Autorius Tema: Wacha's GT  (Skaityta 6488 kartus)

Neprisijungęs wacha

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 150
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Wacha's GT
« Įrašytas: 2015-04-20 02:04 »
Na ką, atėjo ir man laikas pristatyti savo automobiliuką. Po pavasarinio ratukų atsinaujinimo nebegėda ir pasirodyti  ::)
Ar GT JTDm. Pirkta prieš kiek daugiau nei pusmetį. Kolkas pasikeičiau tik diržus ir visa kita, kas einama. Prieš tai 4 metus vairavau 156 2.4 103kw. Po karo su 156 visais įmanomais gedimais šis auto yra tikra palaima  :star: Neskaitant priekinio stabilizatoriaus pakeitimo ir keleto smulkių elektros gedimų, kuriuos pašalinau pats, nesusidūriau su jokiu nesklandumu, todėl negaliu būti labiau patenkintas  8)
Komplektacija: parktronikai, raudona oda, bose (kurios atsikratymas buvo praktiškai pirmas rimtesnis automobilio modas  :)) ) Aukštadažnius imituojančios  grotelės su Bose užrašu, RIMTAI ALFA? RIMTAI?!? Buvau šokiruotas  :D
Taigi liko tik nuotraukytės:
« Paskutinį kartą keitė: 2015-04-20 02:08 sukūrė wacha »

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Wacha's GT
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2015-04-20 10:06 »
Dėl Bose tai čia tokia sąranka Bose sistemos. Ne Alfą kaltink :) Apatinėje durelių kolonėlėje viskas, ko reikia garsui. Juk vietoj aukštadažnių kolonėlės kažką vistiek reiktų dėti, tai Bose užrašas gražiai atrodo :)
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs KaJenius

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Wacha's GT
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2015-04-20 10:26 »
Raudona oda  8) gerai kad neidejai nuotraukos, apsiverkciau  :'(

O kas ten del Bose, nelabai supratau?
ex 92 Mazda MX-6 V6
ex 00 FIAT Punto HGT
ex 98 MB SLK 200K
ex 09 AR 147 1.9 JTDm
98 AR GTV V6

Neprisijungęs wacha

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 150
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Wacha's GT
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2015-04-20 11:20 »
Dėl bose, tai kur GT yra įmontuoti aukštadažiai duryse, tai ten jų iš tikro nėra, ten tik jų imitacija  :D Aukštadažnis apačioje, įmontuotas į priešbosį. Bet kad ir kaip ten bebūtų, laidas vistiek atvestas į tą neesamą garsiakalbį  :D Kaikurie sprendimai tiesiog stebina  :lol:

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Wacha's GT
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2015-04-20 12:25 »
Komplektacijoj, kurioje nera Bose, toj vietoj stovi aukstadaznis, jam ir laidas standartiskai atvestas, bei paliktas. Bose kazkodel, nusprende, kad auskti dazniau kokybiskiau sklinda kazkur is po koju :D Jei kas ir stebina, tai butent, pastarasis Bose poelgis. Visgi, Bose ausktadaznis is po koju, skamba kiek geriau, nei tiesiog aukstadaznis prie duru rankeneles. Bet, jei jis butu tinkamoj vietoj, blogiau nebutu, gali ir pats ji ten persikelti, nes jis nusiima nuo garsiakalbio :)
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs wacha

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 150
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Wacha's GT
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2015-04-20 13:49 »
Na dėl jo nuėmimo aš abejoju, nes jis ten įkomplekuotas į groteles, kurios užsideda ant garsiakalbio. Na, bet šis nesusipratimas buvo išsprestas darbo eigoje  :)

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Wacha's GT
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2015-04-20 14:31 »
100% negarantuoju, bet kazkada buvau aki i ji uzmetes kiek idemiau, del to pacio nesusipratimo, tai man pasirode, kad lyg nusiima. Bet, garsiakalbis ir masina ne mano buvo, todel nuimti nebandziau :D
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs wacha

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 150
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Wacha's GT
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2015-05-20 00:04 »
Na kągi, remapo metu turbo pasakė viso gero, todėl nepavyko sudalyvauti AlfaKlubo atidarymo šventėje  :(
Tačiau dabar baigusis darbų sezonui projektas tęsiasi  ^-^ Taigi jau 2 dienos praleistos gulint po mašina, profilaktiškai nuimtas karteris, išvalytos šiukšlės, nuimtas ir išvalytas įsiurbimo kolektorius, pakeistas nuo anglių parėjęs MAP sensorius, užaklintas ir išprogramuotas EGR.

Šiuo metu laukiu, kol Turbocentras man gamina GT1756 hibridą, tikiuosi rytoj jau galėsiu bandyti ją uždėti ir bus galima bandyti kurti paskutinę map'o versiją. Žiūrėsime kuo baigsis eksperimentai  :masina:

Neprisijungęs V3j45

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 191
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Wacha's GT
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2015-05-21 08:09 »
Na kągi, remapo metu turbo pasakė viso gero, todėl nepavyko sudalyvauti AlfaKlubo atidarymo šventėje  :(
Tačiau dabar baigusis darbų sezonui projektas tęsiasi  ^-^ Taigi jau 2 dienos praleistos gulint po mašina, profilaktiškai nuimtas karteris, išvalytos šiukšlės, nuimtas ir išvalytas įsiurbimo kolektorius, pakeistas nuo anglių parėjęs MAP sensorius, užaklintas ir išprogramuotas EGR.

Šiuo metu laukiu, kol Turbocentras man gamina GT1756 hibridą, tikiuosi rytoj jau galėsiu bandyti ją uždėti ir bus galima bandyti kurti paskutinę map'o versiją. Žiūrėsime kuo baigsis eksperimentai  :masina:

Na gi, na gi įdomu kiek TC užsiprašė už turbo hibrido pagaminimą :)

Neprisijungęs wacha

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 150
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Wacha's GT
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2016-04-27 15:48 »
Na kągi, greitis greičiu, bet nepamirštame ir stabdžių  8) Taigi, keičiame visus diskus su keraminėmis kaladėlėmis ir tikimės, kad spėsime šiandien į picų vakarą