Autorius Tema: Nuotykis / padeka  (Skaityta 1605 kartus)

Neprisijungęs Nigtas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Nuotykis / padeka
« Įrašytas: 2016-04-04 21:59 »
Sveiki.
Penktadieni vakarop apturejau toki nuotyki. Vaziuodamas autostrada Vilnius - Panevezys pajauciau, kad kazkas yra ne to :D Didesniu greiciu vaziuojant lyg ir meta, lyg kazkas butu desiniam priekiniam ratui... Kadangi nesu didelis specas, o isgastis buvo nemaza, tai teko sustot. Skambinau zmogui, kuris ismano, pasakojau simptomus, tai pavyko issaiskint, kad suportas desinio priekinio rato man parejo. Karstis buvo didziulis, kalade ten pastrigus svilo ir net kvapas jautesi... O kelio buvo dar labai daug. BET netiketai prie manes sustojo Alfa GT ir islipo fainas zmogelis, kuris pasidomejo, kas nutiko. Ir ne tik, kad pasidomejo, bet dar ir atmuse ta daikta ir papasakojo, kaip cia ka toliau daryt. Tai sugebejau visa kelia sekmingai nestabdydamas iki miesto dasigaut. Moralas toks, kad netikejau, kad gali taip random geru zmoniu atsirast. Nu aisku, nebutu Alfa, gal nebutu pasiseke man... Bet as labai noriu padekot siam zmogui, kad suteike didziule pagalba ir man pavyko grizt namo!
Sekesi visai gerai, o nuvares masinyte pas meistra suiznojau, kad turiu ir dar problemele: mano stabdziu slangeles yra parejusios gan stipriai ir nezinia, kiek ilgai dar butu jos tempe... Tai pasijauciu tikrai sekmingu zmogum, kad viskas baigesi gerai.
Dar karta didziulis aciu nepazistamajam, kurio deka dar ir pasijungiau prie Alfa klubo. Didziulis respect uz tokia bendruomene! ;)

Neprisijungęs wacha

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 150
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nuotykis / padeka
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2016-04-04 23:51 »
Labas! Kaip jau sakiau: būtum ne su alfa, būčiau nestojęs  :D Džiugu girdėti, kad sėkmingai grįžai namo   ;)

Neprisijungęs moonshine

Ats: Nuotykis / padeka
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2016-04-05 00:08 »
Malonu girdėti, kad alfistas alfistui ne tik rankele pamojuoja.  :idea:
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs Nigtas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nuotykis / padeka
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2016-04-05 20:22 »
Labas! Kaip jau sakiau: būtum ne su alfa, būčiau nestojęs  :D Džiugu girdėti, kad sėkmingai grįžai namo   ;)

Hey dar karta!! Ir dar karta didziulis aciu! :D