Autorius Tema: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.  (Skaityta 15737 kartus)

Neprisijungęs KaJenius

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2016-06-08 16:52 »
Pirmasis kriterijus renkantis telefona kad tai butu Sony (patikimumas, dizainas, aptarnavimas lenkia konkurentus). Toliau kad butu flagship'as ir kuo mazesnis. Taip jau gavosi kad Z3 Compact (bei kiti Compact serijos) yra vienintelis pasirinkimas sioje nisoje tad butent toki ir turiu.
ex 92 Mazda MX-6 V6
ex 00 FIAT Punto HGT
ex 98 MB SLK 200K
ex 09 AR 147 1.9 JTDm
98 AR GTV V6

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2016-06-08 17:12 »
Kur ten patikimumas,ekranai niekam tike,pasizymi trapumu ir jautrumu kai be flipcoverio kalbi tel pastoviai prisiminko. Apie atnaujinimus isvis tyliu. Kazkada buvau uz sony,bet dabar jau tikrai nekoks variantas.
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Easy2

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 183
  • Karma: +0/-0
  • Alfa Romeo 147
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2016-06-08 18:20 »
Aš renkuosi Sony, dabar turiu Z1 compact. Pagrindiniai kriterijai buvo: parametrai, ekrano dydis (nemėgstu didelių ekranų, 5" jau per daug), kamera, patogus krovimas (magnetine krovimo stotelė).
Su kamera tai buvo fail kai sony nusipirkau, nors ir ji 21mp, bet fotkina blogiau už anksčiau turėta Galaxy Ace. Imčiau ios, bet nėra galimybės isidėt atminties kortelę tai iš karto atkrito.

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2016-06-08 18:32 »
Sony geras buvo prieš susijungimą su Ericsson ir iki atsiskiriamo. Buvau didžiausias fanas SE mobiliųjų.

Kada mano mėgstamas HTC One M8 užkniso su savo ultrapixel kamera (realybėj neįmanoma nufotkint, nei vienos geros foot), teko rinktis Sony produktą. Ir dabar kiekviena diena su Sony Z3 yra kančia, soft'as lagina, pastoviai stringa, bug'ai lenda. Labai nervuoja, kada po ko gero geriausios Android aplinkos HTC Sense tenka pereiti į toks jausmas, indų programuotą aplinką... Pikčiausia buvo, kada trečią dieną ekranas suskilo pats, būdamas kišenėje. Telefonas kišenėje buvo vienas, jokio spaudimo tikrai nebuvo. Galiausiai pakeitus ekraną po kelių mėnesiu vėl įskilo kampas, net nežinau kada ir kaip. Jokių smūgių nebuvo.

Dabar galvoju apie HTC 10 arba One Plus kokį variantą. Kol kas neapsisprendžiau, bet tikrai žinau, kad Sony daugiau nepirksiu. Jau geriau išsitrauksiu iš stalčiaus Sony Ericsson W995i :D

Tiesa, kol taisė Sony (gan ilgokai ~3 savaites), teko Šlamsungu naudotis. S4 ar S5. Užuojauta žmonėms, kurie patys savo noru perka šitą nesusipratimą. Soft'as visiškas nonsens'as ir daugelis funkcijų yra padarytos ne tai, kad būtų patogiau žmogui, o kaip lengviau suprogramuoti :D Lagindavo, tačiau mažiau, nei Sony Z3. Dėl išorės irgi galima dėti riebų minusą, nes surinkimo kokybė ir telefono gulėjimas rankoje visiškai nelipo man, bet čia jau kiekvieno skonio reikalas.

Mano 2 centai.
« Paskutinį kartą keitė: 2016-06-08 18:35 sukūrė Esnyper »
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2016-06-08 18:34 »
As pats jau beveik metus turiu galaxy s6, tai esu patentintas ir softu.

Bet ateina laikas iOS ir Apple, nes tiesiog...nusibodo  :mzp:

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2016-06-08 18:40 »
As pats jau beveik metus turiu galaxy s6, tai esu patentintas ir softu.

Bet ateina laikas iOS ir Apple, nes tiesiog...nusibodo  :mzp:
Panašu, kad tikrasis temos tikslas atskleistas :D
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2016-06-08 18:45 »
Aga,ios tikrai neturi bugu
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs GT

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 191
  • Karma: +0/-0
  • LIFE'S TOO SHORT TO DRIVE BORING CARS
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2016-06-08 22:29 »
Buvau, esu, ir tikuos busiu ištikimas nokia aisku pavadinimas keiciasi i microsoft. Naudoju nokia 930 su windows 10, esu patenkintas, nes mano pagrindinei kriterijei buvo, geras ekranas, gera kamera, sat nav (nes vazineju daug po europa, o zinanat kad nokia map veikia offline, tai telefonas buvo pirmoje eileje, ir pats sat nav veikia tiesiog be didesniu priekaistu), taip pat ir dydis turejo itakos, nenorejau perdaug didelio. Ir zinoma del greitumo, veikia be jokiu lagu ir pan kaip buna Android. Gal appu atzvilgiu ir menu visu pasirinkimu windows atsilieka nuo android, bet visa kiya abejoju, apie sat nav ner net kalbu.
Buvo:
AR 164 2.0 v6 Tb, AR 166 2.0 v6 Tb, AR 156 2.4 jtd 10v x5, AR 156 Fl 2.4 20v x2, AR GT 1.9jtd 16v x2 AR 159 1.9 jtdm, AR 159 sw 1.9 jtdm
yra:
AR crosswagon q4 1.9jtd 16v

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2016-06-08 22:49 »
Panašu, kad tikrasis temos tikslas atskleistas :D


Ne cia nedaro itakos apsisprendimui, keiicu telefonus daznai, megstu gadgetus ir naujoves, tiesiog niekad neturejau Apple. Ir vis neisigiju pirmojo  :du: gal ir gerai....

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Smarfonai, plansetofonai ir kitokie padargai.
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2016-06-09 09:21 »
Turėjau prieš tai LG L7... Pats telefonas gal ir neblogas buvo, ekranas, kamera man +/- tiko, bet "geležis", tai eina ji n*... Koma. Lėtas, stringa, nepasileidžia... Vienu žodžiu. Koma. Rišys veikia kaip nori. Jei pradėjo siųstis atnaujinimus, tai geriau neliest jo, nes tuo metu jis būna nenaudingas niekam. Po to kurį laiką turėjau LG L4, anas buvo naujesnio modelio, nors ir mažesnis, bet veikė žymiai stabiliau ir patikimiau, nei L7. Daugia unieko :D Dabar turiu Samsung A5 (senesnio modelio) asmeninį ir Samsung J5 darbinį. Kolkas asmeniniu esu patenkintas, nei stringa, jei grybauja stipriai. Kameros man užtenka, nes telefone fotikas man nėra didelis privalumas. Gerai, kai jis yra, gerai, kad ne "muilinės" kokybė, bet ne daugiau. Nuotraukom turiu veidrodinį Nikon, kurio, manau kolkas joks telefonas dar nepakeis :) Kas nelabai patiko, tai baterija. Ji yra įmontuota ir nekeičiama. Laiko gan trumpai, bet manau čia daugumos smartų achilas. Darbinis J5 realiai nelabai kuom skiriasi nuo A5. J5 turi neįmontuotą bateriją, laiko ilgiau, RAM mažiau, ekranas truputį ryškesnis (bet neturi šviesos daviklio), naujesnis softas ir truputį maloniau rankoj guli, nes forma yra apvalesnė lyginant su A5. Dar trumpai esu turėjęs Huawei P8 Lite. Buvo kaip darbinis irgi, bet daugiau sakiau niekada tokio neturėsiu, o jei ir turėsiu, tai nebent su "grynu" Android'u, o ne Huawei "patobulintu". Valdymas man labai nepatiko, pats meniu labai kvailas, nei iš šio nei iš to susiurbė visus mobilius duomenis (~2 GB) per kelias valandas, nors ir buvo pajungtas prie Wi-Fi ir niekaip nesupratau kodėl :D Nustatymai labai sunkiai suprantami, bet ekranas tikrai neblogas, o ir baterija +/- nebloga. Ir svorio jam reikėtų numest. Va.
« Paskutinį kartą keitė: 2016-06-09 09:29 sukūrė Disco_V »
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"