Autorius Tema: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005  (Skaityta 20144 kartus)

Neprisijungęs Nermalas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 55
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2015-01-12 17:13 »
Kaina tikrai nebloga, dar vienus nusižiūrėjau geros filmos už panašiai, tai reiks pasigalvot ir bandyt skambint :D kiek pastebėjau su alfos ratais galima neskubėti, nes tikrai ilgai skelbimuose stovi, aišku už poros mėnesių atsigaus rinka - pavasaris :D

O toliau apie šiandien atliktus darbus, beveik viskas baigta, reikia bardačioką pakeist ir po vairu kur šviesu:) Rytoj varysiu į Kauną gal rasiu vairą ar bėgių rankeną gražias :) Tada plaut, valyt ir žiūrėsim kaip atrodys :D Užmušt tokius perekūpus kur aš pirkau alfą, matyt buvo kitas salonas, o šitą sudėjo parduodant tai viskas padaryta daugiau nei aplaidžiai, visada galvojau kodėl viskas barška, pasirodo vyras kas antrą varžtą suko ir kas antrą šponkę dėjo :D tikrai džiaugiuosi jog, kad ir downgradinau į 1fl durelių abloškes, bet vaizdas 1000X geresnis, o BOSE aparatūra po mano kalonėlių, net nežinau ar ten alfinės groja DAAAUG geriau ir nors niekas nedžiržgia, nebarška, pačios kolonėlės daug kokybiškiau pagamintos :) Salonas irgi super, viskas veikia, elektra ir t.t. Nupirkau trūkstamas BOSE dalis, kaimynas elektrikas senas tai pajungė nuo ryto iki dabar, nes pačiam tai neįmanom amisija būtų viską padaryt

Va faros mano, nevaliau nes nebuvo kada, bet nuvalius išvis matytūsi apibraižymai, nežinau suprasit ar ne, bet įmetu :)




P.S ar kas pirkot ženkliukus alfos iš ebay ir žinot apie kokybę? Nes galvoju nusipirkti, nes mano po pusė ženkliuko likę nenusitrynusio
« Paskutinį kartą keitė: 2015-01-12 17:20 sukūrė Nermalas »

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2015-01-12 19:04 »
Yra tema apie zenkliukus, kokybe parasyta
« Paskutinį kartą keitė: 2015-01-12 19:49 sukūrė PiPPas »
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2015-01-12 19:10 »
As pirkau zenkliuka 147-ai (siek tiek skiriasi nuo 156) pries metus laiko uz mazdaug 16svaru. Buvo 100% orginalus, orginalioje pakuoteje, ir kokybe, kaip orginalaus, vis dar kaip naujas. Manau, kad nelabai ten ir rasi neorginalu, visi jie is eu, knieciai nelabai tokius paiso, taigi gali pirkti drasiai. Beto, pasiziurek, ka dar tave dominantis pardavejas pardavineja, jeigu turi daugiau "ricambi originali" detaliu italams, tai 99% bus orginalus.
Del lempu viskas aisku, tipine siu ir bene visu plastikiniu lempu problema. Galima poliruoti, kazkiek atsinaujins, priklausomai nuo poliravimo priemoniu ir galimybiu. Poliraves ne vienai Q4 tokias lempas, jeigu nera dar labai baisios uztenka apie 10min poliravimo proceduros su grubesniu lako poliroliu+grubus padas. Teke ir gerokai prastesnes bukles lempas, vienai Lancia Thesis, buvo pageltone, pilnai matines, vietomis lako sluoksniai nevienodai nusilupe. Po gero pusvalandzio sveitimo poliravimo masina, gruboku paduku, bei "metal polish" (poliruoklis metalui), zibintai tapo naudotini ir pakankamai blizgus, bei skaidrus. Priemones ir laiko sanaudos priklausomai, nuo bukles, panasu, kad tau pirmojo varianto turetu uztekti. Bet, be poliravimo masinos ar jos alternatyvu, ne is vietos:)
« Paskutinį kartą keitė: 2015-01-12 19:14 sukūrė KLIFF »
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Nermalas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 55
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2015-01-12 19:20 »
As pirkau zenkliuka 147-ai (siek tiek skiriasi nuo 156) pries metus laiko uz mazdaug 16svaru. Buvo 100% orginalus, orginalioje pakuoteje, ir kokybe, kaip orginalaus, vis dar kaip naujas. Manau, kad nelabai ten ir rasi neorginalu, visi jie is eu, knieciai nelabai tokius paiso, taigi gali pirkti drasiai. Beto, pasiziurek, ka dar tave dominantis pardavejas pardavineja, jeigu turi daugiau "ricambi originali" detaliu italams, tai 99% bus orginalus.
Del lempu viskas aisku, tipine siu ir bene visu plastikiniu lempu problema. Galima poliruoti, kazkiek atsinaujins, priklausomai nuo poliravimo priemoniu ir galimybiu. Poliraves ne vienai Q4 tokias lempas, jeigu nera dar labai baisios uztenka apie 10min poliravimo proceduros su grubesniu lako poliroliu+grubus padas. Teke ir gerokai prastesnes bukles lempas, vienai Lancia Thesis, buvo pageltone, pilnai matines, vietomis lako sluoksniai nevienodai nusilupe. Po gero pusvalandzio sveitimo poliravimo masina, gruboku paduku, bei "metal polish" (poliruoklis metalui), zibintai tapo naudotini ir pakankamai blizgus, bei skaidrus. Priemones ir laiko sanaudos priklausomai, nuo bukles, panasu, kad tau pirmojo varianto turetu uztekti. Bet, be poliravimo masinos ar jos alternatyvu, ne is vietos:)

Dėkui labai, bandysiu užsisakyti :) Ir bandysiu poliruoti, šiaip kaimynas turi poliravimo mašiną, bet pačiam baisu,  jei neatsipoliruos pirmu būdų tai vešiu tam kas užsiima :) Bandėm su paprastu poliroliu šiek tiek valyti, tai viena atsišveitė gan normaliai, o va šita kur nufotkinau tik šiek tiek:) Nes ji šiek tiek irgi pageltus, bet, kad pilnai matinės tai nepasakyčiau:)

Neprisijungęs Nermalas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 55
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2015-01-12 20:03 »
Dar toks klausimas, normalu jog variklio temperatūra daugiau 70 nekyla? Ar termostatą keist reikia? Kokia pas jus būna?

Neprisijungęs Zenius

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 595
  • Karma: +0/-13
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2015-01-12 20:18 »
Pas mane tas pats,su nauju termostatu.Butu blogas termostatas nepakiltu visai ir iki 50.Tiesa mano rodo apie 75-80
; VAZ 2103,VAZ 8 ,Opel Senator, 2.5 .LANCIA PRISMA 1.9 D 65 AG ,Renault 11 d 1.6.  Vw Golf II 1.6 D .Chevrolet Camaro IROC-Z.  Vw Passat B5 1.6.OPEL VECTRA 4X4 16V A6 C4 Avant 2.5 TDI Quattro 1997. A8 3.7 V8 QUATTRO . Dar  C4 2.5 TDI  QUATTRO . Vw Tiguan D. A6 3.0 TDI Quattro.  Turiu; Crosswagon Q4

Neprisijungęs Nermalas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 55
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2015-01-12 20:23 »
Pas mane tas pats,su nauju termostatu.Butu blogas termostatas nepakiltu visai ir iki 50.Tiesa mano rodo apie 75-80

Pas mane trasoj iki tiek pakyla, bet mieste gal dar mažiau nei 70, dabar tiksliai nepasakysiu :) Įšyla mašina gan greitai, nuvažiavus kokius 4km, aišku jei gazo davus tai dar greičiau :) Jau kai pradėjau viską keist, tvarkyt tai norisi iki galo, kad būtų viskas kaip turi būti :D

Neprisijungęs Infas

Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2015-01-12 22:43 »
Pas mane tas pats,su nauju termostatu.Butu blogas termostatas nepakiltu visai ir iki 50.Tiesa mano rodo apie 75-80

Pas mane trasoj iki tiek pakyla, bet mieste gal dar mažiau nei 70, dabar tiksliai nepasakysiu :) Įšyla mašina gan greitai, nuvažiavus kokius 4km, aišku jei gazo davus tai dar greičiau :) Jau kai pradėjau viską keist, tvarkyt tai norisi iki galo, kad būtų viskas kaip turi būti :D
Tai čia žinok tema be galo. Pas vienus nepakyla, pas kitus pakyla, pas mane GT termostatui metai laiko, tai prie tokių orų 90 laipsnių, reiškia įmanoma turėt 90. Prie speigo iki 75 kažkur teužkildavo.
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta

Neprisijungęs Nermalas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 55
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2015-01-12 22:57 »
Pas mane tas pats,su nauju termostatu.Butu blogas termostatas nepakiltu visai ir iki 50.Tiesa mano rodo apie 75-80

Pas mane trasoj iki tiek pakyla, bet mieste gal dar mažiau nei 70, dabar tiksliai nepasakysiu :) Įšyla mašina gan greitai, nuvažiavus kokius 4km, aišku jei gazo davus tai dar greičiau :) Jau kai pradėjau viską keist, tvarkyt tai norisi iki galo, kad būtų viskas kaip turi būti :D
Tai čia žinok tema be galo. Pas vienus nepakyla, pas kitus pakyla, pas mane GT termostatui metai laiko, tai prie tokių orų 90 laipsnių, reiškia įmanoma turėt 90. Prie speigo iki 75 kažkur teužkildavo.

O realiai kiek tokie dalykai kenkia pačiai mašinai?

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2005
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2015-01-12 23:06 »
O realiai kiek tokie dalykai kenkia pačiai mašinai?
Jeigu tepalai normalūs, tada skirtumo nepajusi. Gali kiek sąnaudos padidėti, tačiau aš to nepastebėjau.

Tiesa, netikėkit ką Alfa rodo prietaisų skydelyje. Pakeitus ciferblatus į sportpack'o man irgi temperatūra užkildavo nepilnai 70 C. Įdomumo dėlei pasijungiau su kompu - 87.8C ir termostatas atsidarė! Salone rodo 68C, o reali temperatūra ~87C.

Paprasčiausias būdas patikrinti ar termostatas veikia - pačiupinėti žarnas iš radiatoriaus. Jei rodo kokius 50C, o visos žarnos karštos - termostatas išėjęs atostogų.
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD