Autorius Tema: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje  (Skaityta 16164 kartus)

Neprisijungęs saniaajs

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 105
  • Karma: +0/-0
  • 156 2.4 20v
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2016-03-14 18:59 »
aš turėjau šią bėdą. kol šalta - švilpauja pagazavus, sušyla - tylą. Buvo nulužinėjusios "špilkos" kurios  laiko išmetimo koliką vietoje. Alfaservisas (kur savanorių gale) pasiųlė imti galvą ir tada tas špilkas išiminėt/išgrėžinėt, nuvažiavau į Vitomą, išsuko nulūžusias špilkas be galvos nuėmimo, bet kainavo brangiai (kaip ir viskas pas juos kainuoja brnagiai).  garsai garsenliai kuriuos turėjau https://www.youtube.com/watch?v=XjMvTcUJZz8

Turiu identiska problema.
Maniau, kad dirzelis, tai servise pakeite kartu su AC guoliu, bet niekas nepasikeite (laimei, dirzelio stovis buvo nekoks, tad ne visai "pinigai i bala"). Atejo motoristas su veidrodeliu ir uzmate, kad nera vieno varzto kolektoriuje, tai palikau ardyti. Itariu, saskaita nenudziugins :)
aJs

Neprisijungęs Vilimantas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2016-03-14 21:11 »
Jeigu mašina važiuoja ir traukia gerai, neverta čia sliekų ieškoti. Pas mane taip švilpia nuo mašinos pirkimo - 7 metai (tada mašina 120 tūkstančių km buvo nuvažiavus). Aš nuvažiavau dar +140 tūkstančių km. Kaip švilpė taip švilpia 1500-2500rpm diapazone. Man tai net patinka tas garsas. Pagyvina tą dyzelio burzgimą. Tad vargu ar verta sukti galvą, jeigu garsas visada toks buvo ir ne šiaip iš niekur vieną rytą atsirado  ;)

Neprisijungęs MISA0901

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 608
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2016-03-14 21:26 »
kiekvienam savo,man pvz nepatinka pasaliniai garsai ir uzimas uzimui nelygus

Neprisijungęs saniaajs

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 105
  • Karma: +0/-0
  • 156 2.4 20v
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2016-03-14 22:19 »
Jeigu mašina važiuoja ir traukia gerai, neverta čia sliekų ieškoti. Pas mane taip švilpia nuo mašinos pirkimo - 7 metai (tada mašina 120 tūkstančių km buvo nuvažiavus). Aš nuvažiavau dar +140 tūkstančių km. Kaip švilpė taip švilpia 1500-2500rpm diapazone. Man tai net patinka tas garsas. Pagyvina tą dyzelio burzgimą. Tad vargu ar verta sukti galvą, jeigu garsas visada toks buvo ir ne šiaip iš niekur vieną rytą atsirado  ;)

jai svilptu taip : https://www.youtube.com/watch?v=A_gJvbMYgto&feature=youtu.be    tai ir as neimciau labai i galva, bet kai spiegia taip... : https://www.youtube.com/watch?v=XjMvTcUJZz8 
aJs

Neprisijungęs Vilimantas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2016-03-15 10:01 »
jai svilptu taip : https://www.youtube.com/watch?v=A_gJvbMYgto&feature=youtu.be    tai ir as neimciau labai i galva, bet kai spiegia taip... : https://www.youtube.com/watch?v=XjMvTcUJZz8
Tai vat aš būtent apie pirmojo video švilpimą ir kalbu. Antrame jau aišku kad garsas nėra normalus  ???

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2016-03-15 11:25 »
Tai vat aš būtent apie pirmojo video švilpimą ir kalbu. Antrame jau aišku kad garsas nėra normalus  ???

jei skylės nėra, gali taip švilpti turbos sparnuotė. bet tam kad įsitikinti reiktų skelti bent jau turbą per pusę. greičiausiai karštoj pusėj mentelės pažeidimą turės ir tiek.
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs MISA0901

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 608
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2016-03-15 12:55 »
gal sutapimas bet isplovem vairo sistemos siurbly,bakely ,filtra,isplove dar perleidom svariu tepalu ir uzpylem ,neuzia,galvoju gal stiprintuvo siurblys uzeno

Neprisijungęs Giedrius.

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 190
  • Karma: +0/-0
  • AR 156 SW 1.9 JTD 16v
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2016-03-19 21:35 »
ten kur pirmas video tai turba ubauja, o antram ismetimo kolektoriaus tarpine praleidzia,tarpm kolektoriausn ir variklio bloko 100% (pats turejau ta antra svilpima)

Neprisijungęs MISA0901

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 608
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2016-07-14 15:34 »
neiskenciau ubavimu ir gryzes is po darbu pradejom gilytis,pasirodo praleido pro ismetimo kolektoriu tarpine,,kur dpf buves filtras dacikas iskrites zinoma viskas isprogramuota,,tuo paciu turba isiemiau o ten nedaug bet vistiek asele jau kliba,,isveziau restauruot,,tai stai ir visi svilpimai ir ubavimai

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 2,4 JTDm: Pasaliniai garsai variklyje
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2016-07-15 10:44 »
neiskenciau ubavimu ir gryzes is po darbu pradejom gilytis,pasirodo praleido pro ismetimo kolektoriu tarpine,,kur dpf buves filtras dacikas iskrites zinoma viskas isprogramuota,,tuo paciu turba isiemiau o ten nedaug bet vistiek asele jau kliba,,isveziau restauruot,,tai stai ir visi svilpimai ir ubavimai

Per išmetimo kolektorių ? tai, kad praleido per išmetimo kolektoriaus tarpinę kažkaip susiję su turbina ? Pas mane yra vis dar tie ūbavimai/cypavimai, bet mano turbiną Alfa RS tikrino, tai tik tepalo buvo nes šlangos buvo kiauros, pakeitė, naujus chamutus sudėjo, tepalą išvalė, viskas ok turbinai.