema, kuri eina visiems vienoda, tuomet kazkiek juntamas skirtumas. O kas liecia ios ir android telefonu/planseciu lyginima pagal ramu ir mgz kieki, tai visiskai beprasmis reikalas. Uztenka abu panaudoti ar pasidometi ivairiais spartod testais, kuriuose, kaip kartais megstama ivardinti, dvieju metu senumo, dvigubai silpnesnis hardwaras duoda malku tam su daug mgz ir ramu. Ps. Svarbiausia, kad butu pasirinkimo galimybe, gaila, kad jos beveik nebeliko, realiai renkames tarp ios, android. Viena tiesiog renkiesi arba ne, ir jei renkiesi zinai, kad veiks ir kaip ji veiks,  antrajai lygini ramus, mghz ir tikiesi, kad viskas bus gerai. Sorry, pamirsau apie nisina winphone, apie kurios egzistencija jau galima ir pamirsti, nors is esmes ji buvo labai nebloga alternatyva :) ios vs android? Manau, sioj vietoj nemazai svarbu ir likesi vartotojo ecosistema, jei pas tave mac ir dar koks ipad, kvaila butu rinktis android ir atvirksciai.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Fylfot

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 164
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2017-03-24 16:59 »
Visiškai nesutinku. Tiek RAM, tiek CPU yra labai svarbu, nepamiršk, kad tavo minėtose operacinėse sistemose dar turi suktis krūva kitų gamintojų programėlių.

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2017-03-24 17:56 »
Aš irgi nesutinku Kliff ir pritariu Fyflot. Ramas ir procesorius yra esminiai įrenginio spartumo indikatoriai. Sutinku, kad Apple optimizavo savo operacinę sistemą darbui su konkrečiu procesorium ir pasiekė gerų rezultatų, kuriais patenkinti vartotojai, tačiau dažniausiai Androidu nepatenkinti būna tie, kurie buvo prisilietę tik prie pigesnių Samsung ir pan. telefonų, kur tas OS veikia tragiškai. Švarus be prigrūstų gamintojo bloatware, atidirbtas Androidas ant galingo procesoriaus su daug ramų sukasi kaip bitė.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2017-03-24 18:41 »
Tai apie ka mes kalbam? Jei lyginam androidus, sony, samsa, htc, zte, hujavei ir t.t. tuomet, taip. Juos galima lyginti, rinktis ir vertinti spartesnis ar letesnis aparatas bus, sprendziant pagal deklaruojamus mhz, bei ram. Bet jeigu kalbam, kaip siuo atveju, apie ios lyginima su android, tai cia visiskai nesulyginami dalykai, ir sakyti, kad iphone turi keleriais metais pasenusi hardwar ar, kad koks htc, ar kitas android is flagmanu serijos geresnis, nes turi daugiau mhz ir ram, yra visiska nesamone. Nes, kam iphone reikalinga daugiau gelezies, nei jis jos turi? Kad daugiau elektros energijos suvartotu? Klaseje ar kieme pries draugus pasigirti, pas ka ramu ir branduoliu daugiau? Kam? As to nesuprantu. Man asmeniskai svarbu, kad daiktas veiktu, paimi i rankas, ijungi ir veikia. Veikia nepriekaistingai, kaip legendine 3310 kadais, be jokio lago, be jokios reklamos, be jokiu antivirusiniu, flesinimu, hakinimu, instaliavimu, isinstaliavimu ir perinstaliavimo ir kito laiko gaisimo, kazkada man visa tai patikdavo, net buvau ant pasineses, bet gal pasenau, gal tiesiog atsibodo, man tai nebeidomu ir neturiu tam laiko. Ir man visiskai nerupi kiek ten ramu telefone ar koks procas jame, man svarbu, kad viskas kas ten yra, veiktu! Jeigu kam nors i7 atrodo su keliais metais pasenusiu hardawaru, tai ka ten kalbeti apie mano seni 5S, kurio hardwaras turbut butu ivardintas, kaip is akmens amziaus. Nepaisant to jis veikia puikiai, be menkiausio lago, be jokiu nesusipratimu. Todel man visiskai nesuprantama, kam reikia daugiau gelezies, kai jos pilnai pakanka :)
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Fylfot

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 164
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2017-03-24 20:20 »
Na taip, jei tik skambini ir retkarčiais sms brūkšteli tai ir minėtos 3310 per akis...

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2017-03-24 21:19 »
Ne tik skambinti, galima ir pageiminti, ir skaiciuotuvu pasinaudoti, iki pilnos laimes truksta tik 16mpx kameros ir biski daugiau ramu, bei branduoliu :)
« Paskutinį kartą keitė: 2017-03-24 21:31 sukūrė KLIFF »
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491