Autorius Tema: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:  (Skaityta 45576 kartus)

Neprisijungęs Vilimantas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Įrašytas: 2015-03-31 01:31 »
Sveiki visi. Pirmoji mano žinutė forume, tačiau tikrai ne paskutinė ;) Tad gal trumpai apie save. Nuo mažens įsimylėjau dvi automobilių markes. Citroen ir Alfa Romeo. ::) Kodėl? Turbūt todėl, jog abi šios markės nors ir yra beprotiškai skirtingos, siejamos su dvasia, emocijomis vairuojant ir pan. Nepeikit, bet Citroen su savo keistu dizainu, hidrauline pakaba, nelogiškais sprendimais irgi turi kažką tokio... Citroen jau paturėjau (kitų markių ir neturėjau) ir kaip tik atėjo laikas atsinaujinti. Paskutinius trejus metus žinojau, kad kitas mano automobilis bus Brera. Tai nenuginčijamas faktas. Žinau, kad 159 daug pigesnė, žinau, kad Brera ne tokia praktiška ir ne tokia sportiška, kaip atrodo į ją pažvelgus, bet dievaži, išvaizda man svarbi daug labiau nei aspektai, svarbūs VW pirkėjui. Dabar liko vienintelis klausimas 2.4JTDm ar 1750TBI. Esu turėjęs ir dyzelių ir benzinų, tad ir tas ir tas manęs negąsdina. 2.0JTDm atmetu, nes sunku rast ir manau bus per mažai galios. Visą laiką linkau prie 2.4JTDm. Priežąstys: pigesni variantai, didesnis pasirinkimas, ekonomiškesnis. Tačiau dėl paskutinio fakto lyg ir klydau... Daugelis atsiliepimuose sako, kad 2.4 nemažai ryja. Realiai ar su 2.4JTDm įmanoma į 7l/100km mišriu įlįst?, nes pagal komentarus tai nepanašu :-\ Dabar lyg ir prie 1.75tbi pradėjau linkti. Visgi Alfa + benzinas ir aptarnavimas turėtų būt pigesnis nei dyzelio ir problemų mažiau (na čia teorijoje), bet man neduoda ramybės tas faktas, kad miesto režimu daug siurbs. (ant popieriaus 1750tbi 12l/100, o vat 2.4jtdm 9.2l/100 mieste). O pats gyvenu Vilniuje.  Pabaigai galiu paminėti, jog automobilį pirksiu Europoje, nes Lietuvoje Breras parduodamas per metus, ant vienos rankos pirštų suskaičiuosi. Ir tai kai kurie skelbimai, jau ne pirmus metus tai atsiranda, tai pradingsta. Dėkui, kad išklausėt, labai tikiuosi, jog padėsite man apsispręsti. Visgi esu tik naujokas čia ( o naujokai daro klaidų) tai ir noriu išgirst tikrų Alfistų nuomonę  ;)

Neprisijungęs Keoz

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 233
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2015-03-31 02:43 »
Manau 2.0 JTDM yra geresnis pasirinkimas nei 2.4 JTDM, motoras naujesnis, lengvesnis, ir ne tiek daug ir nusileidžia 2,4 savo galia.

2.0 JTDM   I4 (125 kW) at 4000 rpm   360 N·m at 1750 rpm. Įsibėgėje iki 100 km/h 8.8 s., sąnaudos 5.4 L/100 km
2.4 JTDM   I5 (157 kW) at 4000 rpm   400 N·m at 1500 rpm. Įsibėgėje iki 100 km/h 7.9 s., sąnaudos 6.8 L/100 km

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2015-03-31 08:46 »
Jei finansai leidžia, tada TBI. Kuro sąnaudos bus beveik identiškos, o apie benzino teikiamus vairavimo malonumus turbūt pasakoti nereikia. 7/100 km su 2.4 dyzeliu vargiai tilpsi net užmiestyje. Nežinau kodėl, bet Brera vartoja daugiau nei 159.

« Paskutinį kartą keitė: 2017-03-08 11:05 sukūrė Zhalias »
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2015-03-31 10:34 »
"Asmenine nuomone ir patirtis"
2.4 privalumai, kaip ir visu traktoriuku: 1. Ekonomija. 2...Daugiau privalumu siuo atveju nesugalvoju.
Trukumai: Turesi "sportini" coupe su traktoriaus keliamu triuksmu (jtd vis dar labai triuksmingi), dpf (finansiskai issprendziamas klausimas, tol, kol TA vyrai vis dar tai toleruos), silpna sankaba. Didesnis svoris, ypac priekyje.

1750 privalumai: 1. Vairavimo malonumas. 2.Normalus, ausu nedraskantis "sportinio" cuope variklio keliamas garsas. 3.Ispudinga trauka, nuo labai zemu iki labai aukstu apsuku (2.4 jam sioj vietoj tikrai neprilygsta). 4.Lengvesnis auto, ir svarbiausios vietos-priekio, mazesnis svoris.
Trukumai: Nemazos sanaudos, kiek man su jais teko pravaziuoti ir apziureti (tai buvo ne du ir ne trys), orientacines vidutines sanaudos 10l minimum. Kazkas panasaus i 2-2.2 JTS, vaziuojant tikrai linksmai, galima ir i V6 sanaudas orientuotis. Nors, jeigu vazinesi visada "drausmingai dorovingai" ramiai, turetum sutaupyti koki litra nuo tu 10l. Bet klausimas, ar pavyks taip vazineti, nes vairuojant TBi koja savaime labai sunki patampa :)

Pakartosiu minti, jeigu leidzia finansai, rinkis TBI. As tavo vietoje net negalvociau apie 2.4 Breroj. Is bedos dar nebent 2.0JTD, bet velgi, nebent TIK del ribotu finansu. Pats minejai, kad tau grozis svarbu, ir Brera 2.4JTD, patikek, tikrai nera grazu :D
« Paskutinį kartą keitė: 2015-03-31 10:37 sukūrė KLIFF »
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2015-03-31 10:46 »
159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic Vilniuje valgo apie 11-12l pagal kompą 100 km. Tai nežinau kaip čia su ekonomija. Aišku, galios daug, bet vistiek... 8)
« Paskutinį kartą keitė: 2015-03-31 11:03 sukūrė PiPPas »
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Vilimantas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2015-03-31 13:15 »
Na ta Brera Rygoje tikra gražuolė :o, tačiau aš dar turiu laiko, nes šiuo metu dirbu Maltoje, tačiau iki metų pabaigos grįšiu gimtinėn. Dėkui už atsakymus, po jų tik dar labiau sustiprinote mintis apie TBI. Tačiau finansai visada yra svarbus aspektas. Tarkime, 2.4jtdm Europoje neblogos apie 9000-11000eur. svyruoja, o vat TBI 13000-16000eur. (aišku už tą kainą gauni Ti versiją, bet skaudu žiūrėt kai 159 tokia pati specifikacija 11000-12000eur. kainuoja :() Pakankamai ne mažas skirtumas tarp kainų tiek JTDm v TBI tiek Brera v 159. Bet šiaip kiek pastebėjau, Breros pakankamai gerai laiko kainą, ką manot apie jų nuvertėjimą? Ir šiaip kokia rida tiek JTDm tiek TBI jau turėtų gąsdinti? Turbinos, purkštukai (dyz), sankabos? Nes, kaip įtariu, senukai su Brerom nevažinėja.  ;)

Neprisijungęs Vilimantas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2015-12-09 14:22 »
Užvakar pirmą kartą pravažiavau su savo svajonių lelyle, nes jau pradedu rimčiau ieškoti :)
Buvau nuvaręs į BRC: http://lt.brcauto.eu/automobilis/c770844-alfa-romeo-brera-2.4l-mechanine
Įsimylėjau dar labiau, nei prieš tai. Esu skaitęs, kad važiuoja ne visai sportiškai, bet man tas kaip tik labai didelis pliusas, (man svarbu grožis, o ne sportiškumas) nes net su 18kiniais ratlankiais važiuoja ji minkštai. Vairo mechanizmas labai tikslus, begius perjunginėti patogu. Gal kiek neradau vietos kur dėti kairę ranką. Vieta gale? :D blemba, nebent skėčiui... Kojoms vietos ten nelabai yra. Garso izoliazija visai nieko, galvojau bus varganesnė.
Jeigu būtent apie patį skelbima: Brera klijuota plėvele, nes kėbulas braižytas (aišku plėvelė viską paslepia) Stabžių diskai ir kaladėlės jau į pabaigą. Mašina savininko čipuota, ant aukštų apsukų meta nemažai juodo dūmo. Xseonai neoriginalūs - su techninei reiktų keisti lemputes. Rida 169000, regitros duomenys rodo kad lietuvoje nuo 2014 vasaros, tada į Lietuvą atvyko su 121000 rida. Daugiau nei per metus savininkas tikrai ne mažai prisuko ::) Sukinėjant vairą lėtai judant lyg ir yra mini vibracija iš variklio - dirželio ar itempėjo. Važiujant 120km/h rieda gerai, vairas tiesiai, nedreba, stabdo švelniai. Šiaip asmeniškai manau su pakaba ten viskas gerai, tik tas dūminimas tai tikrai manęs netraukia, todėl dar kart pas ją negrįšiu. Nuskambės kvailai, bet iš viso testdraivo mane sužavėjo ne galia, o pats važiavimo pojūtis. Malonu vairuoti tai faktas. Klausimas ar 159 taip pat smagiai važiuoja? O galia tai nežinau, vairuoju seną čipuotą Hdi citroeną ir brera man pasirodė, hm vangoka. Gal būtent šitas variantas? Labai mėgsta aukštas apsukas, nuo 2000rpm netraukia jau super žaibiškai. (o citras eina bet kokiu bėgiu net ir žemesnėmis apsukomis) Aišku Citroenas mano lėtesnis, bet kažkaip tikėjausi, kad trauks biški geriau ta brera. Aišku gal iš to susijaudinimo, kad vairuoju brera, nespėjau visko adekvačiai įvertinti  ;) paskutinis klausimas, ar su visais 2.4jtd pirmas bėgis tik pajudėti? Net vos vos riedant, jau galima sakyti nebeįmesi pirmo bėgio niekaip.
Tai tiek  8)

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2015-12-09 15:28 »
Citroenas, ko gero, bus lengvesnis nei Brera, tai ir užsisuka greičiau. Pravažiuok su keliom 159 2.4 (auto beveik toks pats, o rinkoje parduodamų daugiau nei Brerų), galėsi palyginti, ar čia toj Breroj problema, ar visos jos taip sunkiai nuo pradžių važiuoja. Nuo 2k apsukų turėtų traukt gerai, nebent čipuota ir pakeisti parametrai. Pirmas bėgis skirtas pradėti važiuoti, jo važiuojant nereikia naudoti, tą atsimenu dar iš vairavimo instruktoriaus lūpų :D

O kiek matęs BRC parduodamų auto, tai nieko gero ten nebūdavo, tik tiek, kad parduodama viskas brangiau, + dar nelikvidus visokius bando prastūmti, tik gražiai nuplaunama ir pastatoma ant pjedestalo.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2015-12-09 15:50 »
Jooo. Aš kai savo mamai ieškojau "džyyypo", BRC stovejo datsunas kaškai raudonas, kaip tik bobiškas su visais reikiamais pričendalais. Nuvažiavus gyvai pažiūrėt - lavonas, bet kaina - kaip pilnai tvarkingo. Neskaitant to, kad visas apspardytas, salione turbūt kiaules vežiojo, tai dar ir motoras kažką gliučina... O jei apie tą Brera, tai gal tiesiog koks nors grybas ją čipavo ir blogai parašė programą. Dėl to ji tokia ir buka. Nes antra pavara gerai stuktelėjus per gazą turėtų lupt kaip reikalas. O ji dar čipuota...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Vilimantas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo Brera:
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2015-12-09 17:40 »
Na taip, Citroenas lengvas, apie 1150kg, tačiau tai paprasta "Golf" klasės mašina, su paprastu čipuotu 2.0L HDi varikliuku. Kažkaip iš 200AG ir dar čipuoto agregato tikėčiausi daugiau. Aišku galbūt tai tas atvejis, kai savininkas pamatė, kad mašina ne visai gerai traukia ir vietoje problemų ieškojimo nusprendė verčiau mašiną pačipuoti. Ir gavosi šnipštas... Gal DPF'as užsikimšęs, gal EGR'as ir dar plius šimtai kitų vietų gali būti. Mane tai labiausiai sužavėjo, krūva juodų dūmų užmynus ant pedalo. Manau pilnai tvarkingas ir net čipuotas dyzelis, neturėtų taip elgtis... Aišku gali būt, kad užtektų tik oro filtrą pasikeisti, gal ten jis visai užsikimšęs jau.., šito nepatikrinau. Patys BRC nelabai ką žino apie automobilį, sakė, kad žino tiek kiek savininkas pasakė. Bet BRC kainomis ši Brera yra pakankamai pigi, todėl ne nuostabu, kad nėra ji jau toks ledas. :masina: