Autorius Tema: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.  (Skaityta 15640 kartus)

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2016-06-09 10:07 »
Nu gerai, naudokis ir mano asmeniniais duomenim i sveikata :D
Esu isbandes visas populiariausias, nuo pirmuju iki velesniu, android ir winphone iki ios. Winphone visai patiko, nors tai dar buvo viena pirmuju Lumia (800), su pirmaja siandienines winp karta. Patiko tuo, kad po android supratau, jog, yra sistema, su kuria ir pigesnis aparatas gali suktis nelaginant. Ios (kaip ir macos) buvo paskutine stotele, kuria priejau, bet kai priejau praejo, bet koks noras zvalgytis atgal. O siai dienai MAN, geriausias aparatas atrodo SE, bet kolkas, dar pilnai 5S pakanka. Neseniai pasiemiau nauja, pagrinde del baterijos, nes zadu toliau draugauti su 5S modeliu metus-kitus. Pagrindines priezastys: mano reikmems idealus dydis telefonui (6 man per didelis, ir nuo 5S greiciausiai pereisiu, prie mineto SE), toliau, nepriekaistingas veikimas, standartiskai nera jokiu nereikalingu reklaminiu ir nereklaminiu nesamoniu, kurios tik stabdo sistema ir eda baterija (kazkada ir bet kai kuriuose android flagmanuose eidavo daugeli ju pasalinti, nieko nehakinant, pigesnese, deja, ne). Kiek girdejau panasiai kalba visi ios vartotojai, tik dydis, kiek vienam pagal skoni, vienas reikia 5, kitam ir paprastas 6 per mazas. Telefonus asmeniskai skirstau i tris grupes, ios, winphone ir android. Neziurint to, kad tu android bent penki dideli gamintojai, bet man jie visi kaip vienas, ten realiai tik isvaizda skiriasi, o viduriai tie patys.
Turejau keleta Sony, nzn, nepatiko man jie nei vienas, kazkokie nedadaryti man jie (arba perdaryti). Bet tik mano nuomone, prasome nesikabineti. HTC viena pirmuju One, neziurint to, kad uzlinko per pirmas kelias valandas nepataisomai, gavau garantiniam nauja ir buvau visai patenkintas, isskyrus tai, kad jo matmenys man buvo didoki. Pagrinde del matmenu ir seke po jo, iphone.
Jeigu kalbeti apie android apskritai, tai gal samsung labiausiai patiko, paprasciausias, maziausiai apkrautas meniu, o tai teigiamai atsiliepia spartai. Na, bet visi android buvo jau gana seniai mano kiseneje, tiketina, kad daug kas pasikeite, bet jei atvirai, man tai visiskai nerupi, nes ios patenkintas visu imanomu 100%.
O "savaitgalio pasivazinejimams" megstu Nokia 6300 (mano galva, tai vienas patogiausiu ir kada nors geriausiu tiek Nokia, tiek ir, galbut, apskritai pagamintu telefonu)- nedidelis, plonas, puikaus dydzio ekranas, puikus meniu, spartus, patvarus, gera baterija ir net fm imtuvas :D Taip pat kartais paimu i rankas tragisko meniu, bet ziauriai patrauklia Motorola V50. Kartais ir 8310, bei 6021 panaudoju. Taip ieskau Ericsson T28S, tiksliau ieskau orginalaus geros bukles, o kol ieskosiu, uzsisakiau takinu "restoruota", bent susipazinimui, nes niekada neturejau tikro Ericsson, tad sis atrodo labai idomus :D
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Sraigamobilis

Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2016-06-09 11:35 »
Aš SONY gerbėjas, Xperia Z-ą naudoju jau treji metai, laiko puikiai, veikia gerai. Pagrindiniai kriterijai buvo dizainas, kamera, veikimo sparta, "waterproof". Nemėgstu kaitalioti telefonus, bet ateityje irgi bus SONY. Kiek teko paminkyti Samsungų, LG ar Huawėjų, niekas geresnio įspūdžio nepaliko..
ex BMW e34
ex Audi A6
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
ex Alfa Romeo Giulietta QV 1750 tbi (Rosso Competizione)
ex Alfa Romeo 155 V6


Alfa Romeo Spider (Alfa...)
BMW 525D E39 FL (vagių džiaugsmas)
KIA Optima (optimalus pasirinkimas)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2016-06-09 11:58 »
Tai ,kad teks rinktis is kazko kito nes z serija nebebus gaminama ,o x serija toli grazu iki flagmanu netempia.
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2016-06-09 12:00 »
Pasiulymas, Nokia ir Microsoft jungti i viena, nes tai is esmes 1:1 telefonai, kaip bulka ir golfas :D Nebent, tu tikra Nokia (klaviaturine) turejai omenyje, kuria vargu, ar kas dar naudoja kasdienai :)
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2016-06-09 12:31 »
Samsungo turbūt geriausi viduriai rinkoje, nu bet FW ir SW tragedija, net geras HW nepadeda :) per sunku jiems tiek telefonų palaikyti, kas paprasta pvz Windows ir iphonams ;)


Sent from my iPlyta using Tapatalk
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2016-06-09 14:31 »
Aš manyčiau, kad dar labai patraukli opcija yra ir Nexusai, kurie turi tikrai visiškai stock versiją Android.

Man paliko įspūdį Nexus 6P tikrai, tik kiek didelis, net ir su mano meškos letenom didelis.

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2016-06-09 16:33 »
Aš manyčiau, kad dar labai patraukli opcija yra ir Nexusai, kurie turi tikrai visiškai stock versiją Android.

Man paliko įspūdį Nexus 6P tikrai, tik kiek didelis, net ir su mano meškos letenom didelis.

Jo, ir pastoviai atsinaujina vis kažkas. Atsinaujina ir atsinaujina. Bendradarbis turėjo LG gamybos Nexusą, jo, viskas ten puiku, veikia ir t.t. bet atnaujinimai vos ne kas 5 minutes. Nebent dabar jau išsprendė tą klausimą...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs ainis

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 484
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
    • Youtube.com/alfainis Vlogas
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2016-06-09 17:07 »
Na as dabar laikinai nesioju nexus 4 senuka, tai neturiu kuo skustis, plikas, paprastas, viskas ko reik yra, isirasiau pora programeliu ir kuo puikiausiai sukasi, updeitu jau senokai jam nieks nedaro, tai del to ramu :D siaip emeilams, interneto panarsymui, kokiems mapsams, youtubei sociai uztenka, zaidimu nezaidziu, tai tokiu atveju man rodos telefono uztenka su tokiais viduriukais, visgi 2gb ramu daro savo :)
Alfa Romeo 166 2.0 TB 00m
Alfa Romeo 166 3.0 V6 02m
Alfa Romeo 146 1.4 Twin Spark 99m
Alfa Romeo GTV 2.0 Twin Spark 99m

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2016-06-10 10:48 »
Pagrindiniai kriterijai - gera kamera su kuo daugiau rankinių nustatymų, talpi baterija. O toliau, jau tik smulkmenos. Naudoju Samsung Galaxy Note 2 ir Note 4. Ir nepaisant to, kad Note 4 yra naujesnis su geresne kamera ir talpesne baterija, man stabiliau veikia Note 2, kuris yra dvigubai senesnis. Pamažu pradedu žvalgytis į iPhone 6S arba Galaxy S7, su mintimi palaukti iPhone 7 metų gale. Nes yra dalykų, kurie man patinka/nepatinka tiek Apple, tiek Samsung produkcijoje.

P.S. Paskutinis mano nuomone tikrai rimtas smartfonas buvo Nokia E72, kuris ne tik atrodė solidžiai, turėjo talpią bateriją, bet ir veikė užtikrintai. Tik vat FW palaikymo problemos privertė jo atsisakyti :(
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2016-06-10 13:05 »
Pagrindiniai kriterijai - gera kamera su kuo daugiau rankinių nustatymų, talpi baterija. O toliau, jau tik smulkmenos. Naudoju Samsung Galaxy Note 2 ir Note 4. Ir nepaisant to, kad Note 4 yra naujesnis su geresne kamera ir talpesne baterija, man stabiliau veikia Note 2, kuris yra dvigubai senesnis. Pamažu pradedu žvalgytis į iPhone 6S arba Galaxy S7, su mintimi palaukti iPhone 7 metų gale. Nes yra dalykų, kurie man patinka/nepatinka tiek Apple, tiek Samsung produkcijoje.

P.S. Paskutinis mano nuomone tikrai rimtas smartfonas buvo Nokia E72, kuris ne tik atrodė solidžiai, turėjo talpią bateriją, bet ir veikė užtikrintai. Tik vat FW palaikymo problemos privertė jo atsisakyti :(

Kolega matomai busite fotografas  :loud:

Idomus sprendimas naujo Huawei P9 su dviem kameros lesiais.
Taip pat ir Obuoliai zada padaryti savo Iphone 7  :star: