Konsultacijos > Muzika, navigacija, elektronika

AR 147 1.9JTD body computer

(1/2) > >>

sandiego:
Namų sąlygomis su elm per alfaobd galiu prisijungti prie variklio, durų, kondicionieriaus, spidometro. Bet negaliu prie body computer, klaidų neieško, rašo, nėra atsako. Dalinai kaip ir veikia kai su active diagnostic bandžiau duris užrakinti. Bet kai bandau read can status, proxy alignment, vėl nėra atsako. Kaip lietuviškai body computer, ir svarbiau galima įtarti jo gedimą?

sandiego:
Metu senumo, ir tą problemą išsprendė obd protect iš atstovo http://alfaobd.de/hardware, atsiuntė per savaite. Prisijungė be ceremonijų, o pirmą elm iš autoaibe nešiau, kad išimtu varžą, kad veiktu. Kodėl kartais to reikia yra forume. Reikėjo pasidaryti proxy allignement dėl mirsksinčio odometro, nes buvęs šeimininkas keitė engine ecu. Bet namų sąlygoms vis tiek nesuveikė, tai teko kreiptis į autobrava ir džiaugiuosi, kad sutvarkė. Kad pačiam nesuveikė, tai ir galvojau, kad body neveikia, todėl temą kuriau.

NURBS:
Na jei keite variklio ECU ir nepadare proxy tai mirkseti turejo, beja jei keiti betkoki CAN tinklo bloka turetu mirkseti odometras tas mirksejimas rodo kad automobilije yra antikunis  ::) Matai pakeitus ECU nuleke immobilaizeris ir vin'as dar ir odometro parodymai, zodziu greiciausei meistrai kurie tvarke tik immobilaizeri pririso. Nes body tikrina ir vina galimai proxy nesidare del jo. Pas mane ant fiato ta pati problema buvo pakeitus pr.skydeli.

Esnyper:
Multiecuscan reikėjo su „vaistais“ parsisiųsti ir pasidarytum tą proxy allignement.

NURBS:

--- Citata iš: Esnyper  2018-01-19 18:03 ---Multiecuscan reikėjo su „vaistais“ parsisiųsti ir pasidarytum tą proxy allignement.

--- Baigti citatą ---

Jeigu body kompui nepatinka naujas node'as tai jis gali neleisti korektiskai padaryti proxy, bet odometro mirksejima turetu pasalinti. Multiscanas dirba tik su atvirais parametrais vin'o su juo nepakeisi.

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją