Autorius Tema: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic  (Skaityta 15132 kartus)

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2016-04-18 23:04 »
Visko gali būti. Teko matyti, kai susmaukus 4 cm, galiniai amortizatoriai apsitepalavo per 20-100 km. Ir taip su dviem mašinom :D

Rekomenduočiau pirktis pilną komplektą, o pardavus dabartinį komplektą tas skirtumas kaip ir pasidengs. Vis gi žemesniems amortizatoriams reikalingi šiek tiek kitokių charakteristikų amortizatoriai.

Agree. Ir pakaba sudeitngas dalykas todel pakeites itk spyruokles manau tik sugadinsi balansa.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2016-04-19 08:08 »
Visko gali būti. Teko matyti, kai susmaukus 4 cm, galiniai amortizatoriai apsitepalavo per 20-100 km. Ir taip su dviem mašinom :D

Rekomenduočiau pirktis pilną komplektą, o pardavus dabartinį komplektą tas skirtumas kaip ir pasidengs. Vis gi žemesnioms spyruoklėms reikalingi šiek tiek kitokių charakteristikų amortizatoriai.
Kad pas 159 dujiniai amortizatoriai ir kiek pažįstamu žemino -3cm visiems 2-3metus atlaikė amortizatoriai ir automobilius pardavė...
Pažiūrėkite TI amortizatorius, nenustebkite, kad tokie patys kaip jūsų tik spyruoklės žemesnės ir kažkodėl pas TI joks balansas nesugenda :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2016-04-19 08:12 »
Kad pas 159 dujiniai amortizatoriai ir kiek pažįstamu žemino -3cm visiems 2-3metus atlaikė amortizatoriai ir automobilius pardavė...
Pažiūrėkite TI amortizatorius, nenustebkite, kad tokie patys kaip jūsų tik spyruoklės žemesnės ir kažkodėl pas TI joks balansas nesugenda :D

Rimtai tokie patys ? Tikrai nezinojau, todel ir klausinejau visu. Hmm. Idomu :)  :alaus:  net ir su esamais ratais r17 atrodytu geriau paleista zemyn

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2016-04-19 08:16 »
Tai va, kad jūs į viską labai sudėtingai žiūrite :) pvz amortiko mount išvis visiems vienodas nuo 1.8mpi iki 3.2 jts, pvz tavo amortikas dedamas į 3.2jts kur teoriškai variklis dar sunkesnis :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2016-04-19 08:19 »
O dabar shop alfisti tekstas visiems egzpertams, eibach spyruoklės:
For all Alfa 159
Lowering by about 30-35 mm
(25 - 30 mm at the rear axle of the Sportwagons)
The ProKit can either be used in combination with original (standard) shock absorbers or with sports shock shock absorbers (e.g. Bilstein B6 or B8).
Progressive and taughter caracteristic
Incl. German TUEV-certificate
The ideal balance between improved handling and comfort
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2016-04-19 08:33 »
O dabar shop alfisti tekstas visiems egzpertams, eibach spyruoklės:
For all Alfa 159
Lowering by about 30-35 mm
(25 - 30 mm at the rear axle of the Sportwagons)
The ProKit can either be used in combination with original (standard) shock absorbers or with sports shock shock absorbers (e.g. Bilstein B6 or B8).
Progressive and taughter caracteristic
Incl. German TUEV-certificate
The ideal balance between improved handling and comfort

Na kam ta ironija. As klausiau atskirai 2jose temose apie tai. O novitec aprasyme taip nerase todel ir suabejojau. :)
Aciu uz informacija. O kaip perkant is alfisti ? Pvm sumoki vokiska ar mokesciai gausi sumoket lietuvoj ?

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2016-04-19 08:47 »
Na kam ta ironija. As klausiau atskirai 2jose temose apie tai. O novitec aprasyme taip nerase todel ir suabejojau. :)
Aciu uz informacija. O kaip perkant is alfisti ? Pvm sumoki vokiska ar mokesciai gausi sumoket lietuvoj ?

Sumoki tą kainą, kuri nurodyta ir tiek. Nebent jei perki kaip įmonė, tada manau reikia su jais sukontaktuot ir prašyt, kad rašytų s/f be PVM vokiško.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2016-04-19 08:59 »
Na kam ta ironija. As klausiau atskirai 2jose temose apie tai. O novitec aprasyme taip nerase todel ir suabejojau. :)
Aciu uz informacija. O kaip perkant is alfisti ? Pvm sumoki vokiska ar mokesciai gausi sumoket lietuvoj ?
Pasiieškok dar kokiam ebay.co.uk ar de.
Į tą patį trt.shop.eu paskambink ir žiūrėk kas pigiausiai pristato ;) aš vien spyruokles į eibach ar H&R pasikeisčiau, nes originalios trunka... Buvo pažįstamui Prancūzijoje trukusi spyruoklė, menkas malonumas :)
Dar prie to pačio pasikeisčiau sailentblokus į poliuretaninius, pvz powerflexus ir apie pakabą galimą beveik pamiršti ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2016-04-19 09:03 sukūrė brumbrum »
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Pavas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 488
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2016-04-19 09:44 »
Pasiieškok dar kokiam ebay.co.uk ar de.
Į tą patį trt.shop.eu paskambink ir žiūrėk kas pigiausiai pristato ;) aš vien spyruokles į eibach ar H&R pasikeisčiau, nes originalios trunka... Buvo pažįstamui Prancūzijoje trukusi spyruoklė, menkas malonumas :)
Dar prie to pačio pasikeisčiau sailentblokus į poliuretaninius, pvz powerflexus ir apie pakabą galimą beveik pamiršti ;)

Aš mančiau kažkas minėjo, kad Lietuvoj galima rasti nuo TI spyruokliu naudotų. Gal būt žinot kas čia tokių turi paslėpęs ? :)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Aš (Pavas) ir manoji 159 2,4 JTDm Qtronic
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2016-04-19 09:45 »
Ieškok daužtus TI skelbimuose ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?