Autorius Tema: AR GTV 3.0 V6: įvairūs klausimai  (Skaityta 43854 kartus)

Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2015-08-01 23:13 »
Nu jo hondos variklis sukasi biski kitaip :) pamatysiu daugiau pavazinejes. Dar atsirado slykstus girgzdesys gale d.p. Visa tai pasidare po masinos pakilnojimo, ir niekaip negaliu atgamint kas. Ir vandeni purskiu ir amortika buvau atsukes- pofik, garsas kaip spyruoles girgzdancios, bet spyruole atrodo ok. O po spyruole ant sakes dedasi kas nors? Ar cia jau sailentas koks pavargo?

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2015-08-01 23:29 »
Galinė važiuoklė jos atrodė tvarkinga, sailentai neišplyšę buvo. Nebent padžiūvę būtų ir dėl to girgžda. Guma, berods viršuj amortiko stovi, ne apačioj. Gal stabilniko traukutė, pažiūrėk, ar nėra judesio.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2015-08-02 08:50 »
Nu jo hondos variklis sukasi biski kitaip :) pamatysiu daugiau pavazinejes. Dar atsirado slykstus girgzdesys gale d.p. Visa tai pasidare po masinos pakilnojimo, ir niekaip negaliu atgamint kas. Ir vandeni purskiu ir amortika buvau atsukes- pofik, garsas kaip spyruoles girgzdancios, bet spyruole atrodo ok. O po spyruole ant sakes dedasi kas nors? Ar cia jau sailentas koks pavargo?
Bus pavargusios šakės, ten kur trys saileintai, jos papuršk kokio tepalo į jas, jei garsas dings, reiškias jos ;)
Šiaip nesukčiau sau smegenų ir visam galui powerflex sudėčiau, nėra jis brangus :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs moonshine

Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2015-08-02 12:07 »
Pas mane gale powerfleksas, kaip tik vėl kažkas užgirgždėjo po poros metų. Gal stabilizatorius koks nepowerfleksinis ar powerfleksą tept reikia  ???
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs social

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 75
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2015-08-02 12:15 »
nelabai matau dabar prasmes det nauja vaziuokle i gala kol nera issiaiskinta kur beda. ir galu gale biski nelogiska butu keisti viska del vieno ar dvieju sailentu. reiks dar nulekt ant duobes pazet nuosekliau.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2015-08-02 15:42 »
nelabai matau dabar prasmes det nauja vaziuokle i gala kol nera issiaiskinta kur beda. ir galu gale biski nelogiska butu keisti viska del vieno ar dvieju sailentu. reiks dar nulekt ant duobes pazet nuosekliau.
Važiuosi su šia mašina bent du metus? Ir manai po dalį geriau keisti? Sumokėsi trigubai vien už darbą ;) o powerflex susidėjęs pamirši apie galinės pakabos bėdas, p.s. visas komplektas pigiau kainuoja nei po kelis sailentus pirktis...
O jų ten 14 ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2015-08-02 16:55 »
Brumai, ne visi važiuoja remontuotis į servisus, kai kas mėgsta ir pas save garažiuke pasitvarkyt, kur darbas nekainuoja :) Tad, manau, neverta visos powerflexint, va kai problema progesuos, tada ir verta bus ieškot sprendimo. Geriau tuos pinigus į baką susipilti ir turą po Lietuvos keliukus pasidaryti ;)
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2015-08-02 16:58 »
Brumai, ne visi važiuoja remontuotis į servisus, kai kas mėgsta ir pas save garažiuke pasitvarkyt, kur darbas nekainuoja :) Tad, manau, neverta visos powerflexint, va kai problema progesuos, tada ir verta bus ieškot sprendimo. Geriau tuos pinigus į baką susipilti ir turą po Lietuvos keliukus pasidaryti ;)
Nesutinku, visą galą pf pasidarius, bent jau man žymiai stabilesnė mašina pasidarė, tad investuoti į saugumą ne bėda, aš labiau mėgėjas modinti, nei po vieną sailentą keisti ;) aišku, kas kam aktualu.
Plius priekinis stabilizatorius iš 145 ar 155 the must, nes originalus GTV virbalo storio... Man understeera kažkada pagerino ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2015-08-02 19:38 »
Mano pozicija kiek dvejopa. Maniškėje buvęs savininkas gale sudėjo visą powerflex'ą, tai spaudžiu jam ranką, nes galvos dabar nebeskauda. Bet jei originali važiuoklė būtų tvarkinga, ją tokią ir eksploatuočiau. Powerflex labai gerai, bet tik kai originalas jau miršta.

O dėl priekio tai klausimas, kodėl Alfos inžinieriai sudėjo plonesnį stabilizą? Gal buvo priežastis tam?
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: AR GTV 3.0 V6: trukčioja šaltas variklis
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2015-08-02 20:45 »
Mano pozicija kiek dvejopa. Maniškėje buvęs savininkas gale sudėjo visą powerflex'ą, tai spaudžiu jam ranką, nes galvos dabar nebeskauda. Bet jei originali važiuoklė būtų tvarkinga, ją tokią ir eksploatuočiau. Powerflex labai gerai, bet tik kai originalas jau miršta.

O dėl priekio tai klausimas, kodėl Alfos inžinieriai sudėjo plonesnį stabilizą? Gal buvo priežastis tam?
Buvo, minkštesnis priekis, bet jei galą sukietini su pf, tai ir priekį tenka, nes man pastoviai tos ilgos traukės nelaikydavo, tai susidėjau storesnį stabilizatorių ir traukęs trumpas, iškart priekis atsigavo ir ne toks wobble :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?