Autorius Tema: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic  (Skaityta 15126 kartus)

Neprisijungęs wacha

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 150
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2016-04-20 09:25 »
Retorinis klausimas: Bose subas nedaužo bele daužyt?  :D O flat subus su labai retomis išimtimis prilyginčiau Bose  ::)

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2016-04-20 09:46 »
Na mano turetoje 156 jis tikrai skleide labai grazu, zema wub wub wub. Kai paklausiau marozisko FLY arba JBL ikrauto i BMW X5 supratau skirtuma. Nes tie tikraja to zodzio prasme dauzo, o ne skleidzia zemu dazniu garsus.

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2016-04-20 09:58 »
Mano turėtoj 156 Bose subas grojo ganėtinai gražiai, įvertinant dar ir tai, kad jis buvo mažas ir tiesiog su stock "galva". Kitas dalykas ko klausytojas tikisi iš savo aparatūros. Man asmeniškai pilnai užteko. Netgi ir dabartiniam Saab'e septynių garsiakalbių gaidiškos aparatūros kolkas užtenka. Norėčiau 12 garsiakalbių sistemos, bet ją originalią gaut beveik tas pats, kas nuskristi į Mėnulį alaus atsigerti.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2016-04-20 10:01 »
Mano turėtoj 156 Bose subas grojo ganėtinai gražiai, įvertinant dar ir tai, kad jis buvo mažas ir tiesiog su stock "galva". Kitas dalykas ko klausytojas tikisi iš savo aparatūros. Man asmeniškai pilnai užteko. Netgi ir dabartiniam Saab'e septynių garsiakalbių gaidiškos aparatūros kolkas užtenka. Norėčiau 12 garsiakalbių sistemos, bet ją originalią gaut beveik tas pats, kas nuskristi į Mėnulį alaus atsigerti.

taip, man 156os BOSE buvo pats tas ko man reikia. Stock'as pas 159 jau silpnokas ir uzterstas garsas.

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2016-04-20 10:54 »
Kažkokias super ausis turit. 159 originali aparatūra man skamba tikrai labai padoriai, vien jau tai, kaip kolonėlė įmontuota į dureles, kokia ten garso ir tūrio izoliacija, yra visiškai kitas lygmuo, palyginus su 156.
Paspaudinėkit equalizer, jei kažko trūksta, nustebsit, kaip gali groti. Arba pas jus tikrai kolonėlė mirus.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2016-04-21 12:46 »
Kažkokias super ausis turit. 159 originali aparatūra man skamba tikrai labai padoriai, vien jau tai, kaip kolonėlė įmontuota į dureles, kokia ten garso ir tūrio izoliacija, yra visiškai kitas lygmuo, palyginus su 156.
Paspaudinėkit equalizer, jei kažko trūksta, nustebsit, kaip gali groti. Arba pas jus tikrai kolonėlė mirus.

Na nulipus nuo 156 su BOSE buvo tikrai labai liudna viduje. Kitas seimos automobilis turi Burmester Audio, o dar kitas Dynaudio... o as kaip vargeta su keturiais komponentais... :D  ???