Autorius Tema: Alfadieniai - Panevėžys  (Skaityta 86512 kartus)

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #220 Įrašytas: 2013-10-19 23:10 »
Jėzus Marija Viešpatie su visais viešpačiukais - ar jūs skaityt mokate? Ar jūs bent mintį pagaunate, kokį aš klausimą čia bandau išsiaiškinti? Ilgų gyvenimo metų, laimės, sveikatos ir visokeriopos sėkmės tiek Panevėžio, tiek Balbieriškio, tiek Garliavos "Alfa Romeo" klubams. Gerų jums renginių, linksmo laiko praleidimo, gražių ir gerų "Alfa Romeo" automobilių, santarvės šeimoje ir ilgų gyvenimo metų jūsų artimiesiems.
"Panevėžiečiai jau kurį laiką renginius organizuoja atsiriboję nuo Lietuvos „Alfa Romeo“ klubo. Motyvas vienas – Lietuvos „Alfa Romeo“ klubas savo renginių nerengia, o tiesiog vyksta į kaimyninėje Latvijoje vykstančias šių automobilių gerbėjų šventes."
Aš vieno vienintelio klausimo klausiu - kokio velnio jūs lankotės šiame puslapyje? Atsiribojote ir dėkoju jums už tai - turite savo puslapį ir bendraukite ten kiek tik jums telpa! Lietuvos "Alfa Romeo" klubas puikiai bendrauja ir sutaria su Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos alfistais, kurie, bent jau kol kas, neatsiribojo nuo mūsų, nes - mus vienija bendros idėjos, mums patinka būti kartu, mums patinka "Alfa Romeo" istorija, mus vienija liga, vadinama "alfizmu". Mūsų klubas nėra tik forumas ir puslapis, mes neesame cirkas, kad linksmintume visus "Alfa Romeo" vairuotojus, mes neturime tikslo duoti liaudžiai duonos ir žaidimų, mes neesame pažinčių skyrelis. Mes esame tie, kuriuos pasaulyje priimta vadinti "alfisti". Panevėžio klubas yra Panevėžio klubas - visą laiką priėmiau tai taip, kaip yra. Visada normaliai bendraudavom, kai reikėdavo pagalbos dėl sportinės komandos - visada kreipdavausi ir visada padėdavot. Bet paskaičius tą rašliavą apie "atsiribojimus" toks pyktis suėmė - kas jūs tokie, kad viešoje erdvėje vertinti mūsų veiklą? Čia jūsų trumparegišku požiūriu norėjote pasikelt mus sumenkindami? Tipo neorganizuoja mums nei to, nei ano - na tai tada mes juos pasiųsime, t.y. atsiribosime. Aš tai priėmiau labai asmeniškai - mane pasiųsti galima tik vieną kartą. O kol esu šio klubo oficialus asmuo, bet kokie Panevėžio klubo postai bus labai akylai cenzūruojami, rakinami ir trinami. Išmokite džiaugtis savimi ir savo aplinka savo puslapyje.  :mzp:
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.

Neprisijungęs moonshine

Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #221 Įrašytas: 2013-10-21 00:49 »
Va tavo poste teisybes daug.

Jei as ar kazkas kitas parasys ilga posta su visos sitos situacijos paaiskinimu, manau atsiras labai daug "isizeidusiu" ir postas bus istrintas tik jam atsiradus ;) cia jau kalbeta perkalbeta daugybe kartu sia tema, musu pozicija - populiarinti Alfa Romeo marke (beje Panevezio mieste Alfa Romeo populiarinama turbut labiausiai is visu markiu), niekada nieko neatstumiam,visi laukiami ir kvieciami, tik deja dazniausiai visi kvietimai istrinami, blokuojami ir nepriimami, tai klausimas kurie cia kuriuos atstuma ir vercia "atsiriboti"? Taip - mums truksta renginiu susijusiu su Alfa Romeo marke, Lietuvos klubas metuose padaro viena rengini - Alfaturas, kurio siais metais nebuvo ir susitikimai Nemuno trasoje, gimtadienis jusu - tai jau uzdaras vakaras. Sakysit vykta meet'ai - nu nz, vaziuoti pasedeti kavineje, is panevezio i vilniu kokais 1-2h - nematau logikos, pas mus buna stabiliai Panevezio Alfaturas, gimtadienis ir kaledos, kuriuos beje is dabar organizuojamos ir skelbiamos, tik deja siame forume kvietimo tikrai nerasysime, nes vel bus "isizeidusiu" personu ;)
Nu pabandyk gal trumpai, gal realiai kas paaiškės. Bo aš neilgai čia klubinėju ir Pnvz nepamenu, jūs man asmeniškai vis dar didelė mįslė šiam klube su savo viešais ir neviešais atsiribojimais/prisiribojimais/nusiribojimais - tas pats kas vakare išeitum ant braškių pamyžt, ryte - į tas pačias braškes paėst, o vakare - ten pat vėl pamyžt - aiškink kaip nori, bet iš šalies tai lievai atrodo.

Kalbant apie mytus - nekurie sąžiningai į juos mina iš Kauno ir bėdos nemato, įskaitant ir prezidentą, kuriam pakeliui net karūna nenukrenta. Pnvz-Vln skaityk tas pats, tik plius autostrada su žaliais ženklais - greičiau nei iš Kauno atšautum - neeee, nafik, nėr logikos.

Beveik porą metų dalyvauju klubo renginiuose, nu, bent kas antram - pamačiau pirmąsyk Pnvz Pakruojy (net už 50km nuo Pnvz!) aš vos į dvaro prūdą neįsiverčiau. Nu OK. Atrodo kaip ir norm bičai. Bet labas-labas, o antras sakinys - o kodėl vat klubas daro tą, o nedaro ano, kodėl važiuoja ten, o nevažiuoja ten, kodėl taip, o ne anaip. Aš vos antrą kartą į prūdą neįkrentu, bet, žiūriu - visi ramūs - gal taip ir turi būt? Paskui dar atsiverčiu delfį, kur Markelevičių Tomuks, kurio Pnvz AR klubas visai nepažįsta :D - apsvarsto Pnvz ir klubo veiklą bei santykius - plia, kur tas prūdas, kai jo reikia? ? ?  ;D Aš vat suprantu - klubui užmokėjau mokestį plius 2%, dalyvavau įv renginiuose bei šiaip susibėgimuose, kažką svarsčiau, kažką bandžiau siūlyt - ateis jiems sūdna diena metų gale - aš jų vat paklausiu - kodėl taip, o ne anaip, ir už kiekvieną litą jie man atsiskaitys :D O vat kokiais santykiais Pnvz iš klubo atsiriboja, bet vis kažko reikalauja - niekaip neįsikertu. Paaiškink, vanagiux man gal trumpai, nifiga aš nieko čia nesuprantu  :o
« Paskutinį kartą keitė: 2013-10-21 00:56 sukūrė moonshine »
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #222 Įrašytas: 2013-10-21 11:13 »
Tingiu aiskinti ir rasyti ta pati gal koki 10 karta, pradzia cia viso sito jovalo velkasi dar nuo prezidentes Indrajos laiku (gal 2003 ar 2004 metai tai), zodziu  pesnia bez kanca...

Neprisijungęs moonshine

Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #223 Įrašytas: 2013-10-21 12:46 »
Nu OK, kažkas prieš 10 m škias buvo. Nei aš žinau, nei tu gal prisimeni, o gal ir prisimeni tik tingi rašyt  ;D Gal tada geriau tiesiog man uždėk varnelę ties punktu, gal šitaip man kas nors paaiškės - kokie konkrečiai dabar Pnvz klubo tikslai Lietuvos AR klubo atžvilgiu:
A - kaip Zhalias siūlo - vieni į kairę, kiti - į dešinę - ir sėkmės visokeriopos individualioje veikloje - bet Pnvz kažko netinka. Aš nekalbu apie individualius AR mėgėjus, tame tarpe ir tuo pačius panevėžiečius individualiai paėmus - čia visi welcome, bet ko aš niekaip neišrišu - ko Pnvz kaip klubas vis ateina čia, į AR klubo nuosavą daržą - tai pamyžt ant braškių, tai jų pasirinkt.
B - Pnvz klubui realiai LT klubas dzin, bet tebelaiko tą kažkokį dešimtmečio piktumą, tai tiesiog naudojasi kiekviena proga pakrušt LT klubui protą just for fun, senus gerus laikus prisimenant,  tsakant.
C - Pnvz klubas viską kaip ir pamiršo ir labai nori vėl bendraut, stengias kaip išmano -  kaip pirmoj klasėj - tai kramtuškę į plaukus įvelia, tai pimpalą ant sąsiuvinio nupaišo, tik simpatijos objektas nei bajerių, nei signalų nesupranta, ir kažko labai dirginasi.  :o  ;D
« Paskutinį kartą keitė: 2013-10-21 12:55 sukūrė moonshine »
Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.  :idea:

GTV 3.0 24V Lusso
Lancia Musa 1.4 16V

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #224 Įrašytas: 2013-10-21 14:52 »
Kai kurios dalys galimos is A ir C, bet tikrai nevisos ;) niekam cia neidomi tema, tegul kiekvienas asmuo su situo susijes paraso savo komentara, tada gal as parasysiu savo nuo visu panevezieciu puses, manau teisinga butu pravalyti sita tema :smilie:

p.s. lankomes cia (bent jau as) del to, kad patinka Alfa Romeo marke, kaip lankausi jusu forume, taip ir uzsienio forumuose lygiai taip pat apsilankau ir kai netingiu lauzyti smegenu verciant is anglu ir rusu kalbos tekstus pasiskaityneju ten informacija, kurios dali kartais pateikiu ir cia lietuviu kalba ;)

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #225 Įrašytas: 2013-10-21 16:29 »
Kodėl neįdomi tema? ;D Įdomu juk visokios peripetijos, kaip kad moonshine rašė, apie myžima ant braškių ir jų valgymą ;D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #226 Įrašytas: 2013-10-21 17:14 »
Kodėl neįdomi tema? ;D Įdomu juk visokios peripetijos, kaip kad moonshine rašė, apie myžima ant braškių ir jų valgymą ;D

Tai sekmes besidomint ;)

Neprisijungęs Steponas

Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #227 Įrašytas: 2013-10-21 19:07 »
Kodėl neįdomi tema? ;D Įdomu juk visokios peripetijos, kaip kad moonshine rašė, apie myžima ant braškių ir jų valgymą ;D

Tai sekmes besidomint ;)
tai kad papasakot nenori ;D
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Q4

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1490
  • Karma: +4/-14
  • Dabar Subaru
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #228 Įrašytas: 2013-10-21 19:14 »
Kodėl neįdomi tema? ;D Įdomu juk visokios peripetijos, kaip kad moonshine rašė, apie myžima ant braškių ir jų valgymą ;D

o istorija prasidejo nuo to kai panevezyje susitiko 5 alfos ;D
tesinys cia
http://www.alfaklubas.lt/forumas/index.php?topic=30320.0
« Paskutinį kartą keitė: 2013-10-21 19:21 sukūrė antanas »
2017m. Subaru forester 2.5 127kw mano
2014m. Subaru XV 2.0 hybrid 119kw žmonos
2011m. Yamaha Grizly-450 laisvalaikiui



Perku įvairų MIŠKĄ, tel-868236606

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #229 Įrašytas: 2013-10-21 22:26 »
Kodėl neįdomi tema? ;D Įdomu juk visokios peripetijos, kaip kad moonshine rašė, apie myžima ant braškių ir jų valgymą ;D
o istorija prasidejo nuo to kai panevezyje susitiko 5 alfos ;D
tesinys cia
http://www.alfaklubas.lt/forumas/index.php?topic=30320.0
Sužinojau bent tikslią datą, nuo kada panevėžiečiams mūsų klubas neįtiko - ogi nuo tamstų pirmo susibėgimo grupėn Panevėžio mieste  8) .Na, bet anksčiau ar vėliau kas nors turi padėti tašką. Tad dedu - šią temą rakinu. Visi panevėžiečiai savo puslapio adresą žino, nežinantys - pasigooglins ir susiras. Sėkmės!
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.