Autorius Tema: AR 159 Q-tronic: stringa pavarų svirties mygtukas  (Skaityta 2244 kartus)

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
AR 159 Q-tronic: stringa pavarų svirties mygtukas
« Įrašytas: 2015-05-20 09:17 »
Sveiki,

Taigi vakar - užvakar pradėjo erzint nauja bėda. Kaip žinia, pas mane yra Qtronic dėžė. Kurios fixatorius (tas mygtukas ant pavarų svirties kurį reikia nuspausti) pradėjo strigt. Tiesiog sustoji ir nenusispaudžia.... mynkai mynkai kurį laiką, atstringa.

Ir nesuprantu kur lįst - ar čia bus pačiam fiksatoriuje bėda, ar tos vadinamos elektros 'varlytės' kur stovi ant stabdžių pedalo ? Kas turit idėjų pasidalinkit...Būtų idealu, jeigu ir nukreiptumėt pas kažką, kas galętų sutvarkyti  :du:

Ačiū
« Paskutinį kartą keitė: 2015-05-20 10:59 sukūrė PiPPas »

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 159 Q-tronic: stringa pavarų svirties mygtukas
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2015-05-20 11:03 »
Sveiki,

Taigi vakar - užvakar pradėjo erzint nauja bėda. Kaip žinia, pas mane yra Qtronic dėžė. Kurios fixatorius (tas mygtukas ant pavarų svirties kurį reikia nuspausti) pradėjo strigt. Tiesiog sustoji ir nenusispaudžia.... mynkai mynkai kurį laiką, atstringa.

Ir nesuprantu kur lįst - ar čia bus pačiam fiksatoriuje bėda, ar tos vadinamos elektros 'varlytės' kur stovi ant stabdžių pedalo ? Kas turit idėjų pasidalinkit...Būtų idealu, jeigu ir nukreiptumėt pas kažką, kas galętų sutvarkyti  :du:

Ačiū

Buvo man taip kelis kartus, bet nekreipiau per daug dėmesio. Pamynkiau, pajudinau pačią svirtį ir atsileido. Pastebėjau, kad užstringti nori, kai staigiau parkingo funkciją įkertu tik tik sustojęs. Turiu įtarimą, kad kažkur tiesiog nespėja mechanizmai susistatyt į savo vietas ir užstringa.

Beje, jeigu reikia atlaisvinti pavarą staigiai, tai šalia vairuotojo sėdynės, centrinės konsolės "kelmo" apačioje yra tokios durelės plastikinės nedidelės. Per ten galima išjungti P režimą. 8) Turėtum aiškiai matyti jas atitraukus vairuotojo sėdynę iki pat galo. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 Q-tronic: stringa pavarų svirties mygtukas
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2015-05-20 11:14 »
Buvo man taip kelis kartus, bet nekreipiau per daug dėmesio. Pamynkiau, pajudinau pačią svirtį ir atsileido. Pastebėjau, kad užstringti nori, kai staigiau parkingo funkciją įkertu tik tik sustojęs. Turiu įtarimą, kad kažkur tiesiog nespėja mechanizmai susistatyt į savo vietas ir užstringa.

Beje, jeigu reikia atlaisvinti pavarą staigiai, tai šalia vairuotojo sėdynės, centrinės konsolės "kelmo" apačioje yra tokios durelės plastikinės nedidelės. Per ten galima išjungti P režimą. 8) Turėtum aiškiai matyti jas atitraukus vairuotojo sėdynę iki pat galo. 8)

Kaip visada pirmas į pagalbą :D gerai, kad bent jau emergency exit dabar turiu :D

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 159 Q-tronic: stringa pavarų svirties mygtukas
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2015-05-20 15:31 »
Kaip visada pirmas į pagalbą :D gerai, kad bent jau emergency exit dabar turiu :D

Xex, nieko nepadarysi - praėjau daug visko :D

O dėl to "emergency exit", tai pats jo nebandžiau. Kolkas ačiū Dievui neprireikė. Bet skaičiau manuale, kai radau tas dureles ir rūpėjo išsiaiškint kas ten per lobiai paslėpti už jų :D
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 159 Q-tronic: stringa pavarų svirties mygtukas
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2015-05-20 15:40 »
Dabar dar padaryk stebuklą ir surask naudotus R18-19 lietnykus man  :star:  :D

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 159 Q-tronic: stringa pavarų svirties mygtukas
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2015-05-20 17:20 »
Dabar dar padaryk stebuklą ir surask naudotus R18-19 lietnykus man  :star:  :D

Va čia tai sudėtingas prašymas ::) :D :D
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic