Autorius Tema: AR 166 - Niekso  (Skaityta 182697 kartus)

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #450 Įrašytas: 2016-09-22 15:08 »
Ne apie paprastas granatas kalbam, o apie tripodus. Pradžiai ir skeptiškai žiūrėjau, bet kai pats savo akim pamačiau sudegusį tepalą, kaip ir abejonių nebekilo. Ne be reikalo alsuokliai originaliai gumose būna.

o kurioj vietoj aš kalbu apie paprastas granatas? kalba eina apie guma ir kodėl ji plyšta būtent vidinės granatos pusėj sužeminus pakaba.

Ačiū dievui, kad yra egzpertų ant Marijos žemės :D

ačiukas už titulą, kaip suprantu aprobuotas egzpertų vertintojas busi? kada galiu kokį atestatą užlėkti paimti, kad jau taip. o tuo tarpu gali papasakoti kokie ten slėgiai granatų viduj vaikšto - manau ne vienam būtų įdomu išgirsti kiek ten barų išspaudžia
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #451 Įrašytas: 2016-09-22 16:16 »
o kurioj vietoj aš kalbu apie paprastas granatas? kalba eina apie guma ir kodėl ji plyšta būtent vidinės granatos pusėj sužeminus pakaba.

ačiukas už titulą, kaip suprantu aprobuotas egzpertų vertintojas busi? kada galiu kokį atestatą užlėkti paimti, kad jau taip. o tuo tarpu gali papasakoti kokie ten slėgiai granatų viduj vaikšto - manau ne vienam būtų įdomu išgirsti kiek ten barų išspaudžia
Ale ot užsispyrusių žmonių ant gyvenimo yra :) Aiškinu visiems, kam įdomu: ženkliai padidinus kampą granata dirbdama pradeda smarkiai kaisti, ko pasekoje viduje esantis tepalas suskystėja vos ne iki virimo, viduje kaitinamas oras išpučia granatos gumą kaip burbulą, suminkštėjusi nuo karščio guma plyšta. Dalinai šią problemą galima išspręsti leidžiant išeiti kaistančiam orui iš po gumos. Aišku, sėdint garažo duobėj turbūt neteko su tuo susidurti. Ką jau padarysi - takaja laif :) Išlysk kada, atvažiuok į gonkes - procesą gyvai pademonstruosiu ;)
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #452 Įrašytas: 2016-09-22 17:11 »
o tai nieksas pas mus į gonkes važiuoja? ar ringe Giulijos laiką važiuos sumušti? nes aš kol kas matau labai žemišką problemą - daily car'as, nužemintas iki negaliu, nelaiko vidinės granatų gumos. ir tikrai abejoju ar jam važiuojant darbas-namai užverda ten kažkas kažkur. šešis metus su sužeminta pakaba važinėta ir ta pati problema buvo - sulenda tripoidas į stakaną giliau, guma susispaudžia kaip armonika ir briaunos gumos besitrindamos viena į kitą gražiai save suvalgo. gal net foto pažėsiu kur turiu kaip tas atrodo.
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #453 Įrašytas: 2016-09-22 17:52 »
o tai nieksas pas mus į gonkes važiuoja? ar ringe Giulijos laiką važiuos sumušti? nes aš kol kas matau labai žemišką problemą - daily car'as, nužemintas iki negaliu, nelaiko vidinės granatų gumos. ir tikrai abejoju ar jam važiuojant darbas-namai užverda ten kažkas kažkur. šešis metus su sužeminta pakaba važinėta ir ta pati problema buvo - sulenda tripoidas į stakaną giliau, guma susispaudžia kaip armonika ir briaunos gumos besitrindamos viena į kitą gražiai save suvalgo. gal net foto pažėsiu kur turiu kaip tas atrodo.
Gal jau rišam tą diskusiją, o tai pridiskutuosim 2 puslapius. Aš paaiškinau kaip susidaro slėgis (trasoj tiek vidinių, tiek išorinių granatų gumos per daug nuleistam bolidui susprogdavo per keliolika minučių, taip kad prasitrynimo galimybė atkrenta), tu pasidalinai savo patirtimi - gal žmogui pravers. Jei įdės mano anksčiau aprašytą vamzdelį slėgio nuvedimui, jis tikrai nepakenks ir nieko nekainuos, o įdėjus tavo siūlomas gumas galbūt ir išspręs problemą galutinai. Galima ir normaliai diskutuot, o ne "kardanas per babiną" - per daug užlaužtos granatos kaista ne tik posūkiuose, bet ir važiuojant tiesiai. Ar aš dar ko nors nežinau?  8)
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #454 Įrašytas: 2016-09-22 19:07 »
Kacerga baisiau nei Kauno miestas dabar, tai tikrai nevaziuosiu, nes esu pora ratu apvazeves, tai dieve padek. Viskas pas mane yra ko reikia, geros padangos, dabar jau ir stabdziai, galios ir pakankamai, bet kacerga tikrai baisi savo kelio danga.

Dabar prasides aisku diskusija, kad bijau ir pan., tai posukiuose tikrai vaziuoti megstu, ne tik tiesiai.

P.s., mano alfa nera zema, tureciau coilus dar zeminciau pora cm.

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #455 Įrašytas: 2016-09-22 19:36 »
Kacerga baisiau nei Kauno miestas dabar, tai tikrai nevaziuosiu, nes esu pora ratu apvazeves, tai dieve padek. Viskas pas mane yra ko reikia, geros padangos, dabar jau ir stabdziai, galios ir pakankamai, bet kacerga tikrai baisi savo kelio danga.
Dabar prasides aisku diskusija, kad bijau ir pan., tai posukiuose tikrai vaziuoti megstu, ne tik tiesiai.
P.s., mano alfa nera zema, tureciau coilus dar zeminciau pora cm.
Na ne saldainis ta danga, bet negi trasos būklė taip suprastėjo per mėnesį nuo šio įrašo (FASTLAP race)? Ar tu kokioj kitoj Kačergoj važiavai? :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=a0v6ni1P7AE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=a0v6ni1P7AE</a>
« Paskutinį kartą keitė: 2016-09-22 19:49 sukūrė PiPPas »
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #456 Įrašytas: 2016-09-22 21:59 »
Vazevau, ir tikrai buvo gaila alfos, dar kaip be apdailos buvo ir su r18.

Zodziu vel blogos zinios. Pakelem varikli, surinkom tripoida, kaip tik radom nauja kazkur uzsilikusi lentynose is senai orginalu. Zodziu, jau vaziuoti, 2metrus pavazuoju susukes vaira ir vel trekst. Labai letai bandem vaziuoti, kol galiausiai pajutau ties kuria vieta uzstringa tiesiog vienas ratas. Isvada - subyrejas reduktorius. Nezinau ar spesiu iki Panevezio gimtadienio, sudas..

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #457 Įrašytas: 2016-09-22 22:08 »
Pas tave jei neklystu Alfos šešiabėgė dėžė. Pramušei skylę dėžėj? Greičiausiai jau tepalo ne pyragai buvo likę, nes kitaip tą dėžę užmušt sudėtinga.
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #458 Įrašytas: 2016-09-22 22:13 »
Pati deze alfos stipri, diferencialas silpnas. Tepalai keisti buvo pries metus kartu su sankaba. Zodziu ieskosiu kitos dezes, paguoda, kad jos nera brangios.

Neprisijungęs nieksas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 932
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166 - Niekso
« Atsakymas #459 Įrašytas: 2016-09-26 21:48 »
Reduktorius:



Nuplesem sena spoileriuka:



Primatavom zenderio, atrodo sick: