Autorius Tema: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.  (Skaityta 15738 kartus)

Neprisijungęs egidzka

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 30
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2016-06-25 16:08 »
Visai patogus dalykas tie laikrodziai, tik as emiau is pigesniu tai baterija beveik nenaudojant vos para istempia :(

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2016-06-25 18:17 »
Aš turiu pardavime Microsoft band 2 ir Garmin vivoactive hr, jei ką domina pm.


Sent from my iPlyta using Tapatalk
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2016-06-27 10:54 »
Kazkada turejau Burg 16 Tokyo su sim kortele. Mano nuomone, bent jau tada, tai tikrai, sim lizdas buvo vienintele prasme pirkti toki laikrodi. Panaudojau po kartu, iskarto buvo problemu su garsu per bleutooth, bet jos nereguliarios, tad nadojau dar keleta dienu. Veliau paaiskejo, kad tos problemos kyla dazniau, negu nekyla, tad nunesiau i garantini. Ten ilgai nieko neklause, pasiule nauja arba pinigus atgal. Pasirinkau nauja. Parsinesu as ji, pakankamai laimingas namo, ijungiu, ir paaiskeja sekanti problema, negaudo tinklo :D Nunesu vel i garantini, nieko neklause, naujo nesiule (ana karta paemiau paskutini), ir atidave pinigus. Kaip supratau, tai Burg kasdienybe, ir kiek pastebejau, sitie olandiski, kinijoj pagaminti stebuklai, netgi dingo is rinkos. Nors projektas buvo visai idomus, ir vasara, kai kiseniu, tinkamu telefonui, sortuose nera, laikrodis su sim, ganetinai patogus sprendimas.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Sraigamobilis

Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2016-06-27 12:39 »
Kažin kaip tas Samsung'as S7? Kas nors čiupinėjot? Vertas tokių pinigų?
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2016-06-27 13:11 »
Ciupinejau sekancia diena kai tik isejo,kazkofel uzluzo zmogui irteko softa perrasinet. Tiesa su softu bugais samsas turbut pirmauja ipac s6 su savo apgailetinu procu
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2016-06-27 13:44 »
Ciupinejau sekancia diena kai tik isejo,kazkofel uzluzo zmogui irteko softa perrasinet. Tiesa su softu bugais samsas turbut pirmauja ipac s6 su savo apgailetinu procu
Aš net buvau nusipirkęs ir man tai įvyko du kartus, tai atgal grąžinau... Supratau, kad po 5 metų petraukos samsungas tik išorę gerą gera daro ir hw, softas Achilo kulnas kaip liko, taip ir liko.


Sent from my iPlyta using Tapatalk
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2016-06-27 13:45 »
Taigi samsung
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2016-06-28 13:02 »
Kažin kaip tas Samsung'as S7? Kas nors čiupinėjot? Vertas tokių pinigų?

Visą mėnesį dirbau su žmogum, kuris turi S7Edge. Labai patenkintas ir sakė, kad jokių problemų. O žmogus tikrai įnoringas ir bet ko neperka, plius pinigų tikrai neskaičiuoja per daug.

Manau, kad čia kaip pasiseka.

Kaip tyčia prieš savaitę iPhone 6S nusipirkau - tik išėmėm iš dėžutės užplombuotos ir jau sugedęs buvo, nes tinklo negaudė. Išėmėm kitą - jokių problemų. 8)

Dabartiniai visi produktai "ant seilių" pagaminti, nes jų reikia daug ir nelabai į kokybę žiūri, taigi ir nežinai kada kur kas kam papuls. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Tomas123123123

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2017-03-24 13:52 »
Sveiki,
Na aš irgi galiu pasidalinti savo patirtimi. Pirmas išmanusis mano buvo samsung galaxy s1, tuo metu buvo vienas pirmųjų ir atrodė cool, aplamai kad išmanus, bet tai buvo jau seniai, vėliau nusipirkau, samsung s3, nothing really special, tiksliau nelbai kas jame naujo buvo, tiesiog SEKANTI versija,, po to tur4jau Sony Xperia buvau jau kažkas naujo, geras visai telefonas, bet batareika parėjo, pasikeičiau, tada vis striginėt pradėjo, kol galiausiai trūko kantrybė. :D Nusipirkau šiemet iPhone 7 http://www.ideal.lt/produktai/apple/iphone/iphone-7/iphone-7-32gb tai visai kitaip, esu dabar patenkintas, aišku žiūrėsim kas bus po metų, kitų, bet kolkas atrodo labai kokybiškas, stilingas, batareika ilgai laiko, ir kas svarbiausia man softas labai patinka :)) jis paprastas, user friendly, nesunku susigaudyt, viskas ten kur reikia :) Tai jei kas galvosit apie šį tai drąsiai rekomenduoju :) Aišku kaina nėra maža, bet believe me it is worth it ;) Good Luck!

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2017-03-24 14:30 »
Sveiki,
Na aš irgi galiu pasidalinti savo patirtimi. Pirmas išmanusis mano buvo samsung galaxy s1, tuo metu buvo vienas pirmųjų ir atrodė cool, aplamai kad išmanus, bet tai buvo jau seniai, vėliau nusipirkau, samsung s3, nothing really special, tiksliau nelbai kas jame naujo buvo, tiesiog SEKANTI versija,, po to tur4jau Sony Xperia buvau jau kažkas naujo, geras visai telefonas, bet batareika parėjo, pasikeičiau, tada vis striginėt pradėjo, kol galiausiai trūko kantrybė. :D Nusipirkau šiemet iPhone 7 http://www.ideal.lt/produktai/apple/iphone/iphone-7/iphone-7-32gb tai visai kitaip, esu dabar patenkintas, aišku žiūrėsim kas bus po metų, kitų, bet kolkas atrodo labai kokybiškas, stilingas, batareika ilgai laiko, ir kas svarbiausia man softas labai patinka :)) jis paprastas, user friendly, nesunku susigaudyt, viskas ten kur reikia :) Tai jei kas galvosit apie šį tai drąsiai rekomenduoju :) Aišku kaina nėra maža, bet believe me it is worth it ;) Good Luck!
Tipiska situacija girdeta aibes kartu. Su laiku taip susigyvensi su ios, kad nebenoresi zvalgytis atgal. Asmeniskai su ios ta pati padariau pries kokius 3-4 metus, su macos 5-6 ir ne vienos dienos nesigailejau :) Kaina, kaip kaina, nera ji didele, nes android flagmanai dabar kainuoja ta pati. Po metu, jeigu neprireiks garantinio, kaip zinia dabar viskas i rinka paleidziama be ilgesniu gamintojo testavimu, mazdaug istestuos vartotojas, ar tai tik siaip kas neveiks, ar kelnes susisprogdins, ne musu rupestis, tai bus pas taps, kaip ir dabar, taip ir po dvieju, ir dar po triju jis suksis panasia sparta, kaip naujas, tuo jie labiausiai ir issiskiria is kitu, netoleruoja "lago" :)
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491